Podaruj bliskim zdrowie i dobre samopoczucie – dieta na prezent!

Być może w Twoim otoczeniu jest ktoś, o kim wiesz, że chciałby zmienić wagę, swoje dotychczasowe nawyki żywieniowe, lecz nie może zdecydować się na ten pierwszy krok lub brak mu odpowiedniej motywacji i po każdej kolejnej próbie się poddaje?

Mamy na to świetne rozwiązanie! Podaruj bliskiej osobie konsultację w naszych poradniach. Każdy klient to dla nas indywidualny przypadek. Opracowując diety bierzemy pod uwagę przede wszystkim stan zdrowia, ale również preferencje żywieniowe, czas, zasoby finansowe, tryb życia i pracy, jak również zdolności kulinarne osób, które się do nas zgłaszają. Pomagamy schudnąć i motywujemy do zmian!
Proponujemy 3 zaproszenia w formie prezentu:

Zaproszenie 1

  Zaproszenie na konsultację w wybranej placówce poradni Mój Dietetyk


  Na godzinnym spotkaniu dokonuje się ważenia, pomiarów tkanki tłuszczowej, wody, masy mięśniowej i podstawowej przemiany materii, analizuje dotychczasowe nawyki żywieniowe, wskazujemy błędy oraz sugerujemy jak zmienić jadłospis tak, by dostarczał wszystkich potrzebnych wartości odżywczych.


  Koszt: 120zł


Zaproszenie 2


  Zaproszenie na 2 tygodniową kurację w wybranej placówce poradni Mój Dietetyk


  Kuracja obejmuje przeprowadzenie wywiadu żywieniowego i zdrowotnego, ważenia, pomiarów tkanki tłuszczowej, wody, masy mięśniowej i podstawowej przemiany materii jak w pakiecie 1. Dodatkowo oferujemy opracowanie dwutygodniowego jadłospisu dopasowanego do potrzeb Twojego bliskiego oraz przeprowadzenie jednej wizyty kontrolnej.


  Koszt: 280zł

Zaproszenie 3

  Zaproszenie na miesięczną kurację w wybranej placówce poradni Mój Dietetyk


  Kuracja obejmuje przeprowadzenie wywiadu żywieniowego i zdrowotnego, ważenia, pomiarów tkanki tłuszczowej, wody, masy mięśniowej i podstawowej przemiany materii jak w pakiecie 1. Dodatkowo oferujemy opracowanie 2 dwutygodniowych jadłospisów dopasowanego do potrzeb Twojego bliskiego oraz przeprowadzenie 2 wizyty kontrolnych.


  Koszt: 430 zł
  Zamów prezent świąteczny! Napisz do nas na adres: promocja@mojdietetyk.pl


  W tytule maila wpisz: DIETA NA PREZENT


  W treści wiadomości podaj:

1) poradnię, której ma dotyczyć prezent (lista placówek, w których przyjmujemy: www.mojdietetyk.pl/lista-poradni.html)


2) adres do wysyłki zaproszenia


3) dane osoby obdarowywanej. (Imię i Nazwisko)

4) rodzaj zaproszenia, które chcesz podarować bliskiej osobieW wiadomości zwrotnej podamy dane do dokonania przelewu oraz termin wysyłki zaproszenia.