BLACK FRIDAY w Poradni Mój Dietetyk!

BLACK FRIDAY już niebawem – skorzystaj z wyjątkowej promocji jaką przygotowali dla Ciebie nasi specjaliści!

Jesteś nowym klientem i chcesz rozpocząć współpracę z naszą poradnią? Ta promocja jest dla Ciebie!
W najbliższy piątek, 26.11.2021 r., umów się na na spotkanie z dietetykiem i zdecyduj się na zakup konsultacji, pakietu dietetycznego w wybranej przez Ciebie poradni* – na hasło “black friday” otrzymasz aż 20% zniżki na usługi świadczone przez dietetyków poradni Mój Dietetyk!

*Lista poradni biorących udział w promocji:

Mój Dietetyk Gdańsk
Eliza Knez
+48 728 879 733
gdansk@mojdietetyk.pl

Mój Dietetyk Gdynia
Mirosława Westphal
+48 696 884 489
gdynia@mojdietetyk.pl

Mój Dietetyk Bydgoszcz
Mój Dietetyk Chełmno
Karolina Rogowska
+48 570 571 017
bydgoszcz@mojdietetyk.pl
chelmno@mojdietetyk.pl

Mój Dietetyk Olsztyn/Szczytno
Aleksandra Pasich
+48 694 259 048
olsztyn@mojdietetyk.pl
Małgorzata Olchowska
+48 577 389 512
szczytno@mojdietetyk.pl

Mój Dietetyk Ostróda
Kamila Górecka-Kirwiel
+48 578282445
ostroda@mojdietetyk.pl

Mój Dietetyk Kielce
Elżbieta Bujak
+48 504 060 076
kielce@mojdietetyk.pl

Mój Dietetyk Toruń
Aneta Ziomek
+48 574 651 817
torun@mojdietetyk.pl

Mój Dietetyk Lublin
Urszula Stankiewicz
+48 530 783 298
lublin@mojdietetyk.pl

Mój Dietetyk Piastów
Mój Dietetyk Warszawa
Patrycja Kulczycka
+48 784 391 837
warszawa@mojdietetyk.pl
piastow@mojdietetyk.pl

Dietetyk Łódź / Łowicz
Justyna Walerowska-Madej
+48 881 928 775
lodz@mojdietetyk.pl

Warunkiem jest dokonanie płatności za usługę tego samego dnia – potrzebne dane otrzymasz od dietetyka wybranej przez Ciebie placówki! Poznaj Szczęśliwy Sposób Odżywiania i zmień swoje życie na lepsze – odzyskaj zdrowie i szczupłą sylwetkę!