Gdynia, ul. Świętojańska 56/2

Skuteczne odchudzanie w Gdyni

Dietetyk Gdynia

Walkę ze zbędnymi kilogramami możesz zacząć już dziś! Wystarczy zmiana diety na Szczęśliwy Sposób Odżywiania! Chudnięcie bez wyrzeczeń naprawdę jest możliwe. Nie są konieczne drogie suplementy odchudzające. Naszą specjalnością jest układanie racjonalnych diet, które w zdrowy sposób pozwolą schudnąć każdej osobie. Stawiamy na to, aby wyrobić w naszych klientach zdrowe nawyki, a do diety wprowadzać dania, które będą trafiały w gusta smakowe klienta. W ten sposób dieta nie będzie kojarzyła się z czymś złym i łatwiej będzie wprowadzić ją w życie. Naszą kurację opieramy jedynie na zdrowym odżywianiu, bez wspomagaczy w postaci suplementów diety. Aby umówić się z dietetykiem, zadzwoń lub skorzystaj z formularza na naszej stronie internetowej.

Sposoby umówienia się na wizytę w gabinecie dietetycznym Mój Dietetyk Gdynia:

 

Na wizytę w poradni Mój Dietetyk możesz umówić się, dzwoniąc, pisząc maila na nasz adres, korzystając z formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej oraz przez portal Znany lekarz. Dzięki tak wielu opcjom możesz wybrać dogodny dla siebie sposób kontaktu z nami. Podczas rozmowy przedstawimy Ci ofertę poradni, możliwości nawiązania współpracy oraz odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Nie musisz się niczym martwić, ponieważ ostateczną decyzję podejmiesz już podczas samego spotkania. W ten sposób dajemy Ci czas, aby dokładnie się zastanowić.

Przebieg pierwszej wizyty w poradni dietetycznej Mój Dietetyk Gdynia

 

Pierwsza wizyta będzie wizytą, na której dietetyk będzie mógł Cię lepiej poznać. Zostaną omówione Twoje nawyki żywieniowe, tryb życia i poziom aktywności fizycznej na co dzień. Dodatkowo niezbędne będzie przeanalizowanie Twojego stanu zdrowia. Kolejnym etapem spotkania będzie przeanalizowanie masy i składu Twojego ciała. Dzięki specjalistycznym urządzeniom określimy poziom tkanki tłuszczowej, masy mięśniowej oraz ilość wody w ciele. Możliwe będzie również określenie przemiany materii i podstawowego zapotrzebowania kalorycznego organizmu. Pozwoli to na dobranie najlepszego pakietu współpracy.

Pakiet „Szczęśliwy sposób odżywiania na zawsze” jest przygotowany dla osób w pełni zdrowych. Pozwala on na uwzględnienie preferencji smakowych klienta. Menu będzie układane przez dietetyka z uwzględnieniem produktów, bez których klient nie wyobraża sobie dnia oraz składników, które są jedzone przez niego niechętnie lub są całkowicie nielubiane. Dzięki temu można mieć pewność, że dieta będzie doskonale do Ciebie dopasowana. Co więcej, podczas wyboru tego pakietu dietetyk określi, jaka jest Twoja motywacja do zmian nawyków żywieniowych.

Dla osób, które muszą unikać pewnych produktów ze względu na chorobę, przygotowaliśmy specjalny pakiet „Specjalistyczna opieka dietetyczna”. W celu ułożenia diety będzie konieczne okazanie aktualnych badań lekarskich. Na ich podstawie zostanie ustalona dieta uwzględniająca Twoje wymagania zdrowotne. W razie potrzeby może zostać też przeprowadzona konsultacja z lekarzem, dzięki czemu dieta będzie mogła być ustalona w najbardziej odpowiedni dla Ciebie sposób. Jeśli będzie to możliwe, dietetyk weźmie pod uwagę Twoje preferencje smakowe.

“Konsultacje dietetyczne z elementami coachingu” to pakiet dla osób, które chcą przede wszystkim zdobyć rzetelną wiedzę na temat prawidłowego odżywiania. Dzięki wybraniu właśnie tego pakietu nauczysz się wdrażać w życie prawidłowe nawyki żywieniowe. Rozwiewamy zasłyszane przez Ciebie mity na temat żywienia i umożliwiamy aktywną naukę zagadnień poprzez zadawanie pytań i dyskusję. Pakiet ten umożliwia także ciągłe motywowanie pacjenta dzięki obecności w programie elementów coachingu.

Kolejne spotkanie — odbiór jadłospisu w Mój Dietetyk Gdynia

 

Na kolejnym spotkaniu odbierzesz swój indywidualnie opracowany jadłospis. Według ustalonego wcześniej pakietu dietetyk zaproponuje meny na 14 dni (nie dotyczy to pakietu bez jadłospisu „Konsultacje dietetyczne z elementami coachingu”). Wraz z dietetykiem omówicie cele oraz cały przygotowany jadłospis.
Co dalej? Wizyty kontrolne w poradni dietetycznej Mój Dietetyk!

Wizyta kontrolna powinna mieć miejsce po dwóch tygodniach, czyli po skończeniu stosowania pierwszego jadłospisu. Na takiej wizycie możesz opowiedzieć dietetykowi o zmianach, jakie odczuwasz, o swoim samopoczuciu oraz zgłosić ewentualne zastrzeżenia co do obecnych w menu potraw. Wraz z dietetykiem popracujesz nad dalszą motywacją do działania oraz otrzymasz kolejny jadłospis, na kolejne 2 tygodnie.Każda kolejna wizyta kontrolna również odbywa się co dwa tygodnie. W tym czasie dostajesz kolejny jadłospis oraz masz możliwość zgłaszania wszystkich wątpliwości. Oceniane są także Twoje postępy i wyznaczane kolejne cząstkowe cele. Możesz też liczyć na wsparcie podczas okresów spadku motywacji oraz na rzetelną kontrolę Twojego stanu zdrowia.

Podczas konsultacji, które odbywają się w ramach programu “Konsultacje dietetyczne z elementami coachingu”, możesz dowiedzieć się wielu nowych informacji. Razem z dietetykiem omówicie podstawowe kwestie żywieniowe, a także poszczególne, nurtujące Cię kwestie, które mogą dotyczyć np. aktywności fizycznej, metabolizmu i wielu innych. Dietetyk postara się nauczyć Cię zdrowych nawyków żywieniowych i pomóc we wprowadzeniu ich w życie. Na spotkaniach z dietetykiem zostaną również zweryfikowane Twoje postępy.

Pod koniec współpracy

Po zakończeniu stosowania diety i osiągnięciu wymarzonych rezultatów, konieczne będzie ustabilizowanie osiągniętej masy ciała. W przypadku pakietów, których elementem był jadłospis, dostaniesz od dietetyka specjalne wskazówki, porady i materiały edukacyjne, które ułatwią Ci utrzymanie wagi i zapobiegną efektowi jojo.
Jeśli Twój wybór padł na pakiet „Konsultacje dietetyczne z elementami coachingu”, dobrym pomysłem będzie korzystanie z proponowanych przez nas spotkań podtrzymujących. Mają one za zadanie utrzymać stałą motywację pacjenta oraz zapobiec powrotowi do złych nawyków w żywieniu.