Bydgoszcz, ul. Tadeusza Kościuszki 35

Mój Dietetyk skuteczne odchudzanie w Bydgoszczy

Dietetyk Bydgoszcz

Jak zrzucić zbędne kilogramy? Jeszcze dziś zamień dietę na Szczęśliwy Sposób Odżywiania! Spożywaj zdrowe i smaczne posiłki, bez zbędnych wyrzeczeń, chudnij! Popraw swój stan zdrowia już od pierwszego dnia kuracji. Nie musisz stosować suplementów odchudzających! Jesteśmy specjalistami w racjonalnym odchudzaniu. Z każdym naszym pacjentem pracujemy nad ustaleniem sposobu odżywiania, który polubi. Zwracamy szczególną uwagę na jego możliwości czasowe i gusta kulinarne. Nie prowadzimy sprzedaży suplementów diety. W celu umówienia się na spotkanie z dietetykiem zadzwoń albo wyślij nam swoje dane za pośrednictwem formularza. My oddzwonimy do Ciebie.

Rejestracja wizyty w Mój Dietetyk

 

Na wizytę w poradniach Mój Dietetyk możesz zarejestrować się poprzez telefon, maila, wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie danego gabinetu lub za pomocą portalu “Znany lekarz” (wybrane placówki). W trakcie pierwszego kontaktu z dietetykiem uzyskasz potrzebne informacje o pełnej ofercie poradni Mój Dietetyk. Przedstawione zostaną Ci wszelkie możliwości współpracy oraz rodzaje oferowanych pakietów. Jednakże ostateczną decyzję, który rodzaj oferty, jest dla Ciebie najbardziej odpowiadający podejmiesz w trakcie pierwszego spotkania z dietetykiem.

Pierwsza wizyta w gabinecie dietetycznym Mój Dietetyk Bydgoszcz

Wraz z dietetykiem konsultujesz stan Twojego zdrowia, tryb życia, jaki prowadzisz, poziom aktywności fizycznej oraz Twoje żywieniowe zwyczaje. Jest to również dobry czas, by przedstawić Twoje oczekiwania. Podczas pierwszej wizyty przeprowadzone zostaną profesjonalne pomiary, określające nie tylko Twoją masę ciała, ale również, za pomocą analizatora składu ciała, zawartość wody, tkanki tłuszczowej, masy mięśniowej znajdującej się w Twoim organizmie oraz przemiana materii, która jest kluczem do określenia Twojego zapotrzebowania na kalorie. Na podstawie tych informacji dietetyk zaproponuje Ci pakiet współpracy i określi założony czas trwania kuracji.

Jeśli jesteś zdrowy, chcesz schudnąć bez rezygnacji z ulubionych produktów, które zajmują wysoką pozycję w Twoim menu, dodatkowo potrzebujesz silnej motywacji i pomocy, idealnym sposobem dla Ciebie będzie pakiet „Szczęśliwy sposób odżywiania na zawsze”. W trakcie indywidualnej rozmowy, dietetyk określi Twoją motywację do pozytywnych zmian nawyków, również wspólnie skonsultujecie sposób życia i odżywiania oraz Twoje preferencje smakowe.

Jeśli zmagasz się z jakąś chorobą od diety zależną, polecamy Ci pakiet „Specjalistyczna opieka dietetyczna”. Podczas pierwszej wizyty poprosimy Cię o przedstawienie aktualnych wyników badań – dietetyk w trakcie spotkania przeanalizuje z detalami Twój stan zdrowia. Jeśli pojawi się konieczność, poprosi Cię o konsultację z lekarzem. Uzyskasz jadłospis bardzo dobrze zbilansowany i odpowiednio dobrany do Twojej przypadłości oraz zgodnie z możliwościami preferencji smakowych.

Zależy Ci na nauce zdrowego odżywiania, nauczeniu się właściwych nawyków żywieniowych, rozwianiu wielu frapujących Cię pytań, dotyczących mitów i faktów żywieniowych oraz wdrażaniu leczniczego sposobu życia, najlepszym rozwiązaniem będą “Konsultacje dietetyczne z elementami coachingu”. Pogłebią Twoją wiedzę dotyczącą żywienia oraz zmotywują Cię do wprowadzania pozytywnych zmian związanych z żywieniem do Twojego życia.

Odebranie jadłospisu

W trakcie kolejnego spotkania odbierzesz ustalony dla Ciebie jadłospis na 14 dni. Wyjątek stanowi pakiet „Konsultacje dietetyczne z elementami coachingu”, który omówisz z dietetykiem. Podczas wizyty wyznaczacie również cel na pierwszy okres trwania kuracji.

Spotkania kontrolne w gabinecie dietetycznym Mój Dietetyk

Jeśli dokonałeś już wyboru oferty wraz z jadłospisem, to po ok. 2 tygodniach stosowania się do zaleceń zaprosimy Cię na spotkanie kontrolne. Wraz z dietetykiem weryfikujecie Twoje pierwsze efekty. Ocenisz swoje własne samopoczucie oraz to czy potrawy Ci smakują. To również dobry czas, podczas którego razem z dietetykiem pracujecie nad Twoją motywacją oraz ustanawiacie kolejny cel. Po tej wizycie dietetyk przygotuje dla Ciebie nowe menu na 14 dni.

Na następne spotkania kontrolne umawiasz się co 2 tygodnie. Zawsze dajemy Ci nowy jadłospis, który jest ustalany ze względu na czas jaki zabiera Ci przygotowanie przez Ciebie posiłków. W trakcie trwania kuracji nabywasz wiedzę odnośnie prawidłowych nawyków żywieniowych, możesz liczyć na pomoc Twojego dietetyka w ciężkich sytuacjach i stały kontakt z nim. Liczba wizyt jest zależna od tego jakie masz potrzeby oraz ustalonego wspólnie planu.

Podczas konsultacji wraz z elementami coachingu za każdym razem pracujecie wspólnie z dietetykiem nad wybranym tematem, dotyczącym np. właściwego nawodnienia, aktywności fizycznej, metabolizmu czy też zawartej ilości tłuszczu w diecie. Dietetyk oprócz odpowiadania na trapiące Cię pytania z zakresu żywienia, ale zwłaszcza będzie Twoim wielkim wsparciem i poprowadzi Cię do dobrych zmian żywieniowych w Twoim życiu. Na następnych spotkaniach dietetyk zweryfikuje Twoje zadania i skontroluje jakie postępy osiągasz.

Stabilizacja masy ciała i utrwalenie nawyków
Jeżeli korzystałeś z pakietu jadłospisem, to po zrealizowaniu Twojego celu, który sobie zamierzyłeś, ustalone zostaną dla Ciebie nowe zalecenia normujące Twoją masę ciała. Uzyskasz potrzebne materiały edukacyjne i podpowiedzi, jak uniknąć efektu jojo.

Po dobraniu odpowiedniego pakietu wraz z konsultacjami i po osiągnięciu celu zaproponujemy Ci spotkania podtrzymujące, na które będziesz umawiać się indywidualnie. Ich założeniem jest przeciwdziałanie efektowi jo jo oraz powrotom do niewłaściwych nawyków żywieniowych.