Lublin, ul. Wileńska 2F

Urszula Stankiewicz- ZnanyLekarz.pl
Dietetyk
Urszula Stankiewicz
Sprawdź szczegóły →
Gwarancja Satysfakcji
Sprawdź szczegóły programu – przeczytaj regulamin!

Skuteczne odchudzanie w Lublinie

Dietetyk Lublin

Jak zrzucić wagę i poczuć się lepiej? Zastąp starą dietę Szczęśliwym Sposobem Odżywiania! Spożywaj smaczne posiłki, bez wyrzeczeń, chudnij! Zmieniaj swój stan zdrowia już od pierwszego dnia kuracji. Bez stosowania suplementów odchudzających! Nasza specjalność to racjonalne odchudzanie. Z każdym pacjentem pracujemy nad wypracowaniem sposobu odżywiania, który będzie lubił. Zwracamy przy tym szczególną uwagę na możliwości czasowe i gusta kulinarne pacjenta. Nie zajmujemy się sprzedażą suplementów diety. W celu umówienia wizyty z dietetykiem, należy zadzwoń pod numer 530 783 298 lub zostawić swoje dane za pośrednictwem formularza. Następnie my oddzwaniamy do Ciebie.

Umówienie wizyty w placówce Mój Dietetyk Lublin

Aby umówić się na wizytę w poradniach Mój Dietetyk, wystarczy zadzwonić, wysłać maila, wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie danego gabinetu bądź za pośrednictwem portalu “Znany lekarz” (wybrane placówki). W trakcie pierwszej wizyty u dietetyka otrzymasz od niego informację o pełnej ofercie poradni Mój Dietetyk. Przedstawi Ci on możliwości współpracy i rodzaje oferowanych pakietów. Jednakże ostateczna decyzja, który rodzaj oferty najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom jest w Twoich rękach. Podejmujesz ją podczas pierwszego spotkania z dietetykiem.

Pierwsze spotkanie w gabinecie dietetycznym Mój Dietetyk Lublin

Wspólnie z dietetykiem analizujecie i omawiacie stan Twojego zdrowia, tryb życia jaki prowadzisz, poziom aktywności fizycznej i Twoje zwyczaje żywieniowe. Jest to idealny czas na to by przedstawić Twoje oczekiwania. W trakcie pierwszego spotkania dietetyk przeprowadza profesjonalne pomiary, określa nie tylko Twoją masę ciała, ale także, dzięki analizatorowi skład ciała, zawartość tkanki tłuszczowej, wody i masy mięśniowej w Twoim organizmie. Omawia z Tobą również podstawową przemianę materii, która jest elementarną do określenia zapotrzebowania na kalorie. Taka rozmowa jest podstawą , by zaproponować Tobie satysfakcjonujący pakiet współpracy i określić czas trwania kuracji.

Jeżeli jesteś zdrowy, a jedynie chcesz zrzucić kilka kilogramów i masz swoje ulubione produkty, bez których nie wyobrażasz sobie życia, a także potrzebujesz silnej motywacji i wsparcia, dobrym rozwiązaniem dla Ciebie będzie pakiet „Szczęśliwy sposób odżywiania na zawsze”. W trakcie indywidualnego spotkania dietetyk określi Twoją motywację do zmiany, omówi tryb życia i żywienia oraz Twoje preferencje żywieniowe.

Jeśli borykasz się z jakąś chorobą zależną od diety, z całego serca polecamy Ci pakiet „Specjalistyczna opieka dietetyczna”. Podczas pierwszej wizyty będziesz poproszony o przedstawienie bieżących wyników badań – dietetyk na spotkaniu przeanalizuje z detalami Twój stan zdrowia. Gdyby zaistniała konieczność poprosi o konsultacje z lekarzem.

Dietetyk dostarczy Ci jadłospis idealnie zbilansowany i dobrany do Twojej choroby, a także w miarę możliwości preferencji smakowych.

Jeżeli zaś głównie zależy Ci na nauce właściwego odżywiania, wypracowania prawidłowych nawyków żywieniowych oraz rozwianiu wielu męczących Cię pytań, dotyczących mitów i faktów żywieniowych oraz wprowadzeniu prozdrowotnego trybu życia, świetnym rozwiązaniem będą “Konsultacje dietetyczne z elementami coachingu”. Pomogą Ci pogłębić wiedzę żywieniową oraz zmotywują do wprowadzania dobrych zmian żywieniowych do Twojego życia.

Odebranie jadłospisu

W trakcie kolejnego spotkania otrzymujesz przygotowany dla Ciebie jadłospis na 14 dni (wyjątek stanowi pakiet „Konsultacje dietetyczne z elementami coachingu”), który omówicie wspólnie z dietetykiem, a także wyznaczycie cel na pierwszy okres trwania kuracji.

Spotkania kontrolne w Mój Dietetyk Lublin

Jeżeli wybrałeś ofertę z jadłospisem, to po około 2 tygodniach stosowania zaleceń zaprosimy Cię na wizytę kontrolną. Wraz z dietetykiem sprawdzicie Twoje pierwsze efekty. Dokonasz oceny swojego samopoczucia i smakowitości potraw. To dobry czas, w którym wraz z dietetykiem będziecie pracować nad Twoją dalszą motywacją i wyznaczycie kolejny cel. Po tym spotkaniu otrzymasz nowy 14-sto dniowy jadłospis.

Na następne wizyty kontrolne będziesz umawiać się co 2 tygodnie, za każdy razem będziesz otrzymywać nowy jadłospis, który uwzględni czas na przygotowanie przez Ciebie posiłków. Podczas kuracji będziesz uczyć się właściwych nawyków żywieniowych, będziesz mógł liczyć także na wsparcie Twojego dietetyka w ciężkich sytuacjach oraz stały z nim kontakt. Liczba wizyt będzie zależeć od Twoich potrzeb oraz ustalonego wspólnie planu działań.

Podczas konsultacji wraz z elementami coachingu za każdym razem będziecie pracować z dietetykiem nad wspólnie wybraną kwestią, dotyczącą np. metabolizmu, aktywności fizycznej czy zawartości tłuszczu w diecie. Dietetyk nie tylko udzieli odpowiedzi na Twoje pytania z zakresu żywienia, ale przede wszystkim będzie Twoim wsparciem i przeprowadzi Cie przez drogę do zmian żywieniowych w Twoim życiu. Na następnych wizytach dietetyk będzie też sprawdzał Twoje zadania i stan osiągniętych postępów.

Stabilizacja masy ciała oraz utrwalenie nawyków

Jeżeli korzystałeś już z pakietu jadłospisem, to po osiągnięciu Twojego wyznaczonego celu, dietetyk ustali dla Ciebie zalecenia, które ustabilizują Twoją masę ciała. Otrzymasz potrzebne materiały edukacyjne i wskazówki, co zrobić by uniknąć efektu jojo.

Jeśli wybrałeś pakiet z konsultacjami, to po osiągnięciu wyznaczonego celu, polecamy Ci spotkania podtrzymujące, które umawiane są indywidualnie, a ich założeniem jest zapobieganie efektowi jo jo i powrotom do niewłaściwych nawyków żywieniowych.