Metamorfoza Pani Emilii z Gdańska!

Letnia Metamorfoza z Gdańska to opowieść o dwóch kobietach, których życie mocno zmieniło się po spotkaniu z naszą dietetyk Natalią Bobowik z Mój Dietetyk Gdańsk – w ubiegłym tygodniu poznali Państwo Panią Alicję, dziś przedstawiamy Panią Emilię, która trafiła do programu Letnie Metamorfozy z polecenia koleżanki.Pani Emilia to osoba lubiąca wyzwania, przygody i tak właśnie potraktowała udział w Letnich Metamorfozach. Nie miała w zasadzie żadnych obaw, wszystko zamierzała robić bardzo sumiennie. I rzeczywiście jej zadaniowe podejście do życia przeniosło się również na dietę!:)Wyniki Pani Emilii po 6 tygdniach kuracji:


Masa ciała: – 3,7 kg

Tkanka tłuszczowa: – 3 %

Obwód talii: – 6 cmJak metamorfozę wspomina Pani Emilia?Co się zmieniło w moim żywieniu – przede wszystkim ograniczenie do zera słodkich napoi, coli i innych niezdrowych przekąsek. Herbatę czy kawę piję bez cukru. Wprowadziłam regularne posiłki i wciąż je utrzymuję. Ograniczyłam także słodycze oraz tłuste potrawy.

MET 1Letnia Metamorfoza w Gdańsku nie miałaby tak wspaniałego finału, gdyby nie pomoc ze strony partnerów. Gorące podziękowania należą się fryzjerce Pani Agnieszce Adas za niesamowite uczesania w dniu zdjęciowym, Karolinie Lewandowskiej MUA, Martella Photo Shots za pomoc w przepięknej, końcowej sesji zdjęciowej, a także Bird fly za realizację i montaż filmu, który możecie zobaczyć poniżej!

Dziękujemy również All For Body Gdańsk oraz Studio Figura Gdańsk za ufundowanie karnetów oraz Radio Gdańsk S.A. za objęcie patronatu medialnego nad wydarzeniem.Ogromne gratulacje dla Pani Emilii i dietetyk Natalii Bobowik za wspaniałą współpracę!LETNIE METAMORFOZY 2018_14LETNIE METAMORFOZY 2018_28LETNIE METAMORFOZY 2018_65

Dietetyk_Natalia Bobowik

Natalia Bobowik
dietetyk

Ty również znajdź swój:

Szczęśliwy Sposób Odżywiania