Dietetyk

Marianna Tomasik

Dietetyk

Marianna Tomasik

Chcesz zmienić coś w swoim sposobie odżywiania, ale nie wiesz, od czego zacząć? A może masz dość restrykcyjnych diet? Jeśli tak, jestem tu dla Ciebie! Mam na imię Marianna i z chęcią pomogę Ci osiągnąć Twoje cele. Ukończyłam Turystykę i Rekreację ze specjalizacją trener personalny z dietetyką na Uniwersytecie Merito w Gdańsku. W trakcie studiów zaczęłam dodatkowo poszerzać moją wiedzę, uczestnicząc w kursach, webinarach i szkoleniach. Posiadam certyfikaty z dietetyki I, II i III stopnia z Instytutu Dietetyki i Promocji Zdrowia.

​Dietetyka stała się moją pasją. Moim głównym powołaniem jest uczenie zdrowych nawyków żywieniowych oraz pokazywanie, że dieta nie musi być katorgą, a może być przyjemna. Wyznaję zasadę: dieta = sposób żywienia na całe życie, dlatego powinna być łatwa, zdrowa i smaczna. Wiele osób sądzi, że to niemożliwie, jednak chciałabym pokazać, że jest zupełnie na odwrót.

Chcę pomagać podopiecznym wejść na dobre tory, ucząc ich podstawowych zasad zdrowego odżywiania, zdrowych nawyków żywieniowych oraz poszerzać świadomość żywieniową.

Pokazuję w prosty sposób, jak nie popełniać podstawowych błędów żywieniowych.  Nie stosuję restrykcyjnych kaloryczności ani żadnych diet cud, ponieważ zależy mi na tym, aby moi podopieczni mieli długofalowe rezultaty a nie efekt jo-jo.

​Jestem na bieżąco z nowinkami dietetycznymi, ponieważ dietetyka to branża, w której cały czas coś się zmienia.  W związku z tym zależy mi na tym, żeby przekazywać moim podopiecznym aktualną wiedzę. Oprócz tego lubię sport i cały czas wymyślam coś nowego, ponieważ mam potrzebę bycia bezustannie w ruchu. Aktywność fizyczna jest nieodłączalnym elementem mojego życia i również do niej zachęcam moich podopiecznych. Nie musi to być jednak konkretny sport. Uczę tego, że najlepszy jest taki ruch, który sprawia nam przyjemność. Może to być zarówno bieganie, jak i spacer czy joga.

​Stawiam na zbilansowane, zdrowe i kolorowe posiłki, indywidualnie dopasowane do pacjenta. Unikam podejścia 100 procent albo nic, ponieważ nigdy nie sprawdzi się ono na dłuższy okres czasu. Kieruję się za to zasadą 80/20. To pozwala moim podopiecznym zachować zdrowy balans.

Zapraszam do skorzystania z moich usług. Razem dobierzemy indywidualny plan żywieniowy, który pomoże Ci poprawić stan zdrowia. Oferuję pełne wsparcie, dzięki któremu dowiesz się, co oznacza szczęśliwy sposób odżywiania. Wspólnie znajdziemy sposób, aby osiągnąć Twoje cele!

Cennik wizyt pokaż

Przyjmuje w:

Gdynia, ul. Świętojańska 56/2
Sprawdź jak dojechać →

Specjalizacje:

  • deta przeciwzapalna
  • dieta odchudzająca/redukcyjna
  • dieta w chorobach skóry
  • insulinooporność
  • PCOS

Moje wpisy na blogu:

Zobacz moje wpisy

Zapisz się na wizytę

Loading...