Współpraca Poradni Mój Dietetyk Łódź z gabinetem Skin Clinic Med

Z przyjemnością informujemy, że Poradnia Mój Dietetyk Łódź podjęła współpracę z gabinetem kosmetologii estetycznej Skin Clinic Med. Jeśli chcesz zadbać o swój wygląd i poprawić m.in. stan skóry i sylwetkę koniecznie zapoznaj się z ofertą!


Zapraszamy na stronę internetową oraz profil Facebook salonu
gdzie można znaleźć szczegóły oferty i zakres zabiegów.


Podczas naszej Noworocznej Metamorfozy Skin Clinic Med jest partnerem akcji oferując zwycięzcy:
W trakcie metamorfozy dwa bezpłatne zabiegi o wartości 700 zł:
– Rewitalizacja Twarzy mezoterapie igłową lub bezigłową oraz volumetic – zabieg liftingujący.
Po zakończeniu osoba otrzyma voucher o wartości 800 zł na zabiegi do wyboru:
– 2 zabiegi laserowego usuwania owłosienia lub 1 zabieg laserowego footodmładzania oraz 1 zabieg karboksyterapii lub mezoterapii na twarz lub dekolt.W czym specjalizuje się Skin Clinic Med?Gabinet kosmetologii estetycznej Skin Clinic Med to miejsce, w którym dbamy o wygląd i estetykę u naszych klientów. Zajmujemy się wykonywaniem różnego typu zabiegów z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, m.in. zabiegów odmładzających i rewitalizujących jak również zabiegów modelujących sylwetkę, leczeniem trądziku, usuwaniem blizn pourazowych czy wykonywaniem liftingów bez skalpela. W naszym gabinecie wykonywane są również zabiegi z zakresu kosmetologii upiększającej tzn. makijaż permanentny, przedłużanie rzęs oraz makijaże okolicznościowe.Wszystkie oferowane przez nas zabiegi przeprowadzane są przez doświadczonych specjalistów – terapeutów, w oparciu o nowoczesne technologie. Korzystamy wyłącznie z bezpiecznych i certyfikowanych urządzeń oraz preparatów znanych firm. Mając na uwadze dobro klientów, każdy zabieg poprzedzamy dokładnym wywiadem oraz badaniem diagnostycznym. Angażujemy się w naszą pracę i nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe. Dbamy także o to, aby klienci naszego gabinetu zawsze czuli się u nas dobrze i bezpiecznie.Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą przeprowadzanych przez nas zabiegów. Na naszej stronie znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje na temat wykonywanych przez nas zabiegów oraz stosowanych technik. Zajmujemy się zabiegami przy użyciu laserów oraz używamy najnowocześniejszego sprzętu do kosmetyki estetycznej HI-TECH. Jesteśmy w stanie zniwelować cellulit, likwidujemy przebarwienia. Stosujemy nowoczesne i oryginalne systemy do niechirurgicznego liftingu twarzy. Nasza oferta obejmuje szeroki wachlarz zabiegów modelujących sylwetkę, między innymi : liporadiologię, endermologię, liposukcję ultradźwiękową, krioterapię, lipolizę iniekcyjną. Wykonujemy również inne zabiegi, w tym powiększanie ust, likwidowanie zmarszczek różnymi metodami czy poprawę jędrności skóry za pomocą technologii fal radiowych. W naszej Klinice będą mogli Państwo skorzystać również z różnych zabiegów związanych z mezoterapią igłową, mikroigłową oraz bezigłową.Natomiast w problemach wypadania włosów z pewnością dostosujemy indywidualne terapię trychologiczne.
W pracy kierujemy się etyką i bezpieczeństwem klientów. Dobierając indywidualny profil terapii uwzględniamy potrzeby i oczekiwania klientów naszej kliniki. Dbamy o miłą atmosferę i zapewniamy profesjonalne zabiegi.