Bydgoszcz, współpraca online

Mój Dietetyk skuteczne odchudzanie w Bydgoszczy

Dietetyk Bydgoszcz

 

W celu skutecznego pozbycia się zbędnych kilogramów zalecamy zastosowanie Szczęśliwego Sposobu Odżywiania, opartego na zbilansowanej diecie. Nasza metoda odchudzania umożliwia smaczne jedzenie bez wyrzeczeń, a jednocześnie pozwala osiągnąć zamierzony cel. Przykładamy dużą wagę do indywidualnych preferencji żywieniowych i dostosowujemy plany dietetyczne do harmonogramu oraz gusta naszych pacjentów. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie racjonalnego odchudzania i nie sprzedajemy suplementów diety. Aby umówić się na spotkanie z dietetykiem zadzwoń na numer 531 270 891 lub zostaw swoje dane za pomocą formularza, a my oddzwonimy do Ciebie.

Umówienie wizyty

Na wizytę w poradniach Mój Dietetyk możesz umówić się telefonicznie, mailowo, wypełniając formularz zgłoszeniowy na stronie danego gabinetu lub za pośrednictwem portalu “Znany lekarz” (wybrane placówki). Podczas pierwszego kontaktu z dietetykiem otrzymasz szczegółowe informacje na temat pełnej oferty poradni Mój Dietetyk. Dietetyk przedstawi Ci różne możliwości współpracy oraz rodzaje oferowanych pakietów. Ostateczną decyzję, dotyczącą wyboru najbardziej odpowiedniej oferty, będziesz mógł podjąć podczas spotkania z dietetykiem.

Pierwsze spotkanie

Podczas konsultacji z dietetykiem, omawiany jest stan Twojego zdrowia, tryb życia, aktywność fizyczna oraz nawyki żywieniowe. Oprócz tego, możesz przedstawić swoje oczekiwania. W trakcie pierwszego spotkania dietetyk wykonuje profesjonalne pomiary, które obejmują nie tylko masę ciała, ale również skład tkanki tłuszczowej, wody, masy mięśniowej oraz podstawową przemianę materii – co pozwala określić Twoje zapotrzebowanie kaloryczne. Na tej podstawie dietetyk proponuje pakiet współpracy oraz określa czas trwania kuracji.

Jeśli jesteś osobą zdrową, pragnącą schudnąć i posiadającą ulubione produkty, które chciałbyś uwzględnić w codziennym jadłospisie, a także potrzebującą motivacji i wsparcia, idealnym dla Ciebie rozwiązaniem będzie pakiet “Szczęśliwy sposób odżywiania na zawsze”. Podczas indywidualnej konsultacji dietetyk określi Twoją motywację do zmian, omówi Twój tryb życia, preferencje smakowe oraz różnice w odżywianiu.

Jeśli borykasz się z chorobą wymagającą specjalistycznego podejścia, oferujemy pakiet “Specjalistyczna opieka dietetyczna”. Na pierwszej wizycie poprosimy Cię o dostarczenie aktualnych wyników badań, które dietetyk szczegółowo przeanalizuje. W razie potrzeby może skonsultować się z lekarzem. Otrzymasz zbilansowany jadłospis dostosowany do Twojej jednostki chorobowej oraz uwzględniający Twoje preferencje smakowe.

Jeśli Twoim głównym celem jest nauka zdrowego odżywiania, korygowanie nawyków żywieniowych, rozwianie wątpliwości dotyczących mitów i faktów żywieniowych oraz wprowadzenie zdrowego stylu życia, idealnym rozwiązaniem będą “Konsultacje dietetyczne z elementami coachingu”. Dzięki temu pogłębisz swoją wiedzę na temat żywienia oraz otrzymasz stałą motywację do wprowadzania pozytywnych zmian do swojego sposobu odżywiania.

Odbiór jadłospisu

Podczas kolejnego spotkania odbierasz przygotowany specjalnie dla Ciebie 14-dniowy jadłospis (wyłączając z tego pakietu „Konsultacje dietetyczne z elementami coachingu”), który zostaje omówiony z dietetykiem. Wspólnie ustalacie również cel na pierwszy okres trwania kuracji.

Spotkania kontrolne

Jeżeli wybrałeś ofertę zawierającą jadłospis, to po około 2 tygodniach stosowania zaleceń, będziemy Cię zapraszać na spotkania kontrolne. Podczas tych spotkań, wraz z naszym dietetykiem, będziesz mógł ocenić pierwsze efekty, a także ocenić swoje samopoczucie oraz smak potraw. To również będzie okazja, w której wspólnie z dietetykiem będziemy pracować nad Twoją dalszą motywacją oraz ustalić kolejne cele do osiągnięcia. Po każdym z tych spotkań, przygotujemy dla Ciebie nowy jadłospis na 14 dni.

Na każde kolejne spotkanie kontrolne będziesz umawiał się co 2 tygodnie. Za każdym razem otrzymasz nowy jadłospis, który uwzględni Twoje możliwości w przygotowywaniu posiłków. Podczas całego okresu trwania kuracji będziesz uczył się właściwych nawyków żywieniowych. Dodatkowo, możesz liczyć na wsparcie naszego dietetyka w trudnych sytuacjach oraz utrzymać stały kontakt. Ilość spotkań kontrolnych zależeć będzie od Twoich potrzeb oraz ustalonego planu.

W ramach konsultacji dietetycznych, wraz z elementami coachingu, będziemy pracować wspólnie z dietetykiem nad wybranymi zagadnieniami, takimi jak odpowiednie nawodnienie, metabolizm, aktywność fizyczna czy ilość tłuszczu w diecie. Dietetyk nie tylko odpowiedzi na Twoje pytania dotyczące żywienia, ale także będzie Twoim głównym wsparciem, pomagając Ci wprowadzić pozytywne zmiany w Twoim stylu życia. W trakcie kolejnych spotkań, dietetyk będzie oceniał Twoje postępy i zadania, sprawdzając jakie osiągasz rezultaty.

Stabilizacja masy ciała i utrwalenie nawyków

Jeżeli skorzystałeś z pakietu jadłospisem, po osiągnięciu Twojego zamierzonego celu, będziemy w stanie dla Ciebie wyznaczyć zalecenia, które pomogą Ci utrzymać stabilną wagę. Dodatkowo, otrzymasz również specjalistyczne materiały edukacyjne oraz wskazówki dotyczące unikania efektu jojo.

W przypadku wybrania pakietu z konsultacjami, po osiągnięciu celu proponujemy indywidualne spotkania wspierające, które mają na celu zapobieganie efektowi jojo oraz powrotom do nieodpowiednich nawyków żywieniowych.