Mój Gabinet – Szkolenie dla przyszłych i obecnych dietetyków

“Mój Gabinet” to certyfikowane dwudniowe szkolenie dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową jako dietetyk i zastanawiają się “Jaki powinien być mój kolejny krok?”. Szkolenie skierowane jest również do obecnych dietetyków i właścicieli gabinetów dietetycznych.Podczas certyfikowanego szkolenia pokażemy Tobie jak wygląda ścieżka rozwoju dietetyka, jakie są różnice między “pracą na etat” a własną działalnością. Powiemy również jakie są prawne wytyczne, jak otrzymać dofinansowanie na rozpoczęcie własnej działalności, jak pozyskiwać klientów, jakie działania marketingowe i PR-owe trzeba podjąć i jak planować budżet i jakie decyzje finansowe trzeba podejmować, by nie zbankrutować.Kompleksowa dawka wiedzy – wszystko to, co trzeba zrobić, by osiągnąć sukces jako dietetyk!

KIEDY?

Poznań


25-26.08

Hotel Platinum Palace Residence****

ul. Reymonta 19 (wejście od ulicy Wyspiańskiego)

Szkolenie Dla Dietetyków Poznań-01


DLA KOGO?

Szkolenie przeznaczone jest dla studentów i absolwentów kierunków dietetyki, technologii żywności oraz kierunków związanych z żywieniem. Szkolenie jest przeznaczone również dla wszystkich dietetyków (pracujących w zawodzie, jak również tych, którzy nie pracują w zawodzie, a dietetyka jest ich pasją i chcą przejść „na swoje”), którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe oraz zasięgnąć informacji jakie działania podjąć, aby osiągnąć sukces na rynku.

Korzyści?

Oprócz ogromnej wiedzy jaką wyniesiesz ze szkolenia otrzymasz skrypt z zebranymi informacjami i zagadnieniami poruszanymi podczas tych intensywnych dwóch dni.
Ponadto Twój udział w szkoleniu zostanie potwierdzony certyfikatem.


ZGŁOSZENIA?

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: dyrektor@mojdietetyk.pl


W treści maila prosimy podać:

  • imię i nazwisko
  • numer kontaktowy i adres mail

W odpowiedzi na maila otrzymają Państwo numer konta, na który należy przelać opłatę za szkolenie.

Monika Frank

Monika Frank
dyrektor poradni Mój Dietetyk

PARTNER MEDIALNY:

Partnerzy-01

PARTNERZY:

Partnerzy-01 Partnerzy-02 Partnerzy-03
Partnerzy-04 Partnerzy-06 Partnerzy-05