Franczyza

Twój Gabinet Dietetyczny we franczyzie

Franczyza sieci Mój Dietetyk jest systemem sprzedaży usług, opartym na ścisłej i ciągłej współpracy pomiędzy prawnie i finansowo oddzielnymi przedsiębiorstwami – franczyzodawcą i franczyzobiorcą. To gwarancja pracy w doświadczonym zespole, w prężnie rozwijającej się sieci poradni. Odpowiedz sobie na poniższe pytania, a przekonasz się czy jesteś gotowy wejść we współpracę z siecią Mój Dietetyk.

-> Sprawdź kto za tym stoi

Franczyza

franczyza
Krok 1

Wybierz lokalizację

Gdzie chcesz otworzyć swój gabinet dietetyczny? Jest to podstawowe pytanie, na które powinieneś sobie odpowiedzieć. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Tobie dokonać oceny marketingowej wybranej przez Ciebie lokalizacji. Dodatkowo, gwarantujemy, że jeśli zdecydujesz się na nią, dajemy Tobie całkowitą wyłączność na ten obszar, nie powstanie tam żadna inna placówka naszej sieci, chyba że kolejna Twoja! Jak to wygląda w praktyce?

Historia Moniki – franczyzobiorcy z Poznania

krok 2

Zweryfikuj zasoby finansowe

Czy posiadasz wkład własny, aby zainwestować w swój gabinet dietetyczny, czy będziesz potrzebował dofinansowania na ten cel? Uruchomienie gabinetu dietetycznego jest już możliwe przy inwestycji rzędu 10 000 zł. Jeśli potrzebujesz wsparcia z dofinansowania, pomożemy Tobie przebrnąć przez uciążliwe procedury, jeśli masz wkład własny… Świetnie! Skróci to czas oczekiwania na Twój wymarzony gabinet. W obu przypadkach, gwarantujemy stałe koszty podczas trwania współpracy franczyzowej. Nic Ciebie nie zaskoczy, chyba że pozytywnie.

Nie udało się Tobie otrzymać dofinansowania?
Zostań z nami na stażu lub podejmij pracę – > SPRAWDŹ

Krok 3

Biznesplan – zrób to z naszą
pomocą!

Czy masz opracowany szczegółowy, biznesowy plan działania? To niezbędne działanie, niezależnie czy ubiegasz się o dofinansowanie czy posiadasz już potrzebne fundusze. Zaczynasz od podstaw czyli: badania konkurencji, określenia budżetu, stworzenia analizy SWOT. Nie martw się! Pomożemy przebrnąć przez te kwestie. A po nawiązaniu współpracy wspólnie określamy plany strategiczne dla Twojego gabinetu. Zapraszamy Ciebie również do budowania strategii całej firmy. Chcemy abyś miał realny wpływ na jej rozwój!

Zostań z nami na stażu lub podejmij pracę
Poznaj naszych franczyzobiorców

Krok 4

Sprawdź koszty franczyzy

Czy akceptujesz koszty, które będziesz musiał ponieść na starcie? Stawiamy na transparentność. Poniżej przedstawiamy koszty które będą Cię obowiązywały w momencie, kiedy zdecydujesz się na współpracę z nami. Możesz mieć pewność, że nie zaskoczymy Ciebie dodatkowymi opłatami!

  • Jednorazową wstępną opłatę licencyjną – 6000 zł
  • Comiesięczna stała opłata – 550 zł
  • Comiesięczna zmienna opłatę w wysokości 15% miesięcznych przychodów
Krok 5

Zaprojektuj swoją ścieżkę kariery

Czy jesteś przygotowany na stałe poszerzanie swojej wiedzy i szlifowanie umiejętności? Już na etapie wdrożenia dowiesz się od Nas, jak ważne jest, aby w jednej osobie połączyć dietetyka, przedsiębiorcę i marketingowca. Pozwoli to Tobie na późniejszych etapach pracy sprawnie zarządzać gabinetem, nawiązywać efektywne współprace oraz prowadzić szkolenia edukacyjne. Z nami rozwiniesz umiejętności merytoryczne oraz biznesowe!

Krok 6

Gratulacje! Jesteś gotowy
do podpisania z nami umowy
przedwstępnej

Czas na pierwsze formalności.. Mając świadomość powyższych aspektów, jesteś gotowy na podpisanie umowy przedwstępnej, która jest dla Nas znakiem, że jesteś poważnie zainteresowany współpracą i możemy podejmować pierwsze wspólne działania. Na tym etapie, przekazujemy Tobie wskazówki związane z otwarciem działalności oraz informacje dotyczące wstępnego przygotowania się do startu!

Krok 7

Szkolenie – pozyskaj KNOW HOW.
Zajmiemy się całym marketingiem

Gotowy na ogromną dawkę wiedzy? Podczas szkolenia otrzymujesz dostęp do kompleksowo opracowanego podręcznika procedur, zawierającego know how pracy w poradni Mój Dietetyk. A w nim m.in: sposoby pozyskiwania klientów, standardy obsługi, wzory diet, wskazówki na temat zarządzania gabinetem…. Ponadto szkolenie przygotuje Cię na podjęcie pierwszych działań marketingowych w Twoim regionie. Otrzymasz niezbędne narzędzia, wsparcie i materiały, które z sukcesem pozwolą postawić Tobie ten pierwszy krok!

franczyza
Krok 8

Jesteś gotowy do pracy z Klientem! Umowa ostateczna

Czas na ostatni krok, będący jednocześnie początkiem świetnej przygody – podpisanie umowy ostatecznej. Jesteś przygotowany na powitanie pierwszych klientów w Twoim gabinecie! Pamiętaj, że przez cały okres współpracy otrzymujesz od nas wsparcie merytoryczne – nowe jadłospisy wzorcowe i konsultacje mentorów oraz wsparcie biznesowe – opieka specjalisty ds. marketingu oraz informacje odnośnie zmian prawnych w branży.

Zapytaj o szczegóły

×