Summer Sale – największa letnia promocja! Wszystkie diety 50% taniej

Sierpień to najlepszy moment, aby zmotywować się do działania i popracować nad własną sylwetką oraz żywieniowymi nawykami. Dlaczego warto wziąć się za siebie teraz? Z jednej strony, powoli kończy się sezon na niespodziewane grille i weekendowe wyjazdy, które często sprawiają, że zapominamy o racjonalnym żywieniu, z drugiej zaś lato wciąż trwa! Mamy mnóstwo sezonowych warzyw i owoców, z których możemy stworzyć pyszne, proste i pełnowartościowe posiłki.

Jeśli pragniesz zmiany, zacznij teraz! Umów się na konsultację z dietetykiem. Skorzystaj z naszej Wakacyjnej Promocji – Summer Sale. Zadzwoń i umów się na wizytę w jednej z naszych poradni. Wszystkie konsultacje i diety umówione na sierpień, otrzymasz ze zniżką 50%!

Promocja Summer Sale – 50% obowiązuje tylko w przypadku wolnych miejsc u dietetyka w miesiącu sierpniu. Zadzwoń w dniach: 11-14.08 do wybranej placówki i zapytaj o wolny termin.

Placówki Mój Dietetyk biorące udział w Promocji Summer Sale:

Gdańsk, Gdynia, Elbląg, Olsztyn, Szczytno, Kielce, Łódź, Poznań, Warszawa, Bydgoszcz, Piastów, Ostrołęka, Mrągowo, Wrocław, Kraków, Katowice, Mierzęcice, Kęty, Wronki, Lębork

Lista poradni i kontaktów do dietetyków: www.mojdietetyk.pl/lista-poradni.html

promocja na diety summer sale