Metamorfoza Kasi – Toruń

W życiu każdej kobiety przychodzi taki czas, kiedy postanawia coś w sobie zmienić. Tak również było i ze mną. Tym razem nie była to nowa fryzura, makijaż czy kolor włosów. Padło na zmianę stylu życia na zdrowszy i przejście na dietę. Z pomocą Pani Małgorzaty Panek 6 kg. Na pierwszy rzut oka może wydawać się to niedużą różnicą, ale moje życie diametralnie się zmieniło, oczywiście na lepsze.
Pierwszą zmianą jaką zauważyłam była poprawa samopoczucia. Zaczęłam widzieć świat w bardziej optymistycznych barwach. Dzięki regularnym ćwiczeniom odzyskałam energię do życia, a dzięki szczegółowym przepisom nauczyłam się gotować. Z osoby o niskiej samoocenie i krytycznie nastawionej do siebie i swojej sylwetki stałam się pewniejszą siebie kobietą, która już nie musi wstydzić się swoich niedoskonałości, bo przecież one już zniknęły.
Podczas całej kuracji nieoceniona okazała się pomoc Pani Małgorzaty Panek, która w ciągu tego czasu zawsze służyła dobrą radą i wsparciem. Potrafiła odpowiednio zmotywować w walce o wymarzoną sylwetkę. Z czasem dieta i zajęcia fitness z męczącego obowiązku stały się pozytywnym elementem , który nie przeraża. Najbardziej zaskakujące jest to, że tak stosunkowo niewielka zmiana może całkowicie odmienić podejście do życia.


Fot. Małgorzata Panek


Makijaż: Anna Kwaśniok “Sfera Piękna” http://www.sferapiekna.torun.pl/


Fryzura: Justyna Uklejewska, Salon Fryzjerski “Justyna”