Przedłużamy czas trwania konkursu do 15 października!

Moi Drodzy,
Przedłużamy czas trwania konkursu do 15 października. Wszystkich zapominalskich zapraszamy do udziału.
Do wygrania wspaniała Metamorfoza.
1. Mój Dietetyk Poznań (https://www.facebook.com/dietetykpoznan?ref=hl) zapewnia nawet 6 miesięczną kurację dietetyczną. Wspaniałe jadłospisy dostosowane do zapotrzebowania oraz gustów kulinarnych. Co 2 tygodnie spotkanie z Dietetykiem, który oceni postępy kuracji.
2. Salon Kosmetyczny Azyl (https://www.facebook.com/salonkosmetycznyazyl?fref=nf) zapewni podczas Metamorfozy zabiegi detoksykujaco-nawilżające ciała z masażami, masaże ciała, zabieg pielęgnacyjny twarzy i makijaż końcowy do sesji, a także konsultację kosmetologiczną z badaniem skóry i doradztwem w sprawach pielęgnacji.
3. Trener Personalny Mateusz Górnik (https://www.facebook.com/MateuszGornikTrenerPersonalny?fref=ts) zajmie się ułożeniem planu treningowego i kontrolą jego przestrzegania. Pokaże jak wykonywać poszczególne ćwiczenia i zawsze dopomoże dobrą radą.
4. Paulina Twardowska zajmię się uwiecznieniem efektów wspólnej pracy. Zapewni wspaniałą i piękną sesję zdjęciową po zakończeniu kuracji.
Naprawdę jest o co walczyć. Takie wspaniałe rzeczy w 100% za darmo!!! Jedyne co trzeba zrobić to wysłać swoje zgłoszenie (imię i nazwisko, wiek, zdjęcie i opis, dlaczego to właśnie Ty powinieneś wygrać Metamorfozę).
Na zgłoszenia czekamy do 15 października pod adresem barbarapaluch@mojdietetyk.pl lub na naszym FB https://www.facebook.com/dietetykpoznan?ref=hl
Piszcie bo naprawdę warto! Może to najwyższa pora aby w końcu zadbać o swoje zdrowie i lepsze samopoczucie!!!