Świąteczny niezbędnik – zdrowo, pysznie i lekko!

Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Jest to czas, który spędzamy w gronie najbliższych nam osób. Pięknie ubrana choinka, śnieżnobiały obrus ułożony na stole, 12 pysznych potraw, dodatkowy talerz dla zbłąkanego wędrowca…. To piękne tradycje, które obowiązują w niemal każdym polskim domu. To wszystko sprawia, że czujemy tą słynną “ magię świąt”. Jednak nie ma się co oszukiwać, tradycyjna kuchnia staropolska nie należy do najzdrowszych. Pojawia się więc pytanie, czy da się przygotować potrawy tradycyjne jednocześnie zdrowe i tak samo smaczne? Oczywiście, że tak!Zespół Mój Dietetyk przygotował mnóstwo praktycznych inspiracji kulinarnych oraz praktycznych wskazówek!


Jak radośnie przeżyć święta będąc na diecie?

Czy konieczne jest jej porzucenie? Czy Twoje dotychczasowe starania zdane są na klęskę? W żadnym wypadku! Nasza dietetyk Magda Sałacka, specjalnie dla Ciebie przygotował plan jak radośnie przeżyć święta będąc na diecie. O nic się nie martw! Święta trwają tylko 3 dni, więc możesz się do nich przygotować tak, by po świętach czuć się lekko i pełen energii. Zapraszamy do lektury artykułu, który na pewno ułatwi Tobie planowanie świąt.Artykuły-01Szukasz inspiracji na zdrowe i pyszne dania świąteczne?

Mnóstwo pomysłów na wigilijne potrawy znajdziesz w Świątecznym Ebooku przygotowany przez zespół Mojego Dietetyka we współpracy z fanami poradni, będący kwintesencją tradycji i zdrowego odżywiania. Dania są pyszne, zdrowe, a do tego efektowne. Sprawdź sam!Okładka ebook lepiejCzujesz lekki niedosyt 🙂 ?

Zaskocz swoich bliskich nowa wersją świątecznych potraw i przekonaj ich, że zdrowe i niskokaloryczne potrawy mogą być równie dobre jak tradycyjne… A nawet lepsze! Dlatego dodatkowo jeszcze dwa bonusowe przepisy od dietetyków, którzy właśnie dołączyli do naszego zespołu!