Opinie klientów na temat diety

Więcej opinii klientów na temat naszych usług:

Ogólnie mówiąc jestem b. zadowolona 🙂 a teraz ankieta:
– współpraca i kontakt z dietetykiem
Współpraca bardzo owocna, a o to przecież chodziło 🙂 Pan Kamil jest bardzo pozytywną osobą, wzbudza zaufanie i przede wszystkim bardzo uważnie słucha pacjenta. Jest otwarty na sugestie zmian a przy tym nieugięty jeśli chodzi o egzekwowanie założeń diety. Robi to jednak w sposób, który nie zniechęca, a wręcz przeciwnie. Bardzo umiejętnie motywuje, wie kiedy delikatnie “przycisnąć” a kiedy nieznacznie “popuścić”. Wyrozumiały dla drobnych grzeszków co nie sprawia, że pacjent czuje się jak “na dywaniku” podczas wizyty kontrolnej. Nic za bardzo nie narzuca a całe spotkanie prowadzi tak aby to pacjent sam podjął wyzwanie diety bez poczucia przymuszenia.
Kontakt super – smsy przypominające o wizycie plus elastyczność dietetyka co do terminów spotkania.
– jadłospis (jego indywidualne dopasowanie, komfort bycia na diecie)
Jadłospis bardzo dobrze skomponowany, zgodny z upodobaniami pacjenta, dobrany do pracy i tempa życia codziennego. Wiele ciekawych przepisów i sposobów na przygotowywanie posiłków do wykorzystania już po zakończeniu diety. Sama dieta z początku dość kłopotliwa, że względu na dotychczasowe złe nawyki żywieniowe. Po jakichś dwóch tygodniach wchodzi “w krew” , staje się czymś oczywistym i cała dieta przestaje być dietą.
– efekty diety
Po efektach diety widać, że została dobrze dobrana. Spadek wagi jest na tyle wysoki aby motywować a z drugiej strony na tyle niski aby nie drżeć z obawy o efekt jojo. Jako ktoś kto przerobił kilka diet z internetu widzę tę pozytywną różnicę. Najważniejsze jest przestawienie się na zdrowy tryb życia już po zakończeniu diety a ta współpraca faktycznie owocuje zmianą podejścia do jedzenia i aktywności fizycznej.
– czas oczekiwania na pierwszą wizytę i odbiór diety
Zarówno czas oczekiwania jak i odbiór diety na piątkę z plusem 🙂 Nie mam żadnych zastrzeżeń.
Dziękuję za możliwość stosowania diety, za wszelkie rady i wskazówki, za ciekawe przepisy i za motywację do dalszego działania w tym kierunku. Ze współpracy jestem bardzo zadowolona, na pewno będę polecać Pana Kamila innym.
Ewa Kargetta-Sowul

Współpraca na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm. Otrzymałam wszelkie potrzebne informacje, a nawet więcej. Bardzo szczegółowe wywiady, cierpliwe tłumaczenie i działania motywujące – świetny kontakt. Cały czas polecam znajomym. Jadłospis omawialiśmy szczegółowo i konkretnie. Zostały uwzględnione wszystkie moje sugestie. Dania były smaczne, łatwo było je przygotować. Wszystkie jadłospisy otrzymywałam w terminie. Efekt diety spektakularny – nie przypuszczałam, że będzie tak łatwo, szybko i przyjemnie. Czuję się świetnie. Na wizytę nie czekałam długo, a dietę otrzymałam niebawem po wizycie.
Daria Puszko

Współpraca przebiegła w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Można było o wszystko zapytać i się doradzić, zawsze służył Pan pomocą. Nie było żadnych problemów z kontaktem zarówno mailowym jak i telefonicznym. Jadłospis był ułożony pode mnie, wszystkie produkty były przeze mnie lubiane, bycie na takiej diecie to sama przyjemność. Posiłki były łatwe do przygotowania i mało czasochłonne, co mnie bardzo cieszy. Dania były bardzo smaczne, nigdy nie chodziłam głodna. Efekty są już widoczne, różnice widzę w ubraniach, a także rodzina i znajomi komplementują mój wygląd. Skład mojego ciała zmienia się w dobrym kierunku- mam coraz więcej masy mięśniowej, jestem odpowiednio nawadniania. Nie mam teraz problemów z przemiana materii, kilogramy spadają. Dietę otrzymywałam zawsze z wyprzedzeniem co było dużym udogodnieniem aby mieć czas na zrobienie zakupów. Baaardzo dziękuję za pomoc 😉 Pozdrawiam Karolina Chmielewska

1. Współpraca i kontakt rewelacyjny zawsze na czas.
2. Jadłospis zróżnicowany, smaczny i zdrowy.
3. Efekty to utrata 16Kg w 2 miesiące. Rewelacyjnie.
4. Pierwsza wizyta przebiegła bez problemu, wszystko zostało wytłumaczone i zrozumiane. Dieta szybko rozpisana i odebrana.

Jak najbardziej polecam Pana Kamil Kaczmarczyk dietetyk , super kontakt, współpraca i bardzo szybko przygotowana dieta. Posiłki bardzo smaczne a przede wszystkim zdrowe. Efekty zaskakujące POLECAM !!!
Łukasz Bierycki