Dietetyk

Szymon Kamiński

Dietetyk

Szymon Kamiński

Jestem studentem studiów magisterskich na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu na kierunku Dietetyka. Wciąż poszerzam wiedzę zdobytą w czasie studiów uczestnicząc w różnych kursach, szkoleniach i kongresach.

Sport jest ważną częścią mojego życia. Już od najmłodszych lat każdy dzień musiał być poświęcony jakiejkolwiek aktywności fizycznej. W późniejszym wieku zainteresowanie sportem spowodowało zgłębienie się w tematykę odżywiania, które ma bardzo znaczący wpływ zarówno na osiągane wyniki, jak i prawidłową regenerację organizmu oraz możliwość uniknięcia kontuzji. W mojej opinii dobrze zbilansowana dieta wywiera ogromny wpływ na pozytywne samopoczucie człowieka, a właściwy stan odżywienia organizmu może znacznie pomóc w osiągnięciu optymalnego rezultatu w różnych dyscyplinach sportu. Trenując piłkę nożną zauważyłem z jakimi problemami żywieniowymi borykają się osoby o podwyższonej aktywności fizycznej. Uważam, że dieta nie jest kilkumiesięcznym wyrzeczeniem, ale zmianą swojego stylu życia i nabyciem umiejętności organizowania czasu w kuchni.

W wolnych chwilach podejmuję każdy rodzaj aktywności fizycznej. Niezależnie od pory roku uwielbiam grać w piłkę nożną, siatkówkę oraz biegać.

>> Szymon Kamiński – rozwój zawodowy i osiągnięcia

Przyjmuje w:

Poznań, ul. Częstochowska 5/2
Sprawdź jak dojechać →

Specjalizacje:

  • bezglutenowa
  • choroby tarczycy
  • insulinooporność