Olsztyn, ul. Adama Mickiewicza 4, gab. 315

mgr Aleksandra Pasich- ZnanyLekarz.pl
Dietetyk
mgr Aleksandra Pasich
Aleksandra Pasich Sprawdź szczegóły →

Skuteczne odchudzanie w Olsztynie

Dietetyk Olsztyn – kliniczny, alergia, nietolerancje pokarmowe

Jak pozbyć się zbędnych kilogramów i poczuć się lepiej? Zmień dietę na Szczęśliwy Sposób Odżywiania! Jedz smaczne potrawy, bez niepotrzebnych wyrzeczeń, a przy tym chudnij! Dokonaj zmiany swojego stanu zdrowia już od pierwszego dnia kuracji. Nie stosuj suplementów odchudzających! Nasza specjalizacja opiera się na racjonalnym odchudzaniu i zdrowej diecie. Z każdym pacjentem pracujemy nad wyrobieniem sposobu odżywiania, który polubi, kładąc szczególnie nacisk na to jakie możliwości czasowe i gusta kulinarne ma nasz pacjent. Nie zajmujemy się sprzedażą suplementów diety. W celu umówienia się na konsultacje z dietetykiem zadzwoń lub zostaw swoje dane za pośrednictwem formularza, a my zadzwonimy do Ciebie.

Umówienie spotkania w gabinecie dietetycznym Mój Dietetyk Olsztyn

 

Na spotkanie w poradniach Mój Dietetyk możesz umówić się poprzez telefon, maila, wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie właściwego gabinetu lub za pomocą portalu “Znany lekarz” (wybrane placówki). W trakcie pierwszego kontaktu z dietetykiem otrzymujesz niezbędne informacje o całkowitej ofercie poradni Mój Dietetyk. Dietetyk omówi z Tobą wszelkie możliwości współpracy oraz rodzaje pakietów zawartych w ofercie. Jednakże ostateczna decyzja, który rodzaj oferty najbardziej Ci odpowiada, podejmujesz podczas pierwszej wizyty u dietetyka.

Pierwsza wizyta w poradni dietetycznej Mój Dietetyk Olsztyn

 

Razem z dietetykiem analizujesz stan Twojego zdrowia, tryb życia jaki prowadzisz, poziom aktywności fizycznej oraz Twój sposób odżywiania. Jest to również dobry czas na podzielenie się Twoimi oczekiwaniami. W trakcie pierwszego spotkania dietetyk dokona profesjonalnych pomiarów, określi nie tylko Twoją masę ciała, ale również, za pomocą analizatora składu ciała, zawartość wody, masy mięśniowej, tkanki tłuszczowej w Twoim organizmie, a także elementarną przemianę materii, która stanowi podstawę do określenia Twojego zapotrzebowania na kalorie. Biorąc to wszystko pod uwagę, dietetyk proponuje Ci pakiet współpracy i określa czas trwania kuracji.

Jeśli zaś jesteś zdrowy, a Twoim pragnieniem jest utrata wagi, masz swoje ulubione produkty, które królują w Twoim codziennym menu, a ponadto potrzebujesz silnej dawki motywacji i wsparcia, świetne rozwiązanie dla Ciebie będzie stanowił pakiet „Szczęśliwy sposób odżywiania na zawsze”. W trakcie indywidualnej rozmowy dietetyk określa Twoją motywację do zmian nawyków, omawia z Tobą Twój tryb życia i żywienia oraz Twoje preferencje żywieniowe.

Jeżeli borykasz się z jakąś chorobą, która bezpośrednio zależna jest od diety, polecamy Ci pakiet „Specjalistyczna opieka dietetyczna”. Podczas pierwszej wizyty zostaniesz poproszony o przedstawienie aktualnych wyników badań. Dietetyk na spotkaniu z detalami przeanalizuje Twój stan zdrowia. Gdyby zaistniała konieczność poprosi o spotkanie z lekarzem. Uzyskasz jadłospis świetnie zbilansowany i odpowiednio dobrany do Twojej przypadłości oraz na miarę możliwości preferencji smakowych.

Jeżeli zaś głównie zależy Ci na tym, by nauczyć się zdrowego odżywiania, wypracowaniu właściwych nawyków żywieniowych, znalezieniu odpowiedzi na wiele nurtujących Cię pytań, dotyczących mitów i faktów żywieniowych oraz wprowadzaniu prozdrowotnego trybu życia, najlepszym rozwiązaniem będą “Konsultacje dietetyczne z elementami coachingu”. To sprawi, że pogłębisz swoją wiedzę żywieniową oraz uzyskasz stałą motywację do wprowadzenia pozytywnych zmian żywieniowych do Twojego życia.

Odebranie jadłospisu w Mój dietetyk Olsztyn

W trakcie kolejnego spotkania otrzymujesz przygotowany dla Ciebie jadłospis na 14 dni (wyjątkiem jest pakiet „Konsultacje dietetyczne z elementami coachingu”), który wraz z dietetykiem omawiacie oraz wyznaczacie cel na pierwszy etap trwania kuracji.

Wizyta kontrolna w Mój dietetyk Olsztyn

Jeżeli wybrałeś ofertę wraz z jadłospisem, to po ok. 2 tygodniach stosowania się do zaleceń zostaniesz zaproszony na spotkanie kontrolne. Razem z dietetykiem zweryfikujecie Twoje pierwsze efekty. Dokonujesz oceny swojego samopoczucia i poziomu smakowitości posiłków. Jest to także idealny czas, w którym razem z dietetykiem w dalszym ciągu pracujecie nad Twoją motywacją i wyznaczacie kolejny cel. Po tej wizycie przygotujemy dla Ciebie nowy jadłospis na kolejnych 14 dni.

Co 2 tygodnie umawiasz się na następne wizyty kontrolne. Za każdy razem otrzymujesz od nas nowy jadłospis, uwzględniający czas przygotowania przez Ciebie posiłków. Podczas kuracji uczysz się właściwych nawyków żywieniowych, masz prawo liczyć również na wsparcie Twojego dietetyka w ciężkich sytuacjach oraz stały z nim kontakt. Liczba wizyt jest zależna od Twoich preferencji oraz wspólnie ustalonego planu.

Podczas trwania konsultacji wraz z elementami coachingu, za każdym razem pracujesz wraz z dietetykiem nad wspólnie wybranym tematem, który wiąże się z odpowiednim nawodnieniem, aktywnością fizyczną, metabolizmem, lub też ilością tłuszczu w Twojej diecie. Dietetyk oprócz odpowiadania na męczące Cię pytania z zakresu żywienia, będzie stanowił Twoje wsparcie i pomoże Ci przeprowadzić pozytywne zmiany żywieniowe w Twoim życiu. Na następnych spotkaniach dietetyk sprawdzi jakie osiągasz postępy.

Stabilizacja masy ciała oraz utrwalenie nawyków

Jeżeli korzystałeś z pakietu jadłospisem, to po osiągnięciu wyznaczonego celu, ustalone zostaną dla Ciebie zalecenia, które wpłynął na stabilizowanie Twojej masy ciała. Otrzymasz materiały edukacyjne i wskazówki co zrobić, aby uniknąć efektu jojo.

Jeżeli wybrałeś już pakiet zgodnie z konsultacjami, to po osiągnięciu celu wyznaczonego przez Ciebie, proponujemy Ci spotkania podtrzymujące (umawiane indywidualnie), których celem jest zapobieganie efektowi jo jo i powrotom do niewłaściwych nawyków żywieniowych.

Specjalizacje w tym: dietetyk kliniczny i nietolerancje pokarmowe Olsztyn – pomagamy w gabinecie Mój Dietetyk.