Paweł – 10 tygodni 10 kg – Kielce

Masa ciała -10 kg

Tkanka tłuszczowa – 5,5 %

Obwód pasa -13 cm

BMI było 36,8 jest 34


Dietetyk Kielce Elżbieta Bujak: Paweł od początku podszedł do programu bardzo poważnie. Zastosowanie diety i włączenie aktywności fizycznej od początku przyniosło oczekiwane rezultaty. Jako handlowiec, który spędza czas poza domem, głównie w samochodzie, doskonale poradził sobie ze zmianą swoich nawyków żywieniowych.

Paweł:Odchudzanie? No jasne! Ja nie dam rady? Nawet nie wiem ile razy samodzielnie próbowałem… no bo w końcu w teorii wiem dużo ale…. niestety w praktyce już tak kolorowo nie jest!Wie to każdy, kto chce zrzucić kilka kg. Ja robiłem sobie samodzielnie diety, przeważnie sałatki, serki itp. do pracy. Najczęściej po ok 2 tygodniach już miałem dosyć, bo wszystkie smakowały tak samo i… wracałem do tego łatwego, szybkiego jedzenia na mieście, czy w stacjach benzynowych itp. (zawód handlowiec)
I tu pojawiła się zupełnie przypadkiem opcja konkursu dla „wypasionych“organizowanych przez Panią Elę z Mój Dietetyk Kielce i Studio Rolleic Kielce
“5 Zmian na Lato“. A co tam, pomyślałem zgłoszę się…. i jakimś cudem udało się! Jako jedyny „rodzynek“ dostałem się do programu, który naprawdę sporo zmienił w moich nawykach żywieniowych i ogólnie sposobie odżywiania!
W domu kuchnia to moje królestwo ale dzięki Eli (Mój Dietetyk Kielce) jeszcze lepiej tam rządzę Wiem co zjeść, żeby było dobrze , syto i ZDROWO!
W pracy też jem inaczej, nawet jeśli nie zrobię sobie posiłków na cały dzień, to wiem co kupic żeby nie zjeść „syfu“.

Większość myśli, że dieta to malutkie porcje i zasysanie w żołądku…. BŁĄD! Ludziska! Podczas diety jadłem więcej niż wcześniej, a kilogramy spadały zgodnie z planem!
Kluczową rzeczą jest odpowiednie zbilansowanie posiłków, a na tym Pani Ela zna się doskonale, mało tego…. posiłki dostosowane są do tego co lubicie a czego nie, nie ma że musisz coś jeść na siłę!
Przepisy REWELACJA! Smaczne, proste do zrobienia nawet dla osoby robiącej w kuchni na codzień głównie herbate (dokładne opisy przygotowania)
Nawet pizza się kiedyś pojawiła (pełnoziarnista oczywiście)
Dieta to naprawdę nie katorga, lecz odkrywanie nowych wspaniałych smaków, przypraw, sposobów na zrobienie czegoś co lubicie na nowo i bardziej zdrowo!
Ogólnie jeśli macie kilka zbędnych kilogramów i samemu niestety ciężko … POLECAM POLECAM !! !! !!

pawel 50,

pawel2
Paweł1