Selena – Olsztyn, akcja: Letnia olsztyńska rewolucja

Wiek: 32 lata


Wzrost: 172 cm
Przed akcją:
Witam, mam na imię Selena. Odkąd pamiętam zawsze miałam problemu z tłuszczem na brzuchu. Sport uprawiam od dziecka. Dużo tańczyłam zawodowo, od 6 lat biegam dość intensywnie. W ciągu moich 32 lat tak naprawdę tylko jeden raz byłam bardzo ale to bardzo szczuplutka – był to okres studiów i żywienie zupkami chińskimi. Było to jakieś 10 lat temu. Od tamtego czasu przybrałam na wadzie i wynosiła ona 80 kg. Ostatnio zaczęłam jeść mniej i zmieniłam trochę nawyki żywieniowe i udało się stracić 5 kg. Co prawda trwało to bardzo długo bo aż 6 miesięcy. Chciałam w końcu mieć odpowiednio dobraną dietę do moich potrzeb i uzyskać w końcu po tylu latach niższa wagę.
Wyniki PRZED i PO Metamorfozie
Waga przed: 76,2 kg


Waga po: 70,8 kg
Tkanka tł. przed: 32,7 %


Tkanka tł. po: 26,9 %
Talia przed: 89,5 cm


Talia po: 79 cm
BMI przed: 25,8


BMI po: 23,9
Ocena efektów przez panią Selenę:
The better version of me!


Nowa Ja! Z akcji skorzystałam. Na początku z wielkim dystansem , ale jak to się mówi: apetyt rośnie w miarę jedzenia. Całość dobrze zaplanowana, z rozmysłem. Wielka opieka dietetyka, porady. Nie czułam się w tym sama. Musiałam przeorganizować życie – podporządkować się WADZE! Nowy bardzo pożyteczny sprzęt w mojej kuchni i od trzech miesięcy stanowimy jedną całość.
Jeżeli chodzi o jedzenie to na początku chodziłam troszkę głodna, ale z kolejnym tygodniem było coraz lepiej. Sałatki, jogurty, zupy, ryby były smaczne i zdrowe.
Dziś czuję się o parę kilo lżejsza i szczęśliwsza i nie zamierzam wracać do przyzwyczajeń sprzed trzech miesięcy. Nauczyłam się systematyczności w jedzeniu. Wybieram tylko zdrowe produkty. Dziękuję Pani Natalii za opiekę i cenne rady:)
Selena