Metamorfoza Pani Moniki

metamorfoza

Pani Monika to młoda, pełna energii osoba. Każde nasze spotkanie w gabinecie to małe tornado z mega dawką pozytywnej energii. Pani Monika świetnie pokazuje młodym osobom, że w dobie fast foodów, ogromnej ilości niezdrowych przekąsek można się dobrze odżywiać. Pokazuje, że pomimo młodego wieku, gdzie normalną sprawa są częste wyjścia, imprezy czy wyjazdy można zmieniać nawyki żywieniowe na lepsze.

Brawa dla tej Pani !!!

 

Pani Monika o naszej współpracy:

Zacznę od tego, że współpracę z Panią Elą oceniam na 6! Mija już 6 miesięcy, odkąd postanowiłam coś zrobić ze swoją sporą nadwagą. Zanim zdecydowałam się na redukcję pod okiem dietetyka próbowałam wszystkiego zaczynając od pseudo diety kopenhaskiej aż po jajeczne. Wszystko na nic. Myślałam, że przy NIEDOCZYNNOŚCI tarczycy się NIE DA ale Pani Ela udowodniła mi, że jednak DA SIĘ! I to o dziwo bez zbędnego wysiłku.

Zmieniłyśmy tylko kilka moich starych nawyków (rozpiska przepysznego i bardzo łatwego w przygotowaniu jedzonka + 3x w tyg ćwiczenia) i na efekty nie trzeba było dużo czekać bo po tygodniu było to już – 1,5kg! Można powiedzieć, że się uzależniłam bo jest mnie mniej aż o – 25kg! Było 80kg przy wzroście 163cm i dalej nie wierzę, że to się stało, ale walczę dalej bo warto! Jem zdrowo i przede wszystkim to, co lubię (np.
sałatki z kurczakiem lub spaghetti z klopsikami). Nie chodzę głodna, a co więcej – nigdy wcześniej nie jadłam tak dużo jak w ostatnim czasie. Warto postawić na lepszą jakość jedzenia by czuć się po prostu lepiej w swoim ciele. Teraz czeka mnie już tylko wymiana garderoby z XL na S i utrzymanie wagi w ryzach. Wszystkim z całego serca polecam Panią Elżbietę bo to dietetyk z powołania, który czyni cuda!