Podsumowanie II Edycji Ogólnopolskich Letnich MetamorfozUwaga, uwaga! 🙂 Prezentujemy długo wyczekiwane podsumowanie II Edycji Ogólnopolskiego Programu “Letnich Metamorfoz”. W konkursie udział wzięło 24 uczestników z całej Polski. Dzielnie walczyli przez 10 tygodni ze swoimi słabościami i wypracowywali w sobie zdrowe nawyki żywieniowe, współpracując z doświadczonymi dietetykami. Efekty były spektakularne! Jednak do finałowej trójki wybrane zostały 3 uczestniczki: Pani Karolina Lęcznar z Rzeszowa, Pani Wiesława Preus z Bydgoszczy oraz Pani Jolanta Kowalczuk, która ostatecznie stanęła na samej górze podium i została zwyciężczynią II Edycji Programu Metamorfoz!!!

Jesteście ciekawi jak Panie spędziły czas podczas finałowego weekendu? Zapraszamy do lektury szczegółowej relacji!

Ostatni październikowy weekend był wyjątkowy dla trzech finalistek, Pani: Jolanty, Wiesławy oraz Karoliny. Panie spędziły magiczny czas pełen wrażeń i niespodzianek w luksusowej klinice Columna Medica, gdzie rozstrzygnął się konkurs.Pierwszy dzień, to także pierwsze wspólne spotkanie uczestniczek programu. W czasie jego trwania o aktywności fizycznej nie można było zapomnieć. Najpierw basen i sala gimnastyczna, kolejno analiza składu ciała, by finalistki mogły sobie przypomnieć jaką drogę przeszły, by osiągnąć swój wymarzony efekt. W czasie ćwiczeń ubiór też jest ważny, szczególnie dla kobiet. O to zadbała firma Martes Sport, która użyczyła stroi sportowych na czas programu. Na końcu, coś dla relaksu, czyli cudowny, odprężający masaż.Po tak intensywnym dniu, należy zadbać o dostarczenie do organizmu składników odżywczych. Dlatego kolacja integracyjna to był strzał w dziesiątkę. Nie dość, że finalistki spróbowały nowoczesnej kuchni, serwowanej przez wybitnych szefów kuchni Columna Medica, to miały czas na poznanie siebie. Panie szybko znalazły wspólny język. Podobne doświadczenie oraz problemy, z którymi borykały się w trakcie budowania swojej zdrowszej i szczęśliwszej drogi życia, były jednym z głównych tematów do rozmów.Sobota rano, pobudka, dzień finałowy czas start!

Zaczynamy oczywiście od dostarczenia naszemu organizmowi energii, poprzez pełnowartościowe śniadanie. Pierwszy przystanek – makijaż i fryzura. O nasze finalistki dbała MAKE UP Artist Emilia Więclewska. Pod fachową ręką, nasze uczestniczki, oprócz cudownego makijażu i fryzury zyskały pewność siebie, którą można będzie zobaczyć na zdjęciach.Skoro makijaż i fryzury już gotowe, czas na dokończenie stylizacji, dobierając zjawiskową kreację. W tym pomogły firmy Lowe oraz La Tige, gdzie wybór sukienek na każdą okazję jest wielki, a każdy znajdzie u nich coś dla siebie. Nasze finalistki też nie miały z tym problemu. A wybrane kreacje były strzałem w dziesiątkę. Jak to mówią: “Do wyboru do koloru”. Dosłownie! 🙂Uwieńczeniem intensywnej pracy była sesja fotograficzna wykonana przez Przemysławę Religę z PRmediaFILM s.c. W trakcie zdjęć uczestniczki miały możliwość zapozować jak prawdziwe modelki, a fotograf dbał o to by czuły się swobodnie i kobieco.Sesja zdjęciowa odbyła się w Columna Medica, gdzie nasze finalistki spędziły trzy dni. Piękny obiekt w leśnym otoczeniu sprawił, że zdjęcia były wyjątkowe, klimatyczne i będą pamiątką dla Pań na całe życie.Po zdjęciach czas na chwilę przerwy przy pysznej kawie. W międzyczasie jury udało się na obrady w celu wybrania głównej zwyciężczyni. Nie było to łatwe zadanie. Każda z Pań przeszła niesamowitą metamorfozę. Nie chodzi tu tylko o zmianę wyglądu, ale także podejście do zdrowego żywienia czy poczucie własnej wartości. Jury po długich namysłach i burzliwych rozmowach, podjęło końcową decyzję.

Czas wyłonić zwyciężczynię!

W pięknej sali hotelowej zebrali się wszyscy, którzy byli ciekawi jaki werdykt został podjęty. Nasze uczestniczki z niecierpliwością oczekiwały na decyzję. Werdykt został przedstawiony przez przedstawicieli poradni Mój Dietetyk. Laureatką drugiej edycji ogólnopolskiego programu “ Letnich Metamorfoz” została Pani Jolanta Kowalczuk z Tczewa, która pracowała pod okiem Katarzyny Sulewskiej z Mój Dietetyk Tczew i razem wypracowały świetne efekty. Pani Jola odzyskała energię, radość i z dumą spogląda na swoje odbicie w lustrze. Jeszcze raz, serdeczne gratulacje dla zwyciężczyni! A także dla pozostałych finalistów, za naprawdę rewelacyjną pracę.ZwyciężczyniNa koniec już same przyjemności, czyli wręczanie nagród sponsorowanych przez naszych partnerów. Wszystkie uczestniczki otrzymały zestaw kosmetyków od firmy Oceanic. Firma Muke podarował książkę “100 najlepszych soków”, bon “Na zdrowie” do wykorzystania u partnerów oraz 300 zł rabatu na wolnoobrotową wyciskarkę do soków ich firmy. Poza tym skoro temat zdrowego żywienia jest tym co połączyło nasze uczestniczki, nasz partner Polmak przekazał zapas pełnoziarnistych makaronów, które mają urozmaicić zdrowe posiłki finalistek.
Na koniec dużo uścisków, gratulacje i pamiątkowe zdjęcie.

Dyplom


************************************

Pani Jolanta:

foto-106


– 9,4 straconych kilogramów w ciągu 10 tygodni!

– 3,9 % utraconej tkanki tłuszczowej!

– 6 utraconych centymetrów w talii!

Pani Karolina:

foto-45


– 11,9 straconych kilogramów w ciągu 10 tygodni!

– 3,2 % utraconej tkanki tłuszczowej!

– 18 utraconych centymetrów w talii!

Pani Wiesława:

foto-99


– 7 straconych kilogramów w ciągu 10 tygodni!

– 10,9 % utraconej tkanki tłuszczowej!

– 5 utraconych centymetrów w talii!

Niedziela była momentem odpoczynku, relaksu i korzystania przez finalistki z uroków Columny Medica. To co? Do zobaczenia za rok! 🙂

Ty również znajdź swój:

Szczęśliwy Sposób Odżywiania