Oferta cateringu dietetycznego jest odpowiedzią na potrzeby naszych klientów, którzy potrzebują i chcą być na diecie, ale z różnych przyczyn im się to nie udaje.● Nie masz czasu na zakupy i gotowanie?

● Czujesz, że nieprawidłowo się odżywiasz?

● Potrzebujesz wsparcia w odchudzaniu?

● Jesz zdrowo, ale nieregularnie?

● Brakuje Ci systematyczności i motywacji?Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, oferta cateringu dietetycznego jest właśnie dla Ciebie!Liczy się zdrowie, jakość i smakUkładane przez nas diety są zgodne z wymogami racjonalnego i w pełni zbilansowanego żywienia. Przeznaczone są dla wszystkich, którzy chcą prowadzić zdrowy styl życia, zadbać o stan odżywienia organizmu i kontrolować masę ciała. Są doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy nie mają czasu na samodzielne gotowanie posiłków.
1. Zbilansowane posiłki. Diety są starannie układane przez wykwalifikowanego dietetyka z poradni Mój Dietetyk.

2. Najwyższa jakość potraw. Dania przygotowywane są przez kucharzy z wieloletnim doświadczeniem gastronomicznym.

3. Smak i różnorodność. Wszystkie posiłki są pełnowartościowe, a jednocześnie dbamy o to, by były smaczne i urozmaicone!

4. Bezpłatny dowóz pod wskazany adres. Płacisz za przygotowanie posiłków, cenę dostaw bierzemy na siebie.

5. Doradztwo dietetyczne i motywacja. Jesteśmy elastyczni i słuchamy naszych klientów – w trakcie cateringu możesz skorzystać z konsultacji online i podpowiedzi dietetyka. Spotkania z dietetykiem monitorującym efekty, wzmocnią Twoją motywację i zoptymalizują efekty diety.

6. Dieta wyprowadzająca. Po zakończeniu cateringu proponujemy dietę wyprowadzającą, której zadaniem jest utrzymanie efektu uzyskanego dzięki wprowadzeniu cateringu dietetycznego. Dieta wyprowadzająca jest przeprowadzona pod okiem dietetyka.

7. Nauka zdrowych nawyków. W trakcie diety uczymy jak odżywiać się zdrowo, omawiamy skład diety oraz znaczenie doboru składników, dzięki czemu będziesz posiadał praktyczną wiedzę i umiejętność prawidłowego odżywiania po zakończeniu kuracji.