1Poszukujemy lokali gastronomicznych do współtworzenia oferty cateringu dietetycznego. Jesteśmy zainteresowani współpracą na terenie całego kraju.

Dla kogo kierowana jest oferta?
Ofertę kierujemy dla lokali gastronomicznych, świadomych trendu racjonalnego, zdrowego żywienia, zainteresowanych poszerzeniem swojej oferty i pozyskaniem nowego klienta “na dłużej”. Lokale powinny mieć wolne zaplecze w godzinach popołudniowo- wieczornych (lub nocnych) oraz powinny dysponować opcją dowozu dań.
Główne założenie współpracy w projekcie “Mój Dietetyk – Catering”
Lokal gastronomiczny będzie realizował zlecane przez Mój Dietetyk zamówienia na catering dietetyczny. Współpraca będzie opierała się na następującym podziale ról:
Mój Dietetyk:
– pozyskuje klientów na catering dietetyczny


– przedstawia ofertę na stronie internetowej


– planuje i realizuje działania marketingowe


– opracowuje jadłospisy, które będą realizowane przez restauratora


– zapewnia dietetyka do obsługi i przeprowadzenia procesu edukacyjnego klienta
Lokal gastronomiczny:


– przygotowuje kucharza do realizacji zaplanowanego menu (z pomocą dietetyka)


– realizuje zamówienia klientów przygotowując posiłki


– organizuje dowóz posiłków do klienta
Oba podmioty będą wspólnie ustalały ofertę dla klienta.
W początkowym etapie współpracy oferta będzie dotyczyła klasycznych diet umożliwiających racjonalne odchudzanie, w 4 różnych kalorycznościach, np. 1000, 1300, 1600 i 2000 kcal.
Dlaczego warto podjąć z nami współpracę?
W dziedzinie promocji zdrowego odżywiania Mój Dietetyk jest znaną i rozpoznawalną marką, działającą na terenie całego kraju (ponad 25 placówek), docenianą przez tysiące zadowolonych klientów. Specjalizujemy się w układaniu, różnorodnych, indywidualnych diet, wyróżniających się jakością. Docieramy do osób, które zainteresowane są zdrowym żywieniem – takiego klienta jesteśmy w stanie dostarczyć restauratorom podejmującym z nami współpracę. Dodatkową korzyścią jest stała opieka naszego dietetyka i praca z klientem cateringu, co wydłuża i zwiększa jego zaangażowanie we współpracę. Promujemy i wspieramy podmioty z nami współpracujące.
Kontakt w sprawie współpracy w projekcie “Mój Dietetyk – Catering”
Tel.: +48 600 154 016


E-mail: catering@mojdietetyk.pl