Lato sprzyja zmianom – Łódzki Program Metamorfozy

Lato sprzyja zmianom – odważ się i weź udział w programie metamorfoz! Mój Dietetyk Łódź wraz z salonem Crystal Clinic zapraszają do wzięcia udziału w programie metamorfozy – zgłoś się i wygraj zdrowszą i szczęśliwszą wersję siebie!Jeśli:

 • Twoim problemem jest nadwaga;
 • marzysz, by w końcu zmienić swoją sylwetkę;
 • chcesz nauczyć się żyć i jeść zdrowo;
 • chcesz poczuć się pięknie we własnej skórze;zgłoś się do Programu Metamorfoz Mój Dietetyk oraz Crystal Clinic i wygraj nową, szczęśliwszą wersję siebie!Z doświadczenia wiemy, że metamorfozy związane z wyglądem, zdrowiem i samopoczuciem pociągają za sobą lawinę pozytywnych zmian na wielu innych płaszczyznach życia, dlatego tak ważne jest, aby przechodzić ten proces ze wsparciem profesjonalistów.Do wygrania:

 • 8- tygodniowa, indywidualna kuracja żywieniowa przeprowadzona pod okiem dietetyka wraz z indywidualnie dopasowanymi jadłospisami;
 • 10 zabiegów endermologii;
 • 8 zabiegów lipolizy;
 • zabieg pielęgnacyjny na twarz;
 • manicure;
 • makijaż.

Zgłoszenia:


Zgłoszenia należy wysłać na adres lodz@mojdietetyk.pl w terminie 1-26.04.2017 w tytule wpisując: „MOJA METAMORFOZA”Prawidłowo wysłanie zgłoszenie powinno zawierać:

 • imię i nazwisko;
 • wiek uczestnika;
 • numer telefonu;
 • aktualną masę ciała;
 • opis dlaczego Uczestnik chce wziąć udział w Programie Metamorfoz i co jest jego motywacją 2-3 aktualne zdjęcia przedstawiające całą sylwetkę.

Wysyłając zgłoszenie akceptujesz Regulamin.


Organizatorzy:
Crystal Clinic to przestronny salon, posiadający kilka gabinetów zabiegowych gdzie można się wyciszyć, zrelaksować i odpocząć w przyjemnej atmosferze.
Bogata oferta salonu gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zaczynając od dbania o paznokcie, dłonie i stopy poprzez wysokiej klasy zabiegi pielęgnacyjne przy użyciu najwyżej jakości marek i sprawdzonych sprzętów.
Zespół Crystal Clinic podchodzi do potrzeb Klientów indywidualnie i spełnia ich wszystkie wymagania. Dbamy o każdy szczegół oraz o wyjątkową atmosferę.Endermologia to technologia, która wykorzystuje masaż podciśnieniowy. Wykonywany on jest z odpowiednią siła nacisku, która oddziałuje na skórę i podskórną tkankę łączną. Ma działanie wyszczuplające, ujędrniające, wygładzające i modelujące. Wpływa na przyśpieszenie metabolizmu, usprawnia krążenie krwi oraz oczyszcza organizm z toksyn. Aby efekt był najlepszy należy wykonać 10-20 zabiegów dwa razy w tygodniu. Dodatkowo żeby wspomóc efekt drenujący należy wypijać 2,5 litra płynów dziennie. Wskazane jest również zastosowanie racjonalnej diety i regularnej aktywności fizycznej co pomoże w przyśpieszeniu i osiągnięciu długotrwałych efektów.
Lipoliza – zabieg z nurtu medycyny estetycznej, który ma na celu usunięcie z organizmu nadmiaru tkanki tłuszczowej. Jest on bezbolesny i nieinwazyjny.
W zabiegu wykorzystywane jest zjawisko kawitacji. W procesie tym dochodzi do rozbicia tkanki tłuszczowej i uwolnienia z komórek trójglicerydów, które trafiają do wątroby a następnie są wydalane z organizmu. Lipoliza jest doskonałym uzupełnieniem Endermologi. Zalecane jest wykonanie 4-8 zabiegów w tygodniowych odstępach.www.crystalclinic.pl


Crystal Clinic na facebooku.***

Mój Dietetyk – Jesteśmy zespołem ludzi, dla których dietetyka to nie tylko zawód, ale prawdziwa pasja. Wspieramy innych w osiąganiu szczęścia, poprzez zmianę nawyków żywieniowych i skuteczne, zdrowe odchudzanie (bez dodatkowych suplementów). Udowadniamy, że dieta to nie restrykcje, lecz szczęśliwy styl życia, który daje wewnętrzne poczucie spełnienia: świetne samopoczucie, energię, chęć do działania oraz ogromną satysfakcję z samego siebie.W swojej praktyce opieramy się na unikalnej wiedzy oraz indywidualnym podejściu do każdej osoby, która rozpoczyna pracę z dietetykiem. Zawsze słuchamy i motywujemy naszych podopiecznych. Wierzymy, że dzięki takiej postawie wypracowanie nowych nawyków żywieniowych staje się radosnym procesem, który pozwala cieszyć się jedzeniem i wzmaga poczucie satysfakcji z realizowanych postanowień.Jesteśmy na facebooku!Kontakt:


Sylwia Wychowałek


tel. 600 057 264