Opinie naszych klientów:

“Kiedy dowiedziałam się o konkursie, byłam sceptycznie nastawiona… Moja znajoma namówiła mnie do udziału, a ja nie byłam przekonana… Uważałam, że nie ma to sensu a i tak nie wygram… jednak za kilka dni otrzymałam wiadomość, nie dowierzałam! Wygrałam.

Zmiana wizerunku była moim marzeniem, jednak nie potrafiłam się do tego zabrać, zawsze odkładałam “na jutro”…

Dłuższy czas zastanawiałam się nad dietą i zmianą przyzwyczajeń, ale nie było łatwo. Zawsze były inne priorytety. Ciąża, dzieci, praca, dom, codzienne obowiązki oddalały mnie od podjęcia odpowiedniej decyzji. Obawiałam się, że nie podołam, że nie mam czasu, brak pewności siebie i silnej woli zwyciężał.

Jednak jak się okazało, dieta nie była tak straszna jak mi się wydawało. Posiłki były syte, smaczne, szybkie i łatwe w przygotowaniu. Nie byłam głodna, czułam się znacznie lepiej niż przed dietą.

Rezultaty które uzyskiwałam tym bardziej mobilizowały mnie nad dalszą pracą, nad sobą. Nawet teraz kiedy skończyłam cykl 12-tygodniowej diety, nie zamierzam się poddawać i dążyć do określonego celu.

Współpraca z Panią Martą okazała się niezwykle pomocna – wspierała mnie, motywowała, dawała cenne wskazówki, za co serdecznie dziękuję 🙂

Co prawda dieta zakończyła się, ale nawyki żywieniowe zdecydowanie zmieniły się, wiem co jest dla mnie dobre a co złe i na co powinnam zwrócić szczególną uwagę. Ta metamorfoza to najlepszy prezent jaki mogłam otrzymać 🙂 Dziękuję :)”.

Iza