Przykładowe opinie klientów na temat diety

Więcej opinii klientów na temat naszych usług:

Jestem bardzo zadowolona z usług poradni Mój Dietetyk. Dzięki wskazówkom żywieniowym i jadłospisowi udało mi się do tej pory schudnąć 14 kg. Menu jest dopasowane do danej osoby, uwzględniając wszystkie sugestie pacjenta. Szczerze polecam usługi Pani Sylwii.

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Poradnią “Mój Dietetyk”. W mojej nauce zdrowego odżywiania, a co za tym idzie, uzyskania szczupłej sylwetki pomagała mi Pani mgr Sylwia Wychowałek. Jest to wspaniała, przemiła i bardzo kompetentna osoba. Uzyskałam od niej nie tylko pyszne przepisy, ale również wsparcie emocjonalne. Nauczyłam się dzięki niej smacznie i przede wszystkim zdrowo jeść. Dziękuję.

Dziękuje Pani Sylwio!!! Dzięki Pani jest mi znacznie lżej, dosłownie i w przenośni. Posiłki wykonywane zgodnie z Pani przepisami są bardzo smaczne i uczące prawidłowego zdrowego odżywiania. Po kilku miesiącach diety schudłem 12 kilo a w pasie straciłem 13 cm. Teraz mimo nie trzymania się odmierzanych składników, waga się utrzymuje i co najlepsze nadal chudnę :). Jeszcze raz Pani dziękuje i życzę dalszych sukcesów. Pozdrawiam, Łukasz.

Dieta idealnie dopasowana, wszystkie posilki idealnie wpisywaly sie w moje kuliarne upodobania. Rezultaty diety oceniam na powyzej oczekiwan, dieta bez wyrzeczen, nie posiadalam swiadomosci, ze wielu rzeczy nie wolno mi jesc, bardzo dobre podejscie do doboru diety.

Ponad 20 kilo w 12 tygodni!!, a cholesterol z prawie 300 do granic normy. To samo w sobie już świadczy o jakości diet. Wystarczy jeść poprawnie, a w tym Justyna bardzo pomaga. Kiedy może pogłaszcze, a kiedy trzeba to palcem pogrozi. Wystarczy się jej słuchać i rezultaty będą jak ta lala.
Pomysłów na diety ma nieskończoną ilość i nawet jak jej zabrać większość składników (bo niedobre, bo śmierdzi, bo NIE) to i tak codziennie będzie inny obiadek, i to naprawdę smaczny.
Z każdym pytaniem można się do niej zwrócić praktycznie o każdej porze dnia i nocy, chociaż tego drugiego to zbyt często nie praktykowałem.
Mnie osobiście z Justyną bardzo dobrze się współpracuje. I polecam ją swoim znajomym.

Gorąco polecam!!!
Dzięki Pani Justynie schudłam smacznie, zdrowo i przede wszystkim bez uczucia głodu, co ważne nie stosując żadnych suplementów diety. Każda z wizyt przebiega w intymnej i przyjaznej atmosferze. Pani Justyna jest osobą pełną profesjonalizmu i empatii dla swoich pacjentów. Podczas wizyty słucha wątpliwości i obaw szukając rozwiązań.
W przypadku pytań bądź chwil zwątpienia (słabości), które pojawiają się w trakcie stosowania diety, można kontaktować się z Panią Justyną na bieżąco telefonicznie bądź drogą elektroniczną, co dodatkowo sprawia, że nie ma się poczucia osamotnienia w walce z tym nierównym przeciwnikiem.
Stosując się do zaleceń, za każdym razem widzę efekty na wadze, co dostarcza mi motywacji do dalszej walki z zbędnymi kilogramami.
W jadłospisach Pani Justyna uwzględnia indywidualne upodobania, ponadto każdy różnił się od poprzednich. Dania są kolorowe, aromatyczne, urozmaicone, bardzo smaczne i łatwe w przygotowaniu.
Stosując dietę nie tylko schudłam, ale także poprawił się stan mojej skóry, włosów i paznokci. Dzięki wizytom w gabinecie zmieniłam swoje dawne przyzwyczajenia, które były zgubne w skutkach.
Odchudzanie z Panią Justyną to czysta przyjemność

Pani Justyna jest osobą bardzo kompetentną, a jednocześnie bardzo empatyczną i czujną na to czego potrzebowałam. Skutecznie pozytywnie motywowała mnie i wzmacniała na każdym etapie procesu chudnięcia, dlatego też współpraca była bardzo owocna. Jednocześnie kładzie duży nacisk, aby dieta była zdrowa, dobrze zbilansowana i przede wszystkim smaczna.
Mimo, że jestem „słodkolubna” nie musiałam rezygnować z przyjemności zjedzenia np. czekolady czy ciasteczek (tylko w rozsądnych ilościach :)). Schudłam w sumie 14 kg w ciągu 4 miesięcy, ale dzięki pani Justynie odbyło się to prawie bezboleśnie 🙂

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Justyną, gdyż skutecznie pomogła mi uporać się z moim problemem nadwagi i jestem bardzo zadowolona z efektów. Pani Justyna jest bardzo kompetentną osobą i godną zaufania osobą, ponieważ to Jej poddajemy nasze ciało zmianom i na Niej polegamy. Gdy miałam chwile załamania zawsze mogłam porozmawiać i to właśnie Pani Justyna motywowała mnie do działania. Ogólnie jestem bardzo zadowolona i polecam osobą z podobnymi problemami. 🙂 A.J.

Zdecydowanie polecam Panią Sylwię! Jest kompetentna, ma indywidualne podejście, to przesympatyczna osoba. Dieta nie męczy, jest fajnie dopasowana, można znaleźć rozwiązanie w każdej sytuacji. Jak dla mnie rewelacja. Za mną 10kg a nie czuję się jak na diecie. Jem wszystko na co mam ochotę – po proste zdrowsze, równie smaczne wersje. Jeszcze raz napiszę – rewelacja 🙂 M.K.