Opinie klientów na temat diety

Więcej opinii klientów na temat naszych usług:

Dzięki Pani Ewie i jej kuracji odchudzającej uwierzyłam w siebie, schudłam w ciągu niecałego miesiąca 5 kg. Sama z pewnością nie uzyskałabym takiego rezultatu bez pomocy diety. Polecam wszystkim poradnię Mój Dietetyk prowadzona przez P. Ewę Olszak tym, którzy nie radzą sobie ze swoja nadwagą. Posiłki w jadłospisie pomimo małej gramatury były bardzo syte i smaczne, zmieniłam swoje nawyki żywieniowe i teraz czuję się o niebo lepiej:)
opinia z ankiety zadowolenia klienta

Jeśli ktoś spróbuje żyć według zasad proponowanych przez poradnię, nie będzie potrafił żyć inaczej
opinia z ankiety zadowolenia klienta

Profesjonalne podejście dietetyka do klienta. Efekt końcowy zadowalający, jeśli oczywiście stosujemy się do zaleceń dietetyka. Wiele zależy od nas samych. Minusem jest mało rozbudowana sieć poradni w małych miastach np. w Malborku. Dojazd co 14 dni do poradni w innym mieście jest z czasem niewygodny i zniechęcający do dalszego kontynuowania wizyt w poradni. – opinia z ankiety zadowolenia klienta grudzień 2011

GORĄCO POLECAM! PANI EWA POMOGŁA MI JAK NIKT INNY. CIERPIĘ NA OSTRY NIEŻYT ŻOŁĄDKA I DWUNASTNICY I JEST TO CHOROBA Z KTÓRĄ MOŻNA ŻYĆ, ALE JEST UCIĄŻLIWA I WYMAGA SPECJALNEGO ODŻYWIANIA.GASTROLOG POLECIŁ MI LEKKĄ ŻYWNOŚĆ I ZDROWE ODŻYWIANIE, ALE NIE PODAŁ SZCZEGÓŁÓW, WIĘC JADŁAM „NA WŁASNĄ RĘKĘ”. SPOWODOWAŁO TO POGORSZENIE SIĘ MOICH DOLEGLIWOŚCI I OSTRE BÓLE BRZUCHA. PANIĄ EWĘ POLECIŁA MI KOLEŻANKA Z PRACY, KTÓRA SIĘ U NIEJ ODCHUDZAŁA. Z DOZĄ SCEPTYCYZMU UMÓWIŁAM SIĘ NA WIZYTĘ. PO KILKU DNIACH OD STOSOWANIA PRZYGOTOWANEGO JADŁOSPISU POCZUŁAM ULGĘ I WYRAŹNĄ POPRAWĘ! WIĘKSZOŚĆ DOLEGLIWOŚCI USTAŁA, A TE CO POZOSTAŁY, ZNIKNĘŁY PO OK 3 TYGODNIACH. DODATKOWO UDAŁO MI SIĘ KILKA KILOGRAMÓW ZRZUCIĆ I NA CHWILĘ OBECNA JESTEM GOTOWA POLECAĆ PANIĄ EWĘ KAŻDEJ KOBIECIE. MAM WIĘCEJ ENERGII I CHĘCI DO ŻYCIA! I DZIWI MNIE TO, GDYŻ WCZEŚNIEJ NIE PRZYPUSZCZAŁAM , ŻE ODŻYWIANIE MA JAKIKOLWIEK WPŁYW NA COŚ POZA WAGĄ. REASUMUJĄC POLECAM WIZYTĘ U SPECJALISTY DS ŻYWIENIA (CZYT. DIETETYKA:-)) I OBY KAŻDY BYŁ TAK USATYSFAKCJONOWANY JAK JA! WSPÓŁPRACA Z PANIĄ EWĄ TO NAPRAWDĘ PRZYJEMNOŚĆ, PEŁEN PROFESJONALIZM I ZROZUMIENIE. POZDRAWIAM E.B.-S.

Mój metabolizm stał w miejscu, robiłem cuda by go pobudzić niestety nawet codzienne ciężkie treningi nie dawały oszałamiający efektów. Tłuszcz poprostu nie chciał sie palić. W końcu postanowiłem poszukać pomocy u specjalisty, trafiłem na ludzi z podobnymi problemami jak ja i prawie każdy znał i polecał Panią Ewe z Elbląga. Więc i ja poprosiłem Panią Ewe o pomoc. Na początku nie mogłem uwierzyć w jadłospis był bardzo różnorodny i obfity, do tej pory myślałem ze dieta to same wyrzeczenia ale nie tu,. Dawno sie tak dobrze nie najadałem i dawno się tak dobrze nie czułem. A nawet podczas ograniczonych treningów obwody i waga w końcu mi spadają. Pani Ewa naprawdę odwaliła przy mnie kawał dobrej i ciężkiej roboty, w pełni zasługuje na swoją świetną opini jako fachowiec od diet. Jeżeli jesteś z Elbląga i masz problem z nadwagą to powinieneś/powinnaś odwiedzić właśnie Panią Ewe, jeżeli nawet mi pomogła to pomoże każdemu. Dziękuję bardzo i pozdrawiam. R.K.