Mój Dietetyk 7 zmian na na lato

Już niebawem rusza akcja „Mój Dietetyk 7 zmian na na lato”. W ciągu najbliższych tygodni poradnia dietetyczna Mój Dietetyk w Gdyni i Rumi będzie uczyć zdrowego odżywiania i monitorować postępy wybranych, wyrażających chęć zmiany, pełnych determinacji osób. Na uczestników akcji czeka oczywiście wyzwanie zrzucenia zbędnych kilogramów, ale również treningi po okiem fizjoterapeuty i inne atrakcje oraz nagrody.

Dietetyk poradni Mój Dietetyk wybierze aż siedem osób z nadwagą lub otyłością i przez dwa miesiące będzie prowadził je celem zredukowania nadwagi. Każda osoba w ciągu dwóch miesięcy kuracji otrzyma trzy diety redukcyjne i jedną dwutygodniową dietę wyprowadzającą. Każdą dietę rozpocznie około godzinny wywiad żywieniowy, podczas którego dietetyk przeanalizuje skład ciała pacjentów i dobierze odpowiednią indywidualną i zbilansowaną dietę. Zależnie od potrzeb przewiduje się spotkania kontrolne, obowiązkowe co 2 tygodnie.7zmian

Zdrowy styl życia to również regularna aktywność fizyczna, dlatego na uczestników akcji czeka co tygodniowy trening na świeżym powietrzu pod okiem fizjoterapeuty. Każda osoba otrzyma również indywidualny plan treningów, aby walczyć ze zbędnymi kilogramami również w zaciszu domowym.

Dodatkowo o piękny, nowy wygląd zatroszczy się Wysoka Szpilka we współpracy z Moniką Szymikowską, Katarzyną Kobielą i Martą Rogowską. Osoba, która wykaże się największą determinacją i zmianą stylu życia otrzyma nagrodę główną – metamorfozę fotograficzną z udziałem specjalistki od kosmetologii, stylistki, makijażystki i fotografki, oraz 2 stylizacjami do sesji zdjęciowej w postaci pełnej garderoby, a także odmładzający zabieg na twarz. Wysoka Szpilka swą specjalną ofertę adresuje do Kobiet. Jej eksperci wyznaczyli sobie za cel poprawę samopoczucia kobiet, dodawania im odwagi i pewności siebie w codziennym życiu poprzez działania edukacyjne, głównie dotyczące ubioru i wyglądu oraz jego wpływu na nas same i na nasze otoczenie. Misją Wysokiej Szpilki jest również promocja sesji zdjęciowych dla każdej kobiety jako nowoczesnego i sprawdzonego sposobu podniesienia własnej wartości.

W czasie trwania akcji uczestnicy będą mieli również możliwość poznana kuchni od różnych stron, również tej bezglutenowej. O to zatroszczy się Atelier Smaku zapewniając drugą nagrodę w postaci zaproszenia na warsztaty te temat podstaw diety bezglutenowej.

Dla uczestników czekają również vouchery zniżkowe na: zabiegi rehabilitacyjne, sesję portretową z makijażem i udziałem stylistki, pyszne jedzenie w wegańskim Food Trucku oraz zabiegi na twarz.

Aby zgłosić swój udział w akcji i mieś szansę na wielką metamorfozę na lato należy w terminie do 10.05 wykonać następujące czynności:

  1. Polubić profil poradni Mój Dietetyk na Facebooku: www.facebook.com/MojDietetyk
  2. Udostępnić publicznie, na swoim profilu, wybrany przez siebie post ze strony: www.facebook.com/MojDietetyk
  3. Wysłać zgłoszenie na adres gdynia@mojdietetyk.pl wraz z aktualnym zdjęciem, imieniem i nazwiskiem, celem jaki chce osiągnąć w ciągu 2 miesięcy kuracji oraz krótkiego uzasadnienia.

To jest Twoja szansa na wielką metamorfozę na lato!

Regulamin 7 zmian na lato

Partnerzy akcji:

twojfizjoterapeuta wysokaszpilka atelier-ssmaku
 marta_rogowska  estetique-logo(alpha)-black  raido

Patroni medialni

magazyn gdynia_orlowo