Kielce, ul. Olszewskiego 2

Dietetyk ogólny i dziecięcy, diet coach
mgr inż. Elżbieta Bujak
Sprawdź szczegóły →

Skuteczne odchudzanie w Kielcach

Dietetyk Kielce

Jak skutecznie schudnąć? Wystarczy zmienić dietę na Szczęśliwy Sposób Odżywiania! Już dziś zacznij spożywać smaczne posiłki, bez zbędnych wyrzeczeń, zrzuć niepotrzebne kilogramy! Udoskonal swój stan zdrowia już od pierwszego dnia tej wyjątkowej terapii. Bez stosowania suplementów odchudzających! Nasza specjalność to zdrowe i racjonalne odchudzanie. Każdy pacjent to dla nas wielka motywacja, by wypracować sposób odżywiania, który będzie przez niego lubiany. Dobierając odpowiednią dietę, zwracamy również uwagę na możliwości czasowe i upodobania kulinarne pacjenta. Nie prowadzimy sprzedaży suplementów diety. Jeśli chcesz umówić się na spotkanie z dietetykiem, zadzwoń pod numer 504 060 076 lub zostaw swoje dane za pośrednictwem formularza, a my skontaktujemy się sami!

Umówienie wizyty w placówce Mój Dietetyk Kielce

W celu umówienia się na wizytę w poradniach Mój Dietetyk możesz zadzwonić, wysłać maila, wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na stronie konkretnego gabinetu lub za pomocą portalu “Znany lekarz” (dotyczy tylko wybranych placówek). Jeśli kontaktujesz się po raz pierwszy z dietetykiem, masz prawo otrzymać pełne informacje na temat oferty poradni Mój Dietetyk. Dietetyk przedstawi Ci wszystkie możliwości współpracy i rodzaje pakietów. Jednak ostateczną decyzję o wyborze satysfakcjonującej i odpowiedniej dla Ciebie oferty podejmiesz podczas pierwszego spotkania z dietetykiem.

Pierwsze spotkanie w gabinecie dietetycznym Mój Dietetyk Kielce

Podczas pierwszej wizyty omówisz z dietetykiem stan Twojego zdrowia, prowadzony przez Ciebie tryb życia, Twoje nawyki żywieniowe, a także Twój poziom aktywności fizycznej. Jest to wspaniały czas, by omówić z dietetykiem oczekiwania jakie masz. W trakcie pierwszego spotkania dietetyk dokonuje profesjonalnego pomiaru masy Twojego ciała, a także dzięki analizatorowi składu ciała, poziom zawartości tkanki tłuszczowej, masy mięśniowej i wody w Twoim organizmie. Dodatkowo sprawdza elementarną przemianę materii, która jest istotna w definiowaniu Twojego zapotrzebowania na kalorie. Jest to główną kwestią dla dietetyka, by móc zaproponować Ci odpowiedni pakiet współpracy i określić całkowity czas trwania kuracji.

Jeśli jesteś osobą zdrową, pragnącą zrzucić kilka lub kilkanaście kilogramów i masz swoje ulubione produkty, które bez dyskusji muszą znaleźć się w Twoim codziennym menu, a także potrzebna jest Ci silna motywacja i pomoc, oferujemy Ci wspaniałe rozwiązanie – pakiet „Szczęśliwy sposób odżywiania na zawsze”. W trakcie trwania indywidualnej konsultacji, dietetyk zdefiniuje Twoją motywację do zmiany, a także omówi Twój tryb życia i żywienia oraz Twoje preferencje żywieniowe.

Jeśli cierpisz na jakąś chorobę zależną od diety, polecamy Ci pakiet „Specjalistyczna opieka dietetyczna”. W trakcie pierwszej wizyty dietetyk poprosi Cię o przedstawienie aktualnych wyników badań. Dodatkowo na spotkaniu szczegółowo przeanalizuje Twój stan zdrowia. Gdyby zaistnienia konieczność poprosi o konsultację z lekarzem. Dostarczony zostanie Ci dokładnie zbilansowany i dobrany jadłospis adekwatnie do Twojego schorzenia oraz w miarę możliwości do preferencji smakowych.

Jeżeli głównie zależy Ci na nauce właściwego odżywiania, wyrobieniu poprawnych nawyków żywieniowych, znalezieniu odpowiedzi na męczące Cię pytania odnośnie mitów i faktów na temat żywienia, a także wdrażaniu prozdrowotnego trybu życia, to wspaniałym rozwiązaniem będą “Konsultacje dietetyczne z elementami coachingu”. Pomogą Ci pogłębić wiedzę żywieniową oraz zdobyć motywację do wprowadzania pozytywnych zmian w odżywianiu.

Odbiór jadłospisu

w trakcie kolejnego spotkania możesz odebrać przygotowany specjalnie dla Ciebie 14-dniowy jadłospis (wyjątkiem jest pakiet „Konsultacje dietetyczne z elementami coachingu”), który omawiany jest przez Ciebie z dietetykiem. Kolejno wyznaczacie cel na pierwsze stadium trwania kuracji.

Spotkania kontrolne w Mój Dietetyk Kielce

 

Jeśli dokonałeś już wyboru interesującej Cię oferty z menu, to po około 2 tygodniach stosowania się do zaleceń zaprosimy Cię na spotkanie kontrolne. Razem z dietetykiem przeanalizujecie Twoje pierwsze efekty. Najpierw oceniasz swoje samopoczucie i smakowitość potraw. Wtedy wraz z dietetykiem pracujecie również nad Twoją dalszą motywacją oraz wyznaczacie kolejny cel. Na koniec spotkania zostanie skomponowany dla Ciebie nowy czternastodniowy jadłospis.

Na kolejne wizyty kontrolne umawiać się będziesz co 2 tygodnie. Za każdym razem otrzymasz nowy jadłospis, uwzględniający możliwości czasowe przyrządzenia przez Ciebie posiłków. W trakcie trwania kuracji uczyć się będziesz właściwych nawyków żywieniowych, a co najważniejsze będziesz mógł liczyć na wsparcie dietetyka w trudnych sytuacjach oraz stały kontakt z nim. Na ilość wizyt będą miały wpływ Twoje potrzeby oraz ustalony wspólnie plan.

Podczas trwania konsultacji połączonej z elementami coachingu systematycznie będziesz pracować wraz z dietetykiem nad wspólnie wybranym zagadnieniem, dotyczącym np. właściwego nawodnienia organizmu, metabolizmu, aktywności fizycznej jak i zawartości tłuszczu w diecie. Dietetyk udzieli Ci odpowiedzi na męczące Cię pytania z zakresu odżywiania, a przede wszystkim obdarzy Cię ogromnym wsparciem, byś mógł wprowadzić pozytywne zmiany żywieniowe w swoim życiu. Kolejne spotkania pozwolą Ci zweryfikować Twoje opinie i sprawdzić to, jakie osiągasz postępy.

Równowaga masy ciała oraz utrwalenie nawyków. Jeśli stosowałeś pakiet z jadłospisem to po osiągnięciu Twojego założonego celu, przedstawione zostaną Ci zalecenia, które pomogą dokonać stabilizacji masy Twojego ciała. Otrzymasz materiały edukacyjne oraz przydatne wskazówki odnośnie tego jak uniknąć efektu jojo. Jeśli dokonałeś już wyboru pakietu wraz z konsultacjami, to po osiągnięciu wyznaczonego celu, polecimy Ci spotkania, które umawiane są indywidualnie, a ich założeniem jest utrzymanie masy ciała, zapobieganie efektowi jojo oraz powrotu do niepoprawnych nawyków żywieniowych.