Metamorfoza Pani Alicji z Gdańska!

Letnia Metamorfoza z Gdańska to opowieść dwóch kobiet, których życie mocno zmieniło się pod wpływem „diety” – dziś poznają Państwo Panią Alicję, która trafiła do programu Letnie Metamorfozy dzięki audycji Radia Gdańsk. Na antenie nasza dietetyk Natalia Bobowik zachęcała do uczestnictwa w projekcie metamorfoz.Pani Alicja miała już za sobą wiele nieudanych prób odchudzania na własną rękę, miała też obawy, że i tym razem efekt będzie krótkotrwały. Podczas współpracy z dietetykiem zwiększyła swoją świadomość na temat ukrytych nawyków, które utrudniają walkę o szczupłą sylwetkę, zajadania stresu, planowania posiłków i aktywności, ilości i jakości snu, czy dojadania po dzieciach.Wyniki Pani Alicji po 6 tygdniach kuracji:


Masa ciała: – 4,6 kg

Tkanka tłuszczowa: – 5,3 %

Obwód talii: – 11 cmJak metamorfozę wspomina Pani Alicja?Udział w letnich metamorfozach pozwolił mi spojrzeć na moja dietę i sposób odżywiania z szerszej perspektywy, uświadomił wiele kwestii i nauczył systematyczności. Dzięki temu programowi:

  • ograniczyłam ilość wypijanych kaw do dwóch dziennie,
  • pije codziennie co najmniej 1,5l wody/herbat ziołowych,
  • jem regularnie co 2,5-3 godziny,
  • wiem że zrównoważona dieta, to dieta w której chleb, a w zasadzie węglowodany są tak samo ważne jak każdy inny składnik.

Metamorfoza ta nie miałaby tak wspaniałego finału, gdyby nie pomoc ze strony naszych partnerów. Podziękowania należą się zatem Pani Agnieszce Adas, Karolinie Lewandowskiej MUA, Martella Photo Shots za pomoc w końcowej sesji zdjęciowej, a także Bird fly za realizację i montaż filmu, który zaprezentujemy niebawem.Dziękujemy również All For Body Gdańsk oraz Studio Figura Gdańsk za ufundowanie karnetów oraz Radio Gdańsk S.A. za objęcie patronatu medialnego nad wydarzeniem.Metamorfoza 1Ogromne gratulacje dla Pani Alicji i dietetyk Natalii Bobowik za niezwykle owocną współpracę! Życzymy dalszych sukcesów w życiu!Natalia Bobowik 1NATALIA BOBOWIK 2Natalia bobowik 3

Dietetyk_Natalia Bobowik

Natalia Bobowik
dietetyk

Ty również znajdź swój:

Szczęśliwy Sposób Odżywiania