Noworoczne metamorfozy w Łowiczu!

Łowicz- metamorfozu-2
W ciągu najbliższych tygodni poradnia dietetyczna Mój Dietetyk Łowicz będzie uczyć zdrowego odżywiania i monitorować postępy wybranych, wyrażających chęć zmiany, pełnych determinacji osób.
Dietetyk poradni Mój Dietetyk Łowicz wybierze dwie osoby i przez dwa miesiące będzie pomagać im zmienić nawyki żywieniowe. Zwycięskie osoby będą mogły zmienić swoją sylwetkę pod okiem specjalisty. Każdą dietę rozpocznie około godzinny wywiad żywieniowy, podczas którego dietetyk przeanalizuje skład ciała pacjentów i dobierze odpowiednią indywidualną i zbilansowaną dietę. Zależnie od potrzeb przewiduje się spotkania kontrolne, co 2 tygodnie.
Celem wydarzenia jest zmiana nawyków żywieniowych mieszkańców Łowicza i okolic, zwrócenie ich uwagi na jakość produktów, regularność posiłków, promowanie aktywności fizycznej, jako nieodłącznego elementu zdrowego stylu życia. Prawidłowe odżywianie wpływa nie tylko na zdrowie, ale także na wygląd i samopoczucie!
Metamorfozę prowadzimy we współpracy z salonem fryzjersko-kosmetycznym Lejdis w Łowiczu. Zatroszczy się on o wygląd naszych uczestników wykonując profesjonalną fryzurę i makijaż oraz zabieg oczyszczania twarzy.
Każda osoba, która chce wziąć udział w programie powinna w terminie do 07.01.2016r. wykonać następujące czynności:
1. Polubić profil poradni Mój Dietetyk Łowicz na Facebooku: https://www.facebook.com/dietetyk.lodz.lowicz
oraz salonu fryzjersko-kosmetycznego Lejdis w Łowiczu:
https://www.facebook.com/lejdislowicz2. Udostępnić publicznie, na swoim profilu, wybrany przez siebie post ze strony Mój Dietetyk Łowicz:
https://www.facebook.com/dietetyk.lodz.lowicz
oraz salonu fryzjersko-kosmetycznego Lejdis w Łowiczu:
https://www.facebook.com/lejdislowicz3. Wysłać zgłoszenie na adres sylwia.wychowalek@mojdietetyk.pl wraz z aktualnym zdjęciem, podając: imię i nazwisko, numer telefonu, wiek, masę ciała, wzrost oraz odpowiedź na pytania – Dlaczego to właśnie Ty potrzebujesz metamorfozy? oraz co da Ci udział w naszej metamorfozie?Nagrodami dla 2 osób zakwalifikowanych do Programu są:


2 x 2-miesięczna kuracja dietetyczna pod okiem dietetyka poradni Mój Dietetyk Łowicz


2 x Zabieg oczyszczania twarzy w trakcie trwania metamorfozy oraz wykonanie makijażu i modelowanie fryzury w dniu zakończenia metamorfozy
To Twoja szansa na wielką metamorfozę!
Szczegóły w regulaminie.
REGULAMIN:


Regulamin Mój Dietetyk NOWOROCZNA METAMORFOZA ŁOWICZ