Spotkanie z psychodietetykiem

Psychodietetyk to specjalista, który ukaże Tobie zupełnie nowe podejście do diety oraz pracy nad zmianą nawyków żywieniowych. Pomoże Ci w prosty sposób zrozumieć i naprawić błędy, które popełniałeś do tej pory.

Jako Psychodietetycy, w trakcie spotkań z Klientami, często słyszymy:

 • “Dopóki nie skorzystałem z pomocy Psychodietetyka, moja dieta kończyła się niepowodzeniem”.
 • “Moje myślenie o jedzeniu zmieniło się o 180 stopni”.
 • “Dzięki spotkaniom nie pamiętam, czym jest efekt jo-jo”.
 • Pierwszym krokiem do zmiany nawyków żywieniowych jest pozytywne nastawienie. Zapomnij o obsesyjnym liczeniu kalorii i ciągłych wyrzutach sumienia po posiłku. Dzięki spotkaniom z Psychodietetykiem zmienisz sposób postrzegania procesu odchudzania i nauczysz się prawidłowo kontrolować proces jedzenia.

  Psychodietetyk pomoże zarówno osobom będącym na diecie jak i tym, które chcą zmienić swój sposób żywienia bez przechodzenia na dietę.
  Ważnym punktem spotkań z Psychodietetykiem jest wyznaczenie głównego celu, może to być poprawa stanu zdrowia, zgubienie zbędnych kilogramów, większe poczucie własnej wartości, pewność siebie. Cele te osiągane są przez Klienta z pomocą specjalisty poprzez realizację mniejszych celów – małych kroków. Ważne aby cel, który postawi sobie Klient był realny, ambitny i wyznaczony w czasie.

  Współpraca z Psychodietetykiem to cykl 6-8 spotkań, na których poruszamy zagadnienia związane z procesem zmiany nawyków żywieniowych. Spotkania pomogają poszerzać świadomość oraz zrozumieć i zmienić zachowania, motywację, nawyki, przekonania lub emocje, które często stoją na przeszkodzie w osiągnięciu założonego celu.

  Jeśli zrozumiesz jak ważna jest motywacja w odchudzaniu oraz wiara we własne możliwości, zwiększysz swoje szanse na sukces dwukrotnie. Ważne jest aby motywacja do odchudzania wypływała z samego Ciebie, dzięki temu zwiększysz poczucie własnej skuteczności.

  Przeprowadzimy Ciebie w przyjazny i przystępny sposób przez psychologiczny proces zmiany nawyków żywieniowych i przygotujemy na wszystkie jego etapy, poprzez wzmacnianie i budowanie motywacji, tak aby zapobiec porzuceniu kuracji.

  Pamiętaj, że słowo “niemożliwe” nie istniej w słowniku Psychodietetyka. Wszystko jest możliwe do zrealizowania, wystarczy, że zdasz sobie z tego sprawę i pokonasz bariery, które ograniczają Twoje możliwości.

  “Jako Psychodietetyk mam okazję przekonać się, jak emocję wpływają na jedzenie. Jak bardzo ludzie są od niego uzależnieni, przez co w 80% przypadków są nieszczęśliwi. Największą przyjemność sprawia mi, kiedy po skończonej kuracji nić uzależnienia zostaję przecięta, a moi podopieczni osiągnęli założone cele”.

  Barbara Paluch, Psychodietetyk
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą SPOTKANIA Z PSCYHODIETETYKIEM.