Współpraca z klubem Egurrola Fitness Club

Od dnia 1.10.2015r. poradnia Mój Dietetyk Poznań rozpoczęła współpracę z nowo otwartym klubem tylko dla kobiet – Egurrola Fitness Club.
Egurrola Fitness Club to miejsce stworzone dla każdej kobiety. Możesz tu nabrać sił przed ciężkim dniem, znaleźć chwilę wytchnienia w środku dnia, lub zrelaksować się wieczorem. To Twój azyl!
Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz – nowoczesną siłownię, bogatą ofertę zajęć fitness, nowe wyzwanie w postaci innowacyjnych zajęć na trampolinach – Jump 4 fit, Indoor Triathlon, różne formy tańca wplecione w fitness…
Dodatkowo ogromnym atutem EFC jest Kids Play – kącik dla dzieci. Od dziś wszystkie mamy, które nie miały z kim zostawić swoich pociech mogą zabrać je ze sobą i zostawić pod opieką naszych opiekunek. Korzystając z klubu EFC skorzystacie również z wielu atrakcji organizowanych cyklicznie, oraz ofert zniżkowych przygotowywanych przez partnerów. Egurrola Fitness Club to miejsce niezwykłe, ponieważ każda kobieta jest niezwykła!
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, oraz odwiedzin klubu w ramach jednodniowych darmowych wejściówek przygotowanych dla każdej pani korzystającej z poradni Mój Dietetyk Poznań.