Pani Małgorzata Mazurkiewicz laureatką pierwszej edycji ogólnopolskiego programu “Letnie Metamorfozy”

Pierwsza edycja ogólnopolskiego programu „Letnich Metamorfoz” już niestety za nami. To był weekend pełen wrażeń i mamy nadzieję niezapomniana przygoda dla finalistek programu.

Pod okiem profesjonalnych wizażystów Panie przeszły metamorfozę, będącą uzupełnieniem ich 10 – tygodniowych starań. Piękne fryzury dzięki TomIza Magdalena Tomosz, makijaż wykonany przez Karolina Wagner Make Up, kobiece stylizacje…. Istny raj dla każdej kobiety 🙂 Jednak najpiękniejszą ozdobą każdej z Pań były nie schodzące z twarzy uśmiechy, które uwiecznione zostały podczas sesji zdjęciowej wykonanej przez Fotograf Alina Bobrowska w pięknych hotelowych wnętrzach Villa AntoninA Sopot.


Panie zgodnie stwierdziły, że praca modelki to jednak ciężki kawałek chleba, dlatego po sesji udały się na chwilę przerwy i lunch, by potem poznać oficjalną zwyciężczynię.


Wybór laureatki był najcięższym momentem dnia. Wszystkie Panie osiągnęły spektakularne efekty i każda z nich zasłużyła by stanąć na pierwszym stopniu podium. Jury gorąco dyskutowało, rozważało wszystkie czynniki, by w końcu laureatką ogłosić …. Panią Małgorzatę Mazurkiewicz z Piastowa. Serdecznie gratulujemy!


Laureatka pierwszej edycji ogólnopolskiego programu "Letnie Metamorfozy"


Gorące podziękowania dla firmy Muke i Oceanic za ufundowanie nagród dla finalistek, a także podziękowania dla FIT and GREEN Sopot za zorganizowanie kolacji integracyjnej w przed dzień finału.


Już wkrótce szczegółowa relacja z tego wydarzenia, efekty sesji zdjęciowej i wiele innych ciekawych i inspirujących materiałów.