Podsumowanie Ogólnopolskiego Programu “Letnie Metamorfozy” Mój Dietetyk [+ sesja zdjęciowa]

Nadszedł czas na podsumowanie ogólnopolskiego programu “Letnie Metamorfozy”. Już wiecie, że laureatką pierwszej edycji została Pani Małgorzata Mazurkiewicz z Piastowa, jednakże tak wiele działo się przez finałowy weekend, że chcielibyśmy przybliżyć Wam w większym stopniu ten cudowny czas. Ponadto zapraszamy do zapoznania się z rezultatami sesji fotograficznej, która niezwykle trafnie oddaje wspaniałą atmosferę tego dnia i spektakularne efekty, które osiągnęły nasze finalistki.

Weekend 22-23 października był niezapomnianą przygodą dla trzech Pań: Małgorzaty Mazurkiewicz, Anii oraz Agnieszki. Głównych bohaterek ogólnopolskiego programu „Letnich Metamorfoz” organizowanego przez poradnię Mój Dietetyk, które spośród dziesiątek zgłoszeń zakwalifikowały się do finału programu.Pierwszy wieczór i zarazem pierwsze spotkanie wszystkich uczestniczek upłynęło na kolacji integracyjnej w bistrze FIT and GREEN w Sopocie, serwującej wegetariańskie i wegańskie dania z najwyższej jakości naturalnych składników. Wspólny wieczór był okazją do bliższego poznania się i przełamania pierwszych lodów. Ten sam cel, podobne doświadczenia i problemy napotykane na drodze do zdrowszej, szczęśliwszej siebie szybko połączyły nasze finalistki. Rozmowom nie było końca 🙂

20161022_195126_2

W niedzielny poranek, zaraz po pożywnym śniadaniu, rozpoczął się dzień pełen wrażeń i atrakcji. Pierwszym punktem programu była stylizacja włosów oraz makijaż.

Muzyka włączona, można przystępować do działania…

O piękne fryzury uczestniczek zadbała Pani Magdalena Tomosz Tomiza, która wzbogaciła ten dzień nie tylko swoim warsztatem technicznym, ale również cennymi wskazówkami na temat pielęgnacji włosów. Makijaż wykonała Pani Karolina Wagner, która wysłuchawszy próśb uczestniczek wyczarowała na twarzach Pań makijaże, które podkreślały wszystkie walory finalistek.

Metamorfoza - makijaż i fryzury

Fryzury gotowe… Makijaż gotowy… Czas na stylizację. Panie dobrały dla siebie sukienki w których czuły się najlepiej i najswobodniej. Gotowe od stóp do głów, wzięły udział w sesji zdjęciowej wykonanej przez Panią Alinę Bobrowską, która z pasją i zaangażowaniem wykonywała powierzone jej zadanie. Zadbała aby uczestniczki czuły się pewnie, kobieco, pięknie i wyszły na zdjęciach jak topowe modelki.Sesja odbyła się w Villi Antonina znajdującej się Sopocie oraz w jej przepięknych okolicach na łonie natury. Wnętrza hotelu to zderzenie baśniowego świata z nowoczesnością, czego efektem jest niebywały klimat i elegancja. Przestrzeń zdobią wysokiej jakości tkaniny i stylowe meble. Okolice zaś to wspaniały Dolny Sopot, gdzie znajdują się przepiękne zabytkowe dwory i malownicze uliczki. Idealne miejsce na sesję zdjęciową!finalistki_sesjaBycie modelką to nie taka prosta sprawa, o czym przekonały się nasze finalistki. Aby podładować baterie i zasoby energetyczne udały się na lunch przygotowany przez uzdolnionych kucharzy restauracji Projekt 36. Był to czas na chwilę wytchnienia, rozmów i relaksu w miłym towarzystwie. W tym czasie jury wybrało się na obrady, aby podjąć kluczową decyzję, na którą czekali wszyscy. A mianowicie, która z Pań zostanie laureatką pierwszego, ogólnopolskiego projektu „Letnich Metamorfoz”. Komisja miała twardy orzech do zgryzienia, gdyż każda z Pań zasługiwała na pierwsze miejsce. Po długich naradach zapadła jednak ostateczna decyzja.

Czas na wyłonienie zwyciężczyni i rozdanie nagród.

W niezwykle klimatycznej sali konferencyjnej, która utrzymana była w takim samym charakterze jak reszta hotelu zebrali się wszyscy zainteresowani. Przedstawiciele poradni Mój Dietetyk, partnerzy i przyjaciele uczestniczek programu, jak również główne bohaterki całego zdarzenia – finalistki „Letnich Metamorfoz”. Wszyscy byli ciekawi zwyciężczyni, dlatego bez zbędnych przedłużeń ogłoszony został werdykt. Laureatką pierwszej edycji ogólnopolskiego projektu „Letnich Metamorfoz” została Pani Małgorzata Mazurkiewicz z Piastowa! Serdeczne gratulacje dla zwyciężczyni! I na koniec już same przyjemności – wręczanie nagród od naszych partnerów! Nagrodą główną była wolnoobrotowa wyciskarka do owoców i warzyw ufundowana przez firmę Muke. Natomiast wszystkie uczestniczki otrzymały zestawy kosmetyków od firmy Oceanic. Były uściski, gratulacje, pamiątkowe zdjęcia.Wręczenie nagród od firmy Muke i Oceanic

Wręczenie nagród od firmy Muke i Oceanic

Tym akcentem zakończyliśmy dzień metamorfoz. Dziękujemy serdecznie wszystkim osobom zaangażowanym w to, aby ten dzień był tak wyjątkowy i niezapomniany przede wszystkim dla uczestniczek programu. Wszystkie Panie, również te, które nie zakwalifikowały się do głównego finału, zasługują na wielkie brawa. Wszystkie są zwycięzcami, ponieważ postanowiły odnaleźć swój Szczęśliwy Sposób Odżywiania i osiągnęły założone przez siebie cele. Serdecznie gratulujemy! Już nie możemy doczekać się następnej edycji 🙂Pani Agnieszka:

 • 10,1 straconych kilogramów w ciągu 10 tygodni!
 • 4,8 % utraconej tkanki tłuszczowej!
 • 7 utraconych centymetrów w talii!  Pani Anna:

 • 10,1 straconych kilogramów w ciągu 10 tygodni!
 • 6,9 % utraconej tkanki tłuszczowej!
 • 13 utraconych centymetrów w talii!  Pani Małgorzata Mazurkiewicz:

 • 13,6 straconych kilogramów w ciągu 10 tygodni;
 • 5,9 % utraconej tkanki tłuszczowej;
 • 13,5 utraconych centymetrów w talii!
  Finalistki programu "Letnie Metamorfozy"
  Finalistki programu “Letnie Metamorfozy”