Opinie klientów na temat diety

Więcej opinii klientów na temat naszych usług:
Jestem bardzo zadowolona z jakości spotkań z Panią dietetyk Ewą Marchlewską. Udzielała mi praktycznych rad, wyczerpująco odpowiadała na moje pytania i skutecznie motywowała mnie do dalszych zmian, które poprawiały moje samopoczucie. Z chęcią będę do niej powracać w przyszłości w razie problemów z żywieniem lub zdrowiem. – zadowolony klient
W poszukiwaniu Dietetyka przez Internet sugerowałam się tym, aby był blisko mojej pracy. Poradnię wybrałam przeglądając Internet w poszukiwaniu osoby, która mogłaby mi pomóc dobrze dobierać posiłki i abym mogła dobrze się czuć po zjedzeniu jakiegokolwiek posiłku. Znalazłam Panią Ewę Marchlewską, która pomogła mi w moim problemie a na dodatek dzięki posiłkom waga spada. Pani Ewa jest świetnym fachowcem mimo młodego wieku jest również bardzo miła i empatyczna. Na kolejnych spotkaniach dokładnie analizuje miniony jadłospis. Omawiamy co smakuje a czego nie chcę w kolejnej diecie. Przy dietowych wpadkach dodaje mi motywacji jak unikać w przyszłości podobnych słabości. Dieta za każdym razem jest inna smaczna i prosta. Rodzina chętnie podjada mi niektóre posiłki. ( dla nich robię większa porcję)
Polecam wszystkim Panią Ewę. Potrafi zmotywować i dodać otuchy przy kryzysie, który się czasami zdarza .

Trafiłam do profesjonalnej Pani Dietetyk Pani Ewy Marchlewskiej z Warszawy 🙂 Polecam! – M.G.

Po ponad 6 miesięcznej współpracy zakończonej uzyskaniem rewelacyjnych rezultatów, na temat Pani Ewy nie jestem w stanie wyrazić się inaczej niż w samych superlatywach. 🙂
Pani dietetyk była od samego początku do końca bardzo zaangażowana w mojej wyprawie do wymarzonej wagi. Pani Ewa Marchlewska cechowała się pozytywnym nastawieniem, profesjonalizmem i niesamowitym podejściem wobec pacjenta. Uważam, że miałem dużo szczęścia trafiając na Panią Ewę. Zmieniła mojej nastawienie wobec dietetyków i bardzo podwyższyła poprzeczkę jeśli musiałbym kiedyś ponownie skorzystać z usług dietetycznych. – T.M.
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z panią Aleksandrą, otrzymałem fachową pomoc dzięki której udało mi się zrzucić ponad 26kg. Polecam każdej osobie mającej problemy ze swoją wagą. – P.P.
Wizyty u pani Oli wspominam bardzo miło.Pani Ola jest osobą przesympatyczną i bardzo rzeczową. Dieta jaką mi zaproponowała spełniła wszystkie moje oczekiwania.Na efekty musiałam poczekać, ale nie czułam głodu i wytrwanie w diecie nie było większym problemem. Szczerze polecam! M.K. 
Pani Ola jest kompetentnym i profesjonalnym dietetykiem. Sama dieta dostosowana do moich preferencji, przepisy nieskomplikowane i przede wszystkim smaczne, porcje wystarczające, a czasem nawet aż za duże W razie potrzeby, gdy mamy jakieś pytania, można się kontaktować e-mailowo lub telefonicznie. Teraz już wiem, że nie trzeba się głodzić, żeby schudnąć. Dzięki wiedzy pani Oli jestem świadoma błędów, jakie popełniałam w swoim odżywianiu, zmieniłam swoje nawyki i wierzę, że nie będę borykać się już z problemem nadwagi. Wizyty w Poradni Mój Dietetyk mogę nazwać wielką i fantastyczną przygodą mojego życia. Szczerze polecam wszystkim, którzy mają problemy z zaakceptowaniem swojej wagi. D.B

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z panią Aleksandrą, otrzymałem fachową pomoc dzięki której udało mi się zrzucić ponad 26kg. Polecam każdej osobie mającej problemy ze swoją wagą. –P.P.

Jestem bardzo zadowolony z usług Państwa poradni. Pani dietetyk jest bardzo profesjonalna i kontaktowa. Dieta dała oczekiwane zdrowe rezultaty. –A.M.

Pani Ola jest bardzo miłą osobą która potrafi słuchać i doradzić. Bardzo pomaga w psychicznym przygotowaniu do diety. Sama dieta jest bardzo smaczna i skuteczna tylko trzeba jej przestrzegać. Odstępstwa psują cały efekt. Dieta bardzo dobra dla młodych dziewczyn które uczą się gotować :)M.P.

Na początku nie wierzyłem, Pani Dietetyk mówiła że można schudnąć ok 0,7-1kg/tydzień nie będąc głodnym. Po 8 tygodniach jest mnie 9kg mniej i to samego tłuszczu!!!!! –R.S.

Będąc panią w średnim wieku postanowiłam coś zmienić w swoim życiu. Pierwsza myśl jaka się pojawiła to: muszę schudnąć. Droga do osiągnięcia wymarzonej wagi była ciężka ale efekt jaki uzyskałam jest lepszy niż zakładałam. Te spojrzenia zarówno kobiet jak i mężczyzn mówią wszystko za siebie. Czuję się piękna, szczupła i pewna siebie. –K.K.

Fantastyczny kontakt z dietetykiem, dieta dopasowana do upodobań klienta, wsparcie ze strony dietetyka i efekty zgodne z oczekiwaniami, różnorodność przepisów. Wszystko super – polecam:) –A.J-D.

Jestem bardzo zadowolona z efektów kuracji i sposobu jej prowadzenia. Dieta była dostosowana indywidualnie do mnie co dla innych poradni było nie do zrobienia bo jestem dosyć wybredna, ale z pomocą Pani Aleksandry udało się! Pani Aleksandra jest bardzo miła, chętnie odpowiada na wszystkie pytania i pomaga w czasie stosowania diety. Serdecznie polecam bo to chyba jedyny zdrowy sposób aby schudnąć i utrzymać wagę. –M.Z.

Bardzo miła obsługa, jadłospis pychotka. Liczy się tylko własna chęć. –A.A.

Poradnię Mój Dietetyk poleciłabym każdemu, ponieważ podchodzą do każdej osoby w sposób indywidualny i profesjonalny. Posiłki, które są przygotowywane są bardzo smaczne i proste do przegotowania oraz produkty, które trzeba kupić są ogólnie dostępne, a efekty diety widoczne:) Ogólnie polecam poradnie każdej osobie, która pragnie schudnąć przy niewielkim wysiłku i wyrzeczeń. –J.K.

Było warto! Dietę rozpoczęłam w grudniu, i do maja schudłam 8 kg. Pani Aleksandra to profesjonalistka, a do tego bardzo sympatyczna. Diety były bardzo smaczne, wcale się na nich nie męczyłam, nie musiałam się w żaden sposób katować. Nauczyłam się sporo nowych przepisów, poznałam nowe smaki. Wcześniej nikt inny nie namówiłby mnie do zjedzenia brokułów czy kiwi :) Najlepszy sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów. –A.N.

Świetna współpraca,rozwiązywanie problemów oraz pomoc w dążeniu do obranego celu. Bardzo dziękujemy. –A.W.

Jestem bardzo zadowolona z wizyt, porad oraz diety którą otrzymałam od pani dietetyk mgr Aleksandry Kubackiej. Dopiero teraz wiem, że nie muszę rezygnować z pieczywa, makaronu, ryżu a nawet naleśników… jeżeli jest to w odpowiedniej ilości. Mogę powiedzieć, że w ciągu 3 miesięcy schudłam ok 8kg i nie musiałam jeść tylko zielonej sałaty i warzyw na parze. –R.U.

O Poradni „Mój dietetyk” dowiedziałam się z Internetu. Przy pomocy Pani dietetyk Aleksandry Kubackiej w okresie 3 m-cy stosowania diety, zgodnie z założeniem zrzuciłam 10 kilogramów nadwagi. Pani Aleksandra bardzo profesjonalnie i sumiennie podchodzi do pracy z pacjentem. Dieta jest rozpisywana bardzo dokładnie, posiłki są smaczne i co najważniejsze nie zabierają dużo czasu w przygotowywaniu. W chwili obecnej jestem 2 m-ce po skończeniu stosowania diety i czasami zaglądam do porad i przepisów Pani Oli. Pozwala mi to na utrzymanie oczekiwanej wagi. –E.C.

Opracowana dieta w pełni spełniła moje oczekiwania. W ciągu 3-ch m-cy schudłam 10 kilogramów i tym samym osiągnęłam zakładany cel. Pozytywnie zaskoczył mnie przy tym profesjonalizm osoby opracowującej dietę i pilotującej reakcje organizmu na zmianę sposobu żywienia. I co jest najważniejsze – nowy sposób żywienia nie wpłynął ujemnie na mój stan zdrowia. Cieszę się, że trafiłam w dobre ręce, chociaż na początku były obawy i brak wiary w powodzenie. –E.C.

Od wielu lat starałam się schudnąć. Niestety jeśli chudłam to później wracałam do dawnej wagi a nawet miałam jeszcze więcej kg. Jestem pod wielkim wrażeniem diety którą mi zaleciła Pani Ola. Schudłam w przeciągu 3 miesięcy 12 kg, poprawiły się wyniki moich badań np. cholesterol spadł o 25%, skóra nie jest pomarszczona i nie ma tzw. zwisów. Czuję się młodsza, silniejsza, weselsza. Jedzenie które mi Pani Ola opracowywała co dwa tygodnie jest pyszne, zdrowe i łatwe w przygotowaniu.Po zakończeniu diety nie przybrałam na wadze ale też nie wróciłam do starych, złych nawyków żywieniowych. Pod opieką Pani Oli był też mój syn. Schudł w krótkim czasie jeszcze więcej niż ja i też poprawiły mu się wyniki badań. Z czystym sercem polecam to miejsce gdyż w sumie przy nie tak wielkich kosztach zyskuje się bardzo dużo. Kwestia tylko wykorzystania w przyszłości zdobytej tam wiedzy. –J.G.

Olka jest fajnym człowiekiem i bardzo dobrym specjalistą. Pomocna i wspierająca, zawsze otwarta na spostrzeżenia pacjentów. Serdecznie polecam. Bartosz, źródło: Mapy Google, wrzesień 2011

Korzystałam z pomocy Pani dietetyk – Aleksandry Kubackiej w Warszawie. Uważam, że to był świetny pomysł skorzystać z pomocy specjalisty w zgubieniu wagi. Pani Aleksandra jest bardzo miłą, ciepłą i pomocną osobą. Brała pod uwagę wszystkie moje zachcianki żywieniowe, motywowała do uprawiania sportu, udzielała cennych rad. Dania które przygotowała Pani Aleksandra były dostosowane do moich potrzeb, trybu życia, upodobań smakowych. W ciągu 2 miesięcy zgubiłam 8 kg z czego jest mega zadowolona. Dietę stosuję nadal ponieważ dania są łatwe w przygotowaniu i bardzo smaczne, co pozwoliło mi zrzucić kolejne 2 kg. Jeszcze jedną jasną stroną tej diety jest poprawa stanu skóry. Zawsze miałam problem z cerą, wypryskami itp. i myślałam, że to kwestia kremu, ale po zmianie sposobu żywienia okazało się, że problem tkwił w zbyt tłustych, ostrych i mało bogatych w witaminy potrawach. Z czystym sumieniem mogę polecić tę poradnię każdemu kto chce zdrowo i rozsądnie się odchudzić, źródło: ankieta zadowolenia klienta, lipiec 2011

Pani Aleksandra bardzo miła,sympatyczna a do tego bardzo profesjonalnie przygotowana. Diety rozpisywane bardzo smaczne a do tego zdały efekt. Polecam, źródło: ankieta zadowolenia klienta, lipiec 2011

Naprawdę warto! W niespełna 2 miesiące osiągnęłam oczekiwaną wagę. Czyli jednak warto!!! Szczerze polecam… – Paulina, źródło: Mapy Google, lipiec 2011

Słyszałem sporo dobrego i kiedy byliśmy na konsultacji z naszym synem porada rzeczywiście była fachowa a obsługa bardzo miła. Polecam, źródło: Mapy Google, maj 2011

Najlepszy sposób na odchudzanie jaki dotychczas znalazłam. Dwumiesięczna dieta pozwoliła mi zgubić 7kg i stara waga nie wraca, źródło: ankieta zadowolenia klienta, czerwiec 2011

Do Poradni trafiłam dzięki wyszukiwarce internetowej i był to strzał w dziesiątkę:) Pani Ola opracowala dla mnie bardzo fajną dietę, po której naprawdę schudłam (chociaż na początku kompletnie nie wierzyłam, że mi się to uda). Najbardziej podobało mi się dopasowanie diety do indywidualnych preferencji, zarówno jeśli chodzi o ilość posiłków, składniki potaw, jak i czas ich przygotowania, co bylo dla mnie bardzo ważne:) K.H.

Potrzebowałam schudnąć, może nie tak dużo, bo około 15kg, jednak sama nie mogłam sobie z tym poradzić. Choć dieta kojarzyła mi się zawsze z drakońskim koszmarem postanowiłam spróbować raz jeszcze, ale tym razem z fachowcem. Ku mojemu zaskoczeniu – to nie był koszmar! Jadłam i to często, na dodatek smacznie. I nie wcale nie katowałam się ćwiczeniami. Udało mi się w 4 i pół miesiąca! (pewnie byłoby szybciej, gdybym umiała się powstrzymać od różnych słabostek, ale cóż – jestem tylko człowiekiem ;) Trochę dyscypliny i konsekwencja były potrzebne – to prawda, ale dużo mniej niż sądziłam. Polecam! anonim

Mogę powiedzieć jedno. Zmiana sposobu żywienia na bardziej zdrowe, regularne posiłki i oczywiście niepodjadanie w międzyczasie to 100% sukcesu. Żadna dieta, która trwa na przykład przez dwa tygodnie nie zapewni trwałego efektu spadku wagi. A po wizytach w Waszej poradni zmieniłam swój sposób żywienia na stałe eliminując złe nawyki. A to procentuje w przyszłości. Gorąco polecam taki sposób odchudzania. K.L.

Gorąco polecam Panią Dietetyk Ewę Marchlewską. Spotykam się już z Panią Ewą około pół roku. Jadłospisy dostosowuje do moich potrzeb i oczekiwań. Dania są smaczne i wzorowo zbilansowane. Dzięki Pani Ewie przetrwałam kilka kryzysów, bardzo lubię słodycze, zastąpiła mi zdrową ich alternatywą. Poza tym jest wspaniałym człowiekiem, zatroskanym o pacjenta, jego zdrowie. Potrafi doskonale mnie motywować do różnych działań. Moim największym problemem była otyłość, bardzo wysoki poziom cholesterolu i trójglicerydów oraz nadciśnienie tętnicze i brak ruchu. Po około pół rocznej zmianie nawyków żywieniowych i stylu życia, dzięki Pani Ewie, moje wyniki cholesterolu, trójglicerydów są jak u 20-latki , nie mam nadciśnienia, a jestem po 50-ce. Bardzo jestem wdzięczna Pani dietetyk Ewie za jej profesjonalizm, delikatność a jednocześnie konsekwentne postępowanie dla mojego dobra i zdrowia. Dzięki niej zmieniłam o 180 stopni swoje życie na lepsze i zdrowsze. BAAArdzo polecam Panią Ewę. Beata Majewska