Współpraca z trenerem personalnym

Od dzisiaj możesz rozszerzyć swój pakiet dietetyczny o plan treningowy !
Jeżeli nie wiesz jak zacząć odżywiać się zdrowo – pomogę! Jeżeli chcesz poczuć się lżej i zacząć ćwiczyć bo “już zapomniałaś którędy na siłownię”….- tu już pomoże Emil Sasin!Wychodząc na przeciw Twoim potrzebom podjęłam współpracę ze świetnym specjalistą – trenerem personalnym, który wie jak bardzo brakuje nam czasu… i może motywacji na podejmowanie codziennych treningów, dlatego stwarzane przez Emila plany treningowe są zawsze szyte na miarę!
Pamiętaj, aby efekty diety były jeszcze lepsze – połącz je z treningami. Koszt rozpisania planu treningowego na miesiąc to 100 zł.Emil SasinKilka słów od Emila:

Jestem dyplomowanym Trenerem Personalnym a sport to moja pasja. Zamiłowanie do zdrowego stylu życia oraz sportów siłowych pojawiła się u mnie w wieku 14 lat, od tamtej pory nieustannie poszerzam swoją wiedzę związana z branżą Fitness&Wellness, co pozwoliło mi objąć funkcję managera w największej sieci klubów fitness w województwie łódzkim – FitFabric. Dzięki indywidualnie dobranym planom treningowym jestem wstanie pomóc Ci osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Wolne ciężary, Crossfit, Trójbój siłowy, odważniki kulowe (kettlebell), systemy podwieszane – TRX. To wszystko możesz wykorzystać w swoim treningu spersonalizowanym idealnie pod siebie bo to Ty decydujesz ile dni możesz poświęcić na trening, jakim sprzętem dysponujesz i jaki masz stopień zaawansowania.Dietetyk_Marta Urbańska

Marta Urbańska
dietetyk