Metamorfoza Renaty – Toruń

Przebudzenie nie przyszło tak od razu… Najpierw przybył kilogram czy dwa, ale to przecież się zdarza… Z biegiem czasu rozmiary ubrań zaczęły rosnąć nieubłaganie a i lustro codziennie bardziej zaczęło mnie okłamywać. Cały czas chodziło mi po głowie żeby COŚ z tym zrobić… ale najlepiej od poniedziałku…

Usłyszałam o Państwa Poradni Dietetycznej. Usłyszałam, ale nie wierzyłam w możliwość osiągnięcia jakiegokolwiek sukcesu. Tym bardziej, że zewsząd bombardują nas reklamy cudownych diet, suplementów czy gabinetów czyniących cuda w tydzień czy dwa. Jednak nie bez oporów się zdecydowałam. I tu zaskoczenie! Na początek tylko rozmowa z Panią dietetyk Małgorzatą Panek, podczas której czułam się najważniejsza. No i gwóźdź programu – ważenie… Niemal 100 kg przy wzroście 180. Efektem spotkania była smaczna dieta rozpisana wg moich potrzeb i przede wszystkim przyzwyczajeń. Żadnych cudownych pigułek!

Po niecałym roku jest mnie mniej o 30 kg, odróżniam płatki owsiane zwykłe od górskich, zapisałam się na taniec i dobrze mi z tym. Zmieniłam sposób odżywiania, jem ukochane rybki, głodna nie chodzę i jestem szczęśliwa!!! Chociaż muszę przyznać, że cały czas łapię się na tym, że postrzegam się jako tę „dużą” mimo wielu przemiłych komplementów czy ciekawskich pytań.

Ludzie postrzegają mnie, jako tą, której „się udało”. Tak, udało mi się- zmienić swoje nawyki jedzeniowe, rozsądniej dobierać produkty, nauczyłam się jeść regularnie (przede wszystkim śniadanie, na które nigdy nie miałam czasu ani ochoty). Próbuję to, czego się nauczyłam przekazać swojej rodzinie i znajomym i mam nadzieję, że jestem w tym wiarygodna. Chyba tak, bo wiele osób podjęło decyzję o skorzystaniu również tak jak ja z pomocy Pani Małgosi i Waszej poradni.

RenataFot. Małgorzata Panek

Makijaż: Anna Kwaśniok “Sfera Piękna” http://www.sferapiekna.torun.pl/

Fryzura: Justyna Uklejewska, Salon Fryzjerski “Justyna”