Metamorfoza Pani Karoliny z Torunia

Masa ciała: -11,2 kg

Tkanka tłuszczowa: -11,1%

Obwód w talii: -13 cm
Małgorzata Panek Dietetyk: Historię Pani Karoliny znam od dawna, miałam okazję obserwować na łączących nas pasją lekcjach tańca co dzieje się na przestrzeni czasu z wagą i podejściem do zdrowego odżywiania. Pani Karolina jest nie tylko bardzo dobrą tancerką, ale potrafi smacznie gotować, bardzo dobrze znając się przy okazji na kuchni bezglutenowej. Problem pojawił się w momencie, kiedy po przebytej ciąży waga wzrosła i nie mogła się zmniejszyć. Wówczas namówiłam Panią Karolinę, aby pod moimi “skrzydłami” skorygować to co “nie pasuje” i polepszyć samopoczucie dążeniem do uzyskania szczupłej sylwetki sprzed ciąży. Startowałyśmy od wagi 67,4 kg, tkanką tłuszczową 37,2%, obwodem w talii 91 cm. Jadłospis był opracowany specjalnie dla mamy karmiącej, a więc był troszkę inny niż zwykła dieta odchudzająca. Na przestrzeni czasu okazało się, że i tak doskonałą kucharkę można pozytywnie zaskoczyć nowymi przepisami, które na pewno zagościły w codzienności Pani Karoliny. Na spotkaniach integracyjnych osobiście podziwiam zachwyt koleżanek, które na widok szczęśliwej przemiany gratulują sukcesu. Takie rzeczy cieszą i motywują do dalszej pracy. W dniu dzisiejszym waga wynosi 56,2 kg, tkanka tłuszczowa 26,1%, talia 78 cm. Udało nam się zgubić 11,2 kg, ubyło 11,1% tłuszczu, a talia zmniejszyła się o 13 cm. Gratuluję osiągniętego celu 🙂A co mówi Pani Karolina?MD: Dlaczego zgłosiła się Pani/Pan do naszej Poradni?

Pani Karolina: Chciałam zrzucić kilkanaście kg które mi przybyły w ciagu 2 ciąży a dodatkowo z racji tego, że nadal karmiłam piersią chciałam to zrobić pod opieka specjalisty żeby było bezpiecznie i zdrów zarówno dla mnie jak o dla dziecka.

MD: Jak podobała się Pani/Panu kuracja, patrząc z perspektywy czasu… Było warto?

Pani Karolina: Było warto. Kuracja bardzo efektywna a do tego smaczna i sycąca.

MD: Zmiany zewnętrzne widać gołym okiem, a jakie zaszły zmiany wewnętrzne?

Pani Karolina: Wreszcie czuję się dobrze we własnej skórze i jestem pewniejsza siebie. 

MD: Jak wyglądała pomoc ze strony dietetyka?

Pani Karolina: Duże wsparcie i pomoc kiedy były potrzebne. Dopasowana dieta do moich preferencji. No i bardzo mile spędzony czas podczas konsultacji z Panią dietetyk Małgorzatą Panek.

MD: Co powiedziałaby Pani/Pan osobom które ciągle wahają się i nie mogą podjąć decyzji o rozpoczęciu kuracji?

Pani Karolina: Po prostu że warto i nie ma czego się bać. Dobra dieta to nie głodówka a ciekawe menu dopasowane do indywidualnych preferencji. No i efekty są warte.

Dietetyk Małgorzata Panek

Małgorzata Panek
Dietetyk

Fot.: Łukasz Pietrzak


Make-Up: Seductive eye


Hair: Olilu