Metamorfoza Pani Kasi z Poznania!

Przedstawiamy Panią Kasię, która z pomocą dietetyk Beaty Kiernickiej spełniła swoje marzenie i schudła 22,5 kg!

Wyniki Pani Małgosi:

Masa ciała: – 22,5 kg
Tkanka tłuszczowa: – 15,6 %
Tłuszcz wisceralny: – 5

W styczniu 2018 Pani Kasia postanowiła wprowadzić w swoje życie kilka zmian. Rok później opowiada o wielkim sukcesie, który osiągnęła dzięki systematycznym działaniom. Nie chodzi jedynie o ogromną zmianę sylwetki, ale również o myśleniu o samej sobie, podejściu do jedzenia i trwałe wprowadzenie zdrowych nawyków w codzienne zajęcia.
O tym wszystkim zechciała nam opowiedzieć – zapraszamy do wysłuchania rozmowy!

Jak wyglądała pomoc ze strony dietetyka?

Pani Dietetyk zawsze żywo reagowała na moje potrzeby i zachcianki. Na coś czego się nie spodziewałam a “wyszło w międzyczasie” np. nagle zostałam pozbawiona blendera, piekarnika – nie ma sprawy. Mam ochotę na parówki? Na kakao? – wszystko to można uwzględnić w jadłospisie albo zastąpić zdrowszym odpowiednikiem.
Pani Dietetyk nie miała dla mnie tylko godziny w przeciągu dwóch tygodni. Cały czas mogłam do Niej napisać maila. Wiadomość sms. Kontakt był ciągle. I zawsze reagowała na to czego potrzebowałam, z czym miałam problemy. Pomoc? Zawsze. Ciągle. Nigdy nie bałam się przyznać, że się złamałam. Że wypiłam piwo, a nie kieliszek wina wytrawnego czerwonego. Ani razu nie zostałam za to oceniona czy skarcona. Kiedy ja nie do końca miałam siłę, Pani Dietetyk mi ją pokazywała. We mnie. Ona już tam była tylko na chwilkę straciłam ją z oczu.

Metamorfoza Kasi z poznania 2

pudełka wszędzie są możliwe

porownanie

osiągnięcia_podsumowanie

Ogromne gratulacje dla Pani Kasi i dietetyk Beaty Kiernickiej za owocną współpracę!

Dietetyk Beata Kiernicka

Beata Kiernicka
dietetyk