Wielkanocne Przepisy – bezpłatny ebook do pobrania

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami… Zastanawiasz się jakie potrawy przygotować dla swojej rodziny, aby było pysznie i zaskakująco? Nasi dietetycy śpieszą z pomocą i specjalnie dla Ciebie opracowali całą masę nietuzinkowych przepisów na wielkanocne świętowanie. Wszystkie zebrane w jednym miejscu – Wielkanocnym Ebooku!

Ebook podzieliliśmy na dwie główne części – “Dania” i “Fit słodkości”. Potrawy oprócz tego, że są przepyszne, są jednocześnie zdrowe i kolorowe. Pięknie będą prezentować się na stołach. Przy przepisach, prócz listy składników i sposobu przygotowania, znajdziesz kaloryczność dań. W Ebook’u znajdziesz również autorskie zdjęcia wszystkich potraw wykonanych przez naszych dietetyków, które mogą być inspiracją formy podania dań do stołu.

Ale to nie wszystko! Z gościnnym przepisem pojawiła się również Ina Rybarczyk, autorka bloga True Taste Hunters!

Zapraszamy do pobrania!

Pobierz:

 

Ina Rybarczyk – malarka, pasjonatka jogi i dobrego jedzenia. Autorka popularnego bloga True Taste Hunters, który od 2014 roku niezmiennie zyskuje nowych fanów. Promuje zdrową, a przede wszystkim cudownie pyszną kuchnię roślinną, a jej warsztaty cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Print