Dlaczego my?

Przede wszystkim – profesjonalizm

Oferowane przez nas konsultacje i programy żywieniowe prowadzone są w oparciu o najwyższe standardy, zgodne z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia i Instytutu Żywności i Żywienia. Dietetycy pracujący w poradniach Mój Dietetyk oprócz własnej, bogatej wiedzy i doświadczenia, są odpowiednio szkoleni, dzięki temu klient decydujący się na usługi dietetyczne w każdym mieście, w którym Mój Dietetyk ma swoje placówki, może mieć pewność że zostanie przyjęty przez najlepszego fachowca w dziedzinie dietetyki. 

zdrowa dieta

Poznaj 5 kroków, dzięki którym zmienisz nawyki

mój dietetyk
Krok 1

Skorzystaj z profesjonalnej opieki
dyplomowanego dietetyka

Dla naszych specjalistów dietetyka to nie tylko zawód, ale prawdziwa pasja. Wspieramy innych w osiąganiu szczęścia, poprzez zmianę nawyków żywieniowych i skuteczne, zdrowe odchudzanie. 

Zdrowie osób zgłaszających się do poradni jest dla nas najważniejsze. Układając jadłospisy zawsze bierzemy pod uwagę aktualne wyniki badań klienta i dbamy o to, aby sposób odżywiania był odpowiednio dobrany do jego sytuacji zdrowotnej. Działamy w sposób zdrowy i naturalny – nie wspomagamy się suplementami odchudzającymi.

Krok 2

Doświadcz skutecznej zmiany
tak, jak tysiące naszych
zadowolonych klientów

W swojej praktyce opieramy się na unikalnej wiedzy oraz indywidualnym podejściu do każdej osoby, która rozpoczyna pracę z dietetykiem. Zawsze słuchamy i motywujemy naszych podopiecznych. Wierzymy, że dzięki takiej postawie wypracowanie nowych nawyków żywieniowych staje się radosnym procesem, który pozwala cieszyć się jedzeniem i wzmaga poczucie satysfakcji z realizowanych postanowień.

Krok 3

Daj się zmotywować!
Poznaj nasz unikatowy system
Szczęśliwy Sposób Odżywiania

Odkryj trwałą metodę odchudzania opracowaną przez Martę Marzec, właścicielkę sieci poradni dietetycznych Mój Dietetyk. Jedz smacznie, bez wyrzeczeń… i chudnij! Popraw swój stan zdrowia już od pierwszego dnia kuracji, bez stosowania zbędnych suplementów odchudzających!

Mójdietetyk
Pobierz bezpłatną aplikację
Krok 4

Zrób to wygodnie!
Prosty jadłospis z lista zakupów
na Twoim smartphonie

Jako jedyna ogólnopolska poradnia dietetyczna posiadamy aplikację mobilną, która zwiększa efektywność pracy naszych dietetyków, pomaga naszym Klientom stosować się do zaleceń, a także pozwala obu stronom na swobodną komunikację i monitoring postępów w czasie rzeczywistym.

Pobierz bezpłatną aplikację
Krok 5

Zasmakuj Twoich ulubionych dań
w zdrowej wersji

Udowadniamy, że dieta to nie restrykcje, lecz szczęśliwy styl życia, który daje wewnętrzne poczucie spełnienia. Z naszą pomocą przekonasz się, jak pysznie może być na diecie!

×