Puławy, Zygmunta Wróblewskiego 3

Gabinet Dietetyczny Puławy

Pozbądź się niechcianych kilogramów! Smakuj każdy posiłek, a jednocześnie trać na wadze. Nasza metoda polega na rozsądnym odchudzaniu, dostosowanym do Twoich osobistych preferencji i możliwości czasowych. Oferujemy indywidualne podejście bez sprzedaży suplementów diety. Zainteresowany? Zadzwoń na numer 531 270 891 lub zostaw swoje dane w formularzu kontaktowym, a my skontaktujemy się z Tobą!

Dietety Puławy umówienie wizyty

Zaplanuj swoją wizytę w poradniach Mój Dietetyk w dogodny dla Ciebie sposób – telefonicznie, mailowo, poprzez wypełnienie formularza na stronie internetowej gabinetu, lub przez platformę “Znany lekarz” (dostępność zależna od placówki). Podczas pierwszego kontaku z naszym dietetykiem, zostaniesz zapoznany z pełnym zakresem usług poradni. Nasz specjalista omówi z Tobą możliwe opcje współpracy oraz różnorodne pakiety, które oferujemy. Decyzja o wyborze oferty najlepiej odpowiadającej Twoim potrzebom będzie podjęta podczas pierwszego spotkania z dietetykiem.

Pierwsze spotkanie

Razem z dietetykiem przeanalizujesz swój stan zdrowia, styl życia, aktywność fizyczną oraz nawyki żywieniowe. To także okazja, aby omówić Twoje oczekiwania. W trakcie pierwszego spotkania, dzięki zaawansowanym narzędziom, takim jak analizator składu ciała, dietetyk oceni nie tylko Twoją wagę, ale również procentową zawartość tłuszczu, wody, mięśni oraz podstawową przemianę materii, co jest kluczowe do ustalenia Twojego dzienne zapotrzebowania kalorycznego. Na tej podstawie dietetyk zaproponuje Ci odpowiedni pakiet współpracy i określi czas trwania kuracji.

Jeżeli jesteś zdrowy, chcesz schudnąć, masz swoje ulubione produkty i poszukujesz motywacji oraz wsparcia, pakiet „Szczęśliwy sposób odżywiania na zawsze” będzie dla Ciebie idealny. W trakcie indywidualnej konsultacji dietetyk zbadaj Twoją motywację do zmian, omówi styl życia, nawyki żywieniowe i preferencje smakowe.

Dla osób z chorobami dietozależnymi mamy pakiet „Specjalistyczna opieka dietetyczna”. Na pierwszym spotkaniu będziesz poproszony o przedstawienie aktualnych wyników badań. Dietetyk dokładnie przeanalizuje Twój stan zdrowia i w razie potrzeby zaleci konsultację lekarską. Otrzymasz indywidualnie dopasowany jadłospis, uwzględniający zarówno Twoją chorobę, jak i preferencje smakowe.

Jeśli Twoim celem jest nauczenie się zdrowego odżywiania, wypracowanie odpowiednich nawyków, rozwiązanie wątpliwości dotyczących mitów i faktów żywieniowych oraz prowadzenie prozdrowotnego trybu życia, idealne będą “Konsultacje dietetyczne z elementami coachingu”. Pozwolą one pogłębić Twoją wiedzę żywieniową i stale motywować do wprowadzania zdrowych zmian w Twoim życiu.

 

Odbiór jadłospisu

Podczas kolejnego spotkania odbierasz przygotowany dla Ciebie 14-dniowy jadłospis (wyjątek pakiet „Konsultacje dietetyczne z elementami coachingu”), który omawiacie z dietetykiem oraz wyznaczacie cel na pierwszy okres trwania kuracji.

Spotkania kontrolne

Jeżeli zdecydowałeś się na ofertę zawierającą jadłospis, po około dwóch tygodniach stosowania zaleceń dietetycznych zaprosimy Cię na kolejne spotkanie kontrolne. To czas na podsumowanie Twoich pierwszych osiągnięć – wspólnie z dietetykiem analizujecie efekty, oceniasz swoje samopoczucie oraz jakość i smak przygotowanych posiłków. To również okazja do pracy nad Twoją motywacją i ustalenia nowych celów. Po tej wizycie otrzymasz zmodyfikowany, 14-dniowy jadłospis.

Kolejne wizyty kontrolne odbywają się co dwa tygodnie. Za każdym razem otrzymujesz nowy jadłospis, dostosowany do Twojego czasu na przygotowanie posiłków. W trakcie kuracji uczysz się zdrowych nawyków żywieniowych i masz stałe wsparcie dietetyka, również w trudniejszych momentach. Liczba wizyt kontrolnych jest dostosowana do Twoich potrzeb i ustalonego planu.

Podczas konsultacji z elementami coachingu regularnie pracujesz z dietetykiem nad wybranymi aspektami, takimi jak odpowiednie nawodnienie, metabolizm, aktywność fizyczna czy zawartość tłuszczu w diecie. Dietetyk nie tylko odpowiada na Twoje pytania, ale także wspiera Cię i prowadzi przez proces wprowadzania zdrowych zmian żywieniowych. Na kolejnych spotkaniach dietetyk sprawdza realizację Twoich zadań i monitoruje postępy.

Stabilizacja masy ciała i utrwalenie nawyków

Jeśli korzystałeś z pakietu jadłospisem, to po osiągnięciu Twojego zamierzonego celu, ustalone zostaną dla Ciebie zalecenia stabilizujące Twoją masę ciała. Otrzymasz materiały edukacyjne i wskazania, jak uniknąć efektu jojo.

Gdy wybrałeś pakiet z konsultacjami, to po osiągnięciu celu, proponujemy Ci spotkania podtrzymujące, które umawiane są indywidualnie, a ich celem jest zapobieganie efektowi jo jo i powrotom do nieodpowiednich nawyków żywieniowych.