Gdańsk, NZOZ Przychodnia Lekarska Suchanino, ul. Otwarta 4

Mój dietetyk Gdańsk skuteczne odchudzanie w Gdańsku

Placówka dietetyk Gdańsk – ogólny, dziecięcy, sportowy

Jak zgubić swoje zbędne kilogramy? Zmień dietę na Szczęśliwy Sposób Odżywiania! Jedz dobrze, bez poświęceń, trać na wadze! Popraw swój stan zdrowia już od pierwszego dnia terapii. Bez stosowania tabletek na odchudzanie! Nasza specjalizacja to racjonalne odchudzanie. Dla każdego pacjenta opracowujemy sposób odżywiania, który polubi. Szczególnie mamy na uwadze Jego możliwości czasowe i kulinarne upodobania. Nie zajmujemy się sprzedażą suplementów diety. W celu umówienia wizyty z dietetykiem należy zadzwonić lub zostawić swoje dane za pośrednictwem formularza, a my do Ciebie oddzwonimy.

Umówienie wizyty w gabinecie dietetycznym Mój Dietetyk Gdańsk

 

Na spotkanie w poradniach Mój Dietetyk masz możliwość umówić się poprzez telefon, maila, uzupełniając formularz zgłoszeniowy na stronie konkretnego gabinetu lub za pomocą portalu “Znany lekarz” (konkretne placówki). Podczas pierwszego spotkania z dietetykiem otrzymujesz informacje o ofercie poradni Mój Dietetyk. Dietetyk przedstawi Ci wszelkie możliwości współpracy oraz rodzaje dostępnych pakietów. Jednakże to Ty sam podejmujesz ostateczną decyzję, który rodzaj oferty jest najbardziej dostosowany do Twoich potrzeb i oczekiwań. Decyzję podejmiesz w trakcie trwania pierwszego spotkania z dietetykiem.

Pierwsza wizyta w poradni dietetycznej Mój Dietetyk Gdańsk

Razem z dietetykiem omawiasz ogólny stan Twojego zdrowia (tryb życia jaki prowadzisz, poziom aktywności fizycznej i Twoje nawyki żywieniowe. To również dobry czas, by przedstawić dietetykowi jakie są Twoje oczekiwania. W trakcie pierwszego spotkania dietetyk przeprowadza profesjonalne pomiary, określa nie tylko Twoją masę ciała, ale również, za pomocą analizatora skład ciała, zawartość wody, masy mięśniowej, tkanki tłuszczowej w Twoim organizmie oraz przemianę materii, która stanowi podstawę ku określeniu zapotrzebowania na kalorie. Po rozeznaniu dietetyk proponuje Ci konkretny pakiet współpracy i określa cały czas trwania kuracji.

Jeżeli jesteś zdrowy, chcesz jedynie zrzucić zbędne kalorie, masz swoje ulubione produkty, bez których nie wyobrażasz sobie codziennego menu, dodatkowo potrzebujesz silnej motywacji i wsparcia, to idealną opcją dla Ciebie będzie pakiet „Szczęśliwy sposób odżywiania na zawsze”. W trakcie indywidualnej narady u dietetyka poznasz swoją motywację do zmiany, omówisz tryb życia i żywienia oraz Twoje preferencje smakowe.

Jeżeli Twoim utrapieniem jest jakaś choroba zależna od diety, to polecamy Ci pakiet „Specjalistyczna opieka dietetyczna”. W trakcie trwania pierwszej wizyty zostaniesz poproszony o ukazanie bieżących wyników badań – dietetyk na spotkaniu z detalami przeanalizuje Twój stan zdrowia. Gdyby zaistniała konieczność poprosi o rozmowę z lekarzem. Otrzymasz jadłospis idealnie dobrany do Twojej choroby oraz (w miarę możliwości) również do Twoich preferencji żywieniowych.

Jeżeli głównie zależy Ci na tym, by nauczyć się zdrowo odżywiać, wyrobić w sobie zdrowe nawyki żywieniowe, rozwiać wiele męczących Cię pytań związanych z żywieniem oraz wprowadzeniem prawidłowego trybu życia, świetnym rozwiązaniem dla Ciebie będą “Konsultacje dietetyczne z elementami coachingu”. Pomogą Ci pogłębić wiedzę o żywieniu oraz dostarczą stałej dawki motywacji do wprowadzania pozytywnych zmian żywieniowych do Twojego życia.

Odbieranie jadłospisu w Mój Dietetyk Gdańsk 

W trakcie kolejnego spotkania odbierasz przygotowany dla Ciebie jadłospis na 14 dni (wyjątek stanowi pakiet „Konsultacje dietetyczne z elementami coachingu”). Kolejno konsultujesz go z dietetykiem oraz wspólnie wyznaczacie cel na pierwszy okres trwania kuracji.

Wizyta kontrolna

Jeżeli wybrałeś już ofertę z jadłospisem, to po około 2 tygodniach stosowania się do zaleceń zaprosimy Cię na wizytę kontrolną. Wraz z dietetykiem omówicie Twoje pierwsze efekty. Podczas spotkania dokonujesz oceny swojego samopoczucia i jakości potraw. Jest to również dobry czas, w którym w dalszym ciągu wraz z dietetykiem pracujecie nad Twoją motywacją i wyznaczacie kolejne cele. Po tych konsultacjach przygotowany zostanie dla Ciebie nowy jadłospis na kolejnych 14 dni.

Na następne wizyty kontrolne umawiasz się co 2 tygodnie. Zawsze otrzymujesz nowy jadłospis, który zostaje opracowany na podstawie wyliczonego czasu, który zajmuje Ci przygotowanie posiłków. Podczas trwania kuracji, uczysz się właściwych nawyków żywieniowych, masz możliwość również liczyć na pomoc Twojego dietetyka w ciężkich sytuacjach oraz ciągły kontakt z nim. Liczba wizyt jest zależna od Twoich preferencji i oczekiwań oraz razem ustalonego planu.

Podczas trwania konsultacji wraz z elementami coachingu za każdym razem pracujecie z dietetykiem nad wspólnie wybranym tematem np. związanym z odpowiednim nawodnieniem, metabolizmu, aktywnością fizyczną czy też ilością tłuszczu w Twojej diecie. Dietetyk nie tylko udzieli odpowiedzi na nurtujące Cię pytania związane z odżywianiem, ale przede wszystkim będzie stanowił wsparcie i poprowadzi Cię do dobrych zmian żywieniowych w Twoim życiu. Podczas kolejnych spotkań, dietetyk zweryfikuje także Twoje zadania i zweryfikuje jakie postępy jesteś w stanie osiągnąć.

Stabilizacja masy ciała oraz utrwalenie nowych nawyków

Jeśli korzystałeś z pakietu jadłospisu, to po osiągnięciu celu jaki sobie postawiłeś, określone zostaną dla Ciebie zalecenia, które będą stabilizowały Twoją masę ciała. Dodatkowo otrzymasz materiały edukacyjne oraz wskazówki, co zrobić, by uniknąć efektu jojo.

Jeśli dokonałeś już wyboru pakietu wraz z konsultacjami, to po osiągnięciu celu, zaproponujemy Ci spotkania podtrzymujące, które uzgadniane są w sposób indywidualny, a ich głównym celem jest zapobieganie efektowi jo jo oraz powrotom do starych, niepoprawnych nawyków żywienia.