Metamorfoza Pani Beaty z Katowic!

Metamorfoza Pani Beaty z Katowic!

W marcu tego roku w Katowicach ruszyły zgłoszenia do regionalnego Programu Metamorfoz. Jedną z uczestniczek była Pani Beata, która dzięki współpracy z dietetykiem zmieniła swój styl życia i nauczyła się zdrowych nawyków żywieniowych. Metamorfoza trwała 10 tygodni. Specjalne podziękowania należą się Partnerom Programu Metamorfoz w Katowicach: Gabinet Kosmetyczny NO.01, Gabinet ACTIV-MED oraz Bernadecie Bujak Photography.

Pani Beata:

Masa ciała: -7,7 kg
Tkanka tłuszczowa: -4,2 %
Tłuszcz trzewny: -3 stopnie
Obwód w talii: -10 cm

A jak Pani Beata wspomina współpracę z dietetykiem?

Zgłosiłam się do Państwa programu, ponieważ chciałam coś w sobie zmienić. Zawsze brakowało mi odwagi, a Wasz konkurs skłonił mnie do podjęcia decyzji. O państwa konkursie dowiedziałam się z Facebooka. Początki mojej kuracji były trudne z uwagi na szereg zmian, które musiałam wprowadzić w swoim życiu. A było to między innymi: sposób przygotowywania posiłków, czy odważanie składników. Trudno na początku było mi przestawić się na godzinowy jadłospis, ze względu na moją dwuzmianową pracę i krótkie przerwy w niej. Wcześniej mało gotowałam, jadłam gotowe produkty oraz jadałam bardzo nieregularnie. Jednak chciałam i udało się! Najważniejsze okazało się dla mnie wsparcie rodziny i najbliższych, a także motywujące wizyty w gabinecie. Współpraca z Panią Dietetyk układała się bardzo dobrze, diety były urozmaicone, łatwe i szybkie w przygotowaniu, a co najważniejsze smaczne. Wywiad z Panią Dietetyk był przeprowadzony bardzo rzeczowo. Problemy i niejasności były poruszane na wizytach i starałyśmy się Je wspólnie rozwiązać np. dobór składników do następnego jadłospisu. Jestem zadowolona z metamorfozy, którą zakończyłam i będę kontynuować zdrowe nawyki żywieniowe, których się nauczyłam podczas jej trwania. Zachęcam wszystkich, którzy się wahają do podjęcia pierwszego kroku, aby spróbowali, bo efekty naprawdę są widoczne!

 

Opinia dietetyk Karoliny Lukoszek:
Reakcja Pani Beaty po otrzymaniu telefonu o wynikach konkursu wywołała u mnie wiele pozytywnych emocji. Wiedziałam, że Pani jest bardzo zmotywowana i chętna do podjęcia współpracy. Ta metamorfoza była dla Niej czymś więcej, niż tylko zmianą nawyków żywieniowych. Przede wszystkim dodała siły oraz wiary w siebie, we własne możliwości. Po pierwszym spotkaniu zaczęłyśmy stopniowo wprowadzać zmiany. Podczas układania jadłospisu okazało się jak wielu produktów Pani wcześniej nigdy nie próbowała. Warzywa i owoce w końcu zagościły w codziennej diecie. Pani zaczęła regularnie uprawiać aktywność fizyczną. Początkowo były to zajęcia fitness, później rower oraz bieganie. Jestem bardzo szczęśliwa i dumna z Pani Beaty oraz osiągniętych przez nią rezultatów. Całą współpracę oceniam bardzo pozytywnie i będę ją z pewnością miło wspominać. Mam nadzieję, żę Pani Beata już nigdy nie straci wiary w siebie oraz, że będzie realizować swoje dalsze cele, czego serdecznie Jej życzę. Wierzę także, że utrzyma zdrowe nawyki żywieniowe, które wypracowała podczas 10-tygodniowej kuracji.

Gratulacje dla Pani Beaty i dietetyk Karoliny Lukoszek za niezwykle owocną współpracę!
Życzymy dalszych sukcesów w życiu!