Warsztaty dla firm

OFERTA WARSZTATÓW DLA FIRM

Przed każdą osobą, która wykonuje siedzącą pracę stoi nie lada wyzwanie. Większość z nas zastanawia się jak zadbać o swoje zdrowie i formę mając ograniczone możliwości czasowe. Wiele młodych ludzi zaczyna mieć problemy z nadwagą właśnie po rozpoczęciu kariery zawodowej. Brak formy, niezdrowa dieta i nadwaga osłabiają kondycję a także wydajność pracownika.

Efektywność pracy od zawsze stanowiła obszar zainteresowania pracodawców. Aby ją zwiększać należy brać pod uwagę nie tylko sposób zarządzania pracownikami, ale także czynniki wpływające na ich poziom zadowolenia z życia, także w miejscu pracy. Takie holistyczne podejście, nazywane strategią wellbeing.

Z naszą ofertą wychodzimy na przeciw oczekiwaniom świadomych pracodawców – takich, którzy wiedzą, że dobry pracownik staje się najbardziej wydajny, kiedy w jego życiu dzieją się dobre rzeczy!

Misją poradni Mój Dietetyk jest dawanie innym szczęścia poprzez naukę zdrowych nawyków żywieniowych, które odmieniają życie naszych podopiecznych. Uczymy, wspieramy i motywujemy do zmian na lepsze, wierząc że dobre samopoczucie, przekłada się na zdrowie i jakość naszego życia, w tym wykonywania obowiązków zawodowych.

Wspólnie zadbajmy o dobre samopoczucie
pracowników Twojej firmy!

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą warsztatów dla firm, wybrania pakietu, który najbardziej odpowiada oczekiwaniom Twojej firmy lub przekazania nam indywidualnych oczekiwań, do których dostosujemy ofertę skrojoną na miarę.

Poznaj warsztaty zdrowego odżywiania w ofercie standardowej:

1. Warsztat zdrowego odżywiania dla pracowników firmy
2. Warsztat zdrowego odżywiania dla pracowników firmy + indywidualne konsultacje, analiza nawyków żywieniowych i pomiary składu ciała
3. Warsztat zdrowego odżywiania + indywidualna opieka dietetyczna dla pracowników firmy w pakietach miesięcznych
4. Cykl 4 warsztatów z rozbudowaną tematyką z zakresu zdrowego odżywiania
5. Warsztaty skrojone na miarę – oferta indywidualnie dopasowana do potrzeb firmy

 

Warsztaty oferowane przez dietetyków firmy Mój Dietetyk to idealne rozwiązanie dla pracodawców świadomych wpływu zdrowego stylu życia, na poczucie szczęścia i efektywność zawodową pracowników.

Propozycje tematów warsztatów z dietetykiem:

1. Jednorazowy warsztat zdrowego odżywiania – odpowie na pytanie co jeść w pracy, by przełożyło się to na samopoczucie i efektywność.
2. Od czego zacząć zdrowe odżywianie? – warsztat o podstawowych zasadach zdrowej diety, piramidzie żywieniowej oraz o wartościach odżywczych wszystkich grup produktów spożywczych.
3. Nawyki jako podstawa sukcesu – istota psychologii i motywacji w utrzymywaniu nawyków zarówno w sferze prywatnej jak i zawodowej.
4. BrainFood – będzie odpowiedzią na pytanie, czym ‘karmić’ mózg podczas wyczerpujących i intensywnych dni, by pracował jak najbardziej wydajnie i efektywnie.