Szczęśliwe odżywianie z aplikacją mobilną!

Zdrowe i Szczęśliwe Odżywianie w poradni Mój Dietetyk zyskuje zupełnie nowy wymiar. Jako pierwsza ogólnopolska poradnia dietetyczna wprowadzamy do procesu obsługi klienta APLIKACJĘ MOBILNĄ. Dzięki niej zmiana nawyków żywieniowych, osiągnięcie wyznaczonych celów, wprowadzenie zdrowego i szczęśliwego sposobu odżywiania na całe życie stanie się jeszcze prostsze!Nowy Rok, to nowe duże zmiany w Poradni Mój Dietetyk. Wraz z końcem stycznia poinformowaliśmy Was o tym, że zaczęliśmy wspierać program PAJACYK realizowany przez Polską Akcję Humanitarną.Miesiąc Luty to kolejny przełomowy dla nas miesiąc. Jako pierwsza ogólnopolska poradnia dietetyczna wprowadzamy aplikację mobilną. Najważniejsze w pracy Dietetyka jest dbanie o zdrowie swoich klientów. Jako poradnia jesteśmy świadomi nowych trendów. Zdajemy sobie sprawę, iż z roku na rok żyjemy coraz szybciej, co niestety odbija się negatywnie na naszym zdrowiu. Najzwyczajniej w świecie brakuje czasu na zdrowe odżywianie, przez co jemy niezdrowo lub zupełnie niepotrzebnie sięgamy po masę suplementów.Aplikacja mobilna skierowana do naszych klientów sprawi, że wszystko stanie się łatwiejsze. Nigdy nie zapomnisz już o zjedzeniu posiłku o odpowiedniej porze, wypiciu potrzebnej ilości wody, zmierzeniu ciśnienia, zbadania poziomu cholesterolu czy po prostu o zakupach, które musisz zrobić. Wszystko masz w jednym miejscu. Na swoim telefonie.


Poznaj cały szereg zalet i korzyści, które oferuje aplikacja!

Korzyści_TDAplikacja mobilna jest łatwym i intuicyjnym w obsłudze programem, który daje klientowi wgląd w cały plan kuracji (jadłospisy, zalecenia) z poziomu jego smartfona. Pozwala mu w szybki i łatwy sposób skontaktować się z dietetykiem i uzyskać odpowiedź na nurtujące pytanie. Dietetyk w czasie trwania kuracji służy radą odnośnie odżywiania, ale również zaszczepia ogromną dawką motywacji i pozytywnej energii, która jest niezwykle pomocna na drodzę do wymarzonych rezultatów. Kolejnym udogodnieniem jest gotowa lista zakupów, która pokazuje jakich produktów potrzebujemy do przygotowywania posiłków ze starannie opracowanego, indywidualnego jadłospisu stworzonego przez naszego dietetyka. Korzystając z aplikacji mobilnej klient nie musi już zaprzątać sobie głowy planowaniem posiłków i pilnowaniem zegarka. Dzięki automatycznym notyfikacjom, otrzymywać będzie przyjazne i spersonalizowane komunikaty przypominające o realizacji założeń na każdy dzień.Zdrowe odżywianie jeszcze nigdy nie było tak proste!Jak rozpocząć swoja przygodę z aplikacją TiqDiet?

Po nawiązaniu współpracy z dietetykiem poradni Mój Dietetyk, należy pobrać program z Google Play lub App Store, zainstalować go i zaraz po uruchomieniu aplikacji potwierdzić zaproszenie od dietetyka. Potem nie pozostaje już nic innego jak cieszyć się wszystkimi korzyściami, które oferuje program dla swoich odbiorców 🙂


Przekonaj się, jakie to proste: