Mój Dietetyk rozpoczął współpracę z kliniką Columna Medica

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Mój Dietetyk rozpoczął współpracę z profesjonalną kliniką Columna Medica. Naszym wspólnym celem jest nauka zdrowego odżywiania. Ta współpraca idealnie wpisuję się w naszą misję firmy – wspólnie z kliniką Columna Medica będziemy udowadniać, że dieta to nie restrykcje tylko szczęśliwy styl życia, a odpowiednio dobrany plan pozwoli cieszyć się efektami przez długi czas.

Columna Medica wspomaga pacjentów w zmianie codziennych nawyków oferując kompleksowe turnusy odchudzające: szeroką diagnostykę, indywidualnie skomponowany jadłospis, zajęcia sportowe dostosowane do możliwości zdrowotnych oraz zabiegi kosmetyczne i aparaturowe. Dzięki nawiązaniu współpracy, po skończonym pobycie odchudzającym w Columna Medica będzie istniała możliwość kontynuowania szczęśliwego sposobu odżywiania poradniach Mój Dietetyk (stacjonarnie lub online).

Columna Medica to luksusowa klinika rehabilitacyjna zlokalizowana w centrum Polski (25 km od Łodzi) i przepięknym otoczeniu stuletniego lasu sosnowego. Columna Medica zapewnia kompletną regenerację swoich Klientów – od rehabilitacji po kosmetologię, medycynę estetyczną i odchudzanie. Specjalizacją kliniki jest nieinwazyjne leczenie kręgosłupa oraz ortopedycznej terapii manualnej, która polega na całkowicie bezpiecznych metodach badania i leczenia dysfunkcji narządu ruchu. Columna Medica to przede wszystkim wykwalifikowana kadra i najwyższej klasy sprzęt medyczny, ale także czterogwiazdkowy hotel, restauracja, luksusowa strefa Wellness&Spa i otaczająca ją przepiękna leśna natura.

Więcej informacji na temat współpracy już wkrótce.

Columna Medica