Łódź, Drewnowska 43/lokal 8 (poradnia Salus Med 1 piętro)

Dietetyk Łódź – ciążowy i kliniczny

Skuteczne odchudzanie w Łodzi

Jak skutecznie stracić na wadze? Zmień dietę na Szczęśliwy Sposób Odżywiania! Spożywaj smaczne posiłki, bez niepotrzebnych wyrzeczeń, pozbyć się zbędnych kilogramów! Popraw swój stan zdrowia od pierwszego dnia terapii. Bez suplementów odchudzających! Naszą specjalnością jest racjonalne odchudzanie. Każdy pacjent to dla nas dążenie do wypracowania sposobu odżywiania, który będzie lubił, zwracając jednocześnie uwagę na możliwość czasową i upodobania kulinarne. Nie zajmujemy się sprzedażą suplementów diety. W celu umówienia się na spotkanie z dietetykiem należy zadzwonić pod numer numer 533 335 374 lub zostawić swoje dane poprzez formularz, a my skontaktujemy się sami!

Umówienie wizyty w gabinecie Mój Dietetyk Łódź

Aby umówić się na wizytę w poradniach Mój Dietetyk możesz zadzwonić, wysłać maila, wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie konkretnego gabinetu lub za pomocą portalu “Znany lekarz” (dotyczy wybranych placówek. Kontaktując się po raz pierwszy z dietetykiem,otrzymasz pełne informacje o ofercie poradni Mój Dietetyk. Dietetyk pokaże Ci jakie są możliwości współpracy i rodzaje pakietów do wykorzystania. Jednakże ostateczną decyzję, o wyborze satysfakcjonującej i odpowiedniej oferty podejmiesz w trakcie pierwszego spotkania z dietetykiem.

Pierwsze spotkanie w poradni dietetycznej Mój Dietetyk Łódź

W trakcie pierwszego spotkania omawiasz z dietetykiem stan Twojego zdrowia, tryb życia jaki prowadzisz, Twoje zwyczaje żywieniowe oraz poziom aktywności fizycznej. To świetny czas, by przedstawić dietetykowi Twoje oczekiwania. W trakcie pierwszego spotkania dietetyk wykonuje profesjonalne pomiary, określa Twoją masę ciała, a przede wszystkim, dzięki analizatorowi składu ciała, stopień zawartości tkanki tłuszczowej, wody, masy mięśniowej w Twoim organizmie. Ponadto sprawdza podstawową przemianę materii, która jest kluczowa w określaniu zapotrzebowania na kalorie. Jest to podstawa dla dietetyka do zaproponowania Tobie pakietu współpracy i określenia czasu trwania całej kuracji.

Jeżeli jesteś osobą zdrową, pragnącą schudnąć i masz swoje własne ulubione produkty, które bez dwóch zdań muszą znaleźć się w Twoim codziennym menu, a ponadto potrzebujesz silnej motywacji i pomocy, mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie – pakiet „Szczęśliwy sposób odżywiania na zawsze”. W trakcie trwania indywidualnej konsultacji, dietetyk określi to jaka jest Twoja motywacja do zmiany oraz omówi Twój tryb życia i żywienia oraz preferencje smakowe jakie posiadasz.

Jeśli walczysz z jakąś chorobą zależną od diety, polecamy Ci pakiet „Specjalistyczna opieka dietetyczna”. Podczas pierwszej wizyty zostaniesz poproszony o pokazanie aktualnych wyników badań. Dietetyk na spotkaniu skrupulatnie przeanalizuje Twój stan zdrowia. W razie zaistnienia konieczności poprosi o konsultację z lekarzem. Dostarczony Ci zostanie idealnie zbilansowany i dobrany jadłospis do Twojego schorzenia oraz preferencji smakowych (w miarę możliwości).

Jeśli głównie zależy Ci na nauce zdrowego odżywiania, wyrobieniu właściwych nawyków żywieniowych, znalezieniu odpowiedzi na nurtujące Cię pytania na temat mitów i faktów żywieniowych, a także wdrażaniu leczniczego trybu życia, to i znakomitym rozwiązaniem będą “Konsultacje dietetyczne z elementami coachingu”. Dzięki niemu pogłębisz wiedzę żywieniową oraz zdobędziesz motywację do wprowadzania pozytywnych zmian w odżywianiu do swojego życia.

Odbiór jadłospisu

Podczas kolejnego spotkania odbierasz przygotowany specjalnie dla Ciebie 14-dniowy jadłospis (wyjątek stanowi pakiet „Konsultacje dietetyczne z elementami coachingu”), który omawiany jest przez Ciebie z dietetykiem. Następnie wyznaczacie cel na pierwszy okres trwania kuracji.

Spotkania kontrolne w placówce Mój Dietetyk Łódź

Jeżeli wybrana została już przez Ciebie oferta z jadłospisem, to po około 2 tygodniach stosowania się do zaleceń zaprosimy Cię na spotkanie kontrolne. Wraz z dietetykiem sprawdzicie Twoje pierwsze efekty. Na początku oceniasz swoje samopoczucie i poziom smakowitości potraw. Na tym etapie dodatkowo wraz z dietetykiem pracujecie nad Twoją dalszą motywacją oraz wyznaczacie następny cel. Po zakończeniu spotkania sporządzony zostanie dla Ciebie nowy jadłospis na 14 dni.

Co 2 tygodnie umawiasz się na kolejne wizyty kontrolne, za każdy razem otrzymasz nowy jadłospis, uwzględniający możliwości czasowe przyrządzenia przez Ciebie posiłków. Podczas trwania kuracji uczysz się właściwych nawyków żywieniowych, co najważniejsze możesz liczyć na wsparcie dietetyka w ciężkich sytuacjach oraz stały kontakt z nim. O ilości wizyt decydują Twoje potrzeby oraz ustalony wspólnie plan.

Podczas konsultacji połączonej z elementami coachingu zawsze będziesz pracować z dietetykiem nad wspólnie wybraną kwestią, dotyczącą np. prawidłowego nawodnienia, metabolizmu, aktywności fizycznej jak i zawartości tłuszczu w diecie. Dietetyk udzieli odpowiedzi na nurtujące Cię pytania z zakresu żywienia, a przede wszystkim będzie dawał Ci ogromne wsparcie, byś mógł wprowadzić pozytywne zmiany żywieniowe w Twoim życiu. Kolejne spotkania pozwolą na weryfikacje Twojej opinii i sprawdzenie tego jakie osiągasz postępy.

Stabilizacja masy ciała i utrwalenie nawyków

Jeśli stosowałeś pakiet z jadłospisem to po osiągnięciu Twojego założonego celu,zamierzonego celu, określone zostaną dla Ciebie zalecenia, które będą miały za zadanie dokonać stabilizacji masy Twojego ciała. Dostaniesz materiały edukacyjne i przydatne wskazówki jak uniknąć efektu jojo.

Jeżeli wybrałeś już pakiet wraz z konsultacjami, to po osiągnięciu celu, polecamy Ci spotkania, które umawiane są indywidualnie, a ich założeniem jest utrzymanie masy ciała, zapobieganie efektowi jojo oraz powrotu do niewłaściwych nawyków żywieniowych.