Akcja 7 zmian na wiosnę

Szczegóły akcji „Mój Dietetyk 7 zmian na Wiosnę”
Drogi czytelniku,

z wielką przyjemnością ogłaszamy nabór do najciekawszego lokalnego wydarzenia tej wiosny. W ciągu najbliższych tygodni poradnia dietetyczna Mój Dietetyk Mrągowo będzie uczyć zdrowego odżywiania i monitorować postępy wybranych, wyrażających chęć zmiany, pełnych determinacji osób (wygraj 2-miesięczną kurację dietetyczną!).

Dietetyk poradni Mój Dietetyk Mrągowo wybierze aż siedem osób
z nadwag lub otyłością i przez dwa miesiące będzie prowadził je celem zredukowania nadwagi. Każda osoba w ciągu dwóch miesięcy kuracji otrzyma trzy diety redukcyjne i jedną dwutygodniową dietę wyprowadzają. Każdą dietę rozpocznie około godzinny wywiad żywieniowy, podczas którego dietetyk przeanalizuje skład ciała pacjentów i dobierze odpowiednią indywidualną i zbilansowaną dietę. Zależnie od potrzeb przewiduje się spotkania kontrolne, obowiązkowe co 2 tygodnie.

Celem wydarzenia jest zmiana nawyków żywieniowych mieszkańców Mrągowa, zwrócenie ich uwagi na jakość produktów, regularność posiłków, jednocześnie pokazując, że zdrowe odżywianie może być smaczne, szybkie w przygotowaniu i przynoszące spektakularne efekty pod okiem dietetyka.

To pierwsze tego typu działanie w Mrągowie prowadzone na tak szeroką skalę, dlatego pełni entuzjazmu serdecznie zapraszamy Państwa do zaangażowania w to wydarzenie.

Aby wziąć udział w akcji i mieć szansę na wygraną:

– polub profil Poradni na Facebooku: www.facebook.com/ZywienieDietyFitness
-polub posty Poradni na www.facebook.com/ZywienieDietyFitness
-udostępniaj posty na www.facebook.com/ZywienieDietyFitness

Osobom, które wykażą się aktywnością dietetyk poradni Mój Dietetyk udostępni specjalną, krótką ankietę do wypełnienia.

Wypełniona i odesłana ankieta oraz aktywność na Facebooku zwiększa szansę wygranej!

Spośród wszystkich osób wybierzemy aż siedem, które otrzymają PEŁNOWARTOŚCIOWĄ KURACJĘ DIETETYCZNĄ pod okiem specjalisty, a wraz z nią:

-2 miesięczny, kompleksowy plan żywieniowy

-karnety na siłownię/fitness
-smukłą sylwetkę
-wspaniałe samopoczucie
-zadowolenie
-zdrowie
+wspaniałe nagrody!

Jesteśmy pewni – o tym wydarzeniu będzie mówić całe Mrągowo!
W imieniu poradni Mój Dietetyk serdecznie Cię zapraszam do bycia częścią tej opowieści. Możesz wiele zyskać – stracić jedynie kilogramy.

A3 - podgląd projektu

Z uszanowaniem,

Kamil Kaczmarczyk,
Poradnia Mój Dietetyk Mrągowo
www.mragowo.mojdietetyk.pl
tel.727 927 844